• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Двері вантажні: ціни і фото на сайті RamHouse

  1. Коли виник тренд? Тренд створення і використання вантажного інтер'єру виник давно: в кінці 90-х років...

Коли виник тренд?

Тренд створення і використання вантажного інтер'єру виник давно: в кінці 90-х років минулого століття в Європі. У Росії ж розвиток напрямку вантажного інтер'єру поки знаходиться на перших етапах розвитку. Далеко не всі дизайнери та архітектори навчилися з ним витончено працювати і далеко не у всіх готові проекти викликають захоплення. Справа тут не тільки в мистецтві дизайну, а й у відсутності готових рішень з боку виробників оздоблювальних матеріалів в Росії. У нашій країні до всього нового ставляться з великою недовірою і дуже неквапливо, наприклад, виробники міжкімнатних дверей вводять нові моделі.

Виробники вантажних дверей.

Першими відреагували на вінтажний тренд виробники підлогових покриттів: з'явилося багато ламінату, паркетної й масивної дошки з явними ефектами штучного старіння. Слідом за ними стали підтягуватися виробників дверей.

Одним з перших, хто відреагував, став завод ЕврОпал , Який випустив вінтажну колекцію дверей комбінат, де є фактури старого дерева, поруділі каменю.

Одним з перших, хто відреагував, став завод   ЕврОпал   , Який випустив вінтажну колекцію дверей комбінат, де є фактури старого дерева, поруділі каменю

Другими стала білоруська фабрика ПМЦ, яка розширила свою колірну гамму, додавши новий пофарбували з патиною МІКРАН (з продерся золотою або срібною фарбою). До вінтажному стилю ми сміливо віднесемо зелені двері їх же колекцій. До вінтажним також можна віднести і білі і чорні двері з патиною , Каталог яких краще подивитися окремо.

Сподіваємося, що найближчим часом з'являться нові колекції і нові інструменти для красивого і витонченого втілення ідеї вінтажного стилю.

Коли виник тренд?
Коли виник тренд?
Новости