• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому Rocket League - найкраща гонка року, а не Need For Speed

Осінь 2015 повільно підходить до кінця, а значить все основих ігрові хіти теж незабаром вийдуть на всі заявлені платформи. На момент написання цього блогу вже встигли вийти щорічні атракціони Call of Duty і Assassin's Creed, а також довгоочікуваний Fallout 4. Крім цього, вийшла не менше довгоочікуваний перезапуск Need For Speed.

Саме про неї ми і сьогодні поговоримо. Нову частину чекали 2 роки, і багато хто сподівався, що в 2015 нарешті вийде Underground 3. До слова, коли ЕА опублікували навіть самий перший тізер, стало ясно, що гра повертається до своїх витоків: нічні вулиці, просунутий тюнінг, наявність "живих" персонажів давали про себе знати. І багато розраховували на успіх. Але, не судилося.

Зараз вже стали відомі оцінки нової Need For Speed ​​різними ігровими виданнями. Так, є і хороші оцінки, але їх не так багато, як хотілося. Так що там видання, самі гравці вже висловлюють безліч негативних відгуків в сторону гри

Хочу зауважити, що критикують гру більше, ніж хвалять. В основному, лають її через те, що вона вимагає постійного підключення до мережі. Далі, по-старому, гравців не влаштовує фізика автомобілів, нудний і порожнє місто, нецікавий сюжет і так далі ...
Так, у Need For Speed є приємні моменти, наприклад, чудова графіка і дуже опрацьована система тюнінгу. Мабуть, на цьому позитивні моменти закінчуються. Погодьтеся, це не те, чого чекали від перезапуску легендарної гоночної серії, тому звання "Гонка року" напевно дістанеться не цією грі.

Погодьтеся, це не те, чого чекали від перезапуску легендарної гоночної серії, тому звання Гонка року напевно дістанеться не цією грі

А ось яка гра точно заслуговує на це звання - так це Rocket League. Гра від маловідомих розробників, що вийшла в липні на РС і Playstation 4. Якщо говорити коротко - то це футбол на машинках. У 2015 році це звучить просто смішно, але насправді гра має властивість захопити з перших хвилин.

У 2015 році це звучить просто смішно, але насправді гра має властивість захопити з перших хвилин

Так, Rocket League не володіє сучасною графікою, гра взагалі зроблена на движку минулого покоління - Unreal Engine 3. Тобто, візуально приємно, але нічого особливого. Як кажуть - не графіка головне! Головне - процес, ігровий процес.

Rocket League - це забезпечення справжніх веселощів, скажений адреналін і напруга, коли один забитий м'яч може вплинути на результат усього матчу. Здавалося б, така проста ідея зробила гру однією з найпопулярніших ігор року. Тільки на РС гра вже продалася тиражем в понад 1,5 мільйона проданих копій, а це дуже навіть вражає. До того ж, незабаром в гру будуть додані нові режими, а саме Moonball, Cubic, Pinball і Time Warp, а також хокей. І це абсолютно безкоштовно.

Отже, яка ж формула відмінної гонки? Rocket League довела, що в грі необов'язково мати ультра-сучасну графіку і опрацьований до дрібниць тюнінг. Need For Speed ​​могла б стати відмінним хітом, але розробники бачили цю гру "по-своєму", а фанати напевно, як мінімум велика їх частина, хотіла отримати Underground 3. В результаті, вийшло ні те, ні інше. Вийшла чергова прохідна частина серії, яка потягла всю серію на дно. А Rocket League ще довго буде висіти в ТОП-продажів в стиме, а з приходом нових режимів, це практично гарантовано. Ось такий от розповідь, коли малобюджетна гра буквально обійшла одну з найкращих ігрових серій в світі.

Дякую всім за увагу, і грайте тільки в хороші гонки.

Новости