• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Водонепроникний iPod Shuffle від Underwater Audio. огляд

  1. Комплектація
  2. Що всередині?
  3. Загальне враження
  4. Випробування в воді
  5. підсумок

Звичайний MP3-плеєр iPod Shuffle від Apple дивним чином перетворився на диво-пристрій, який, по завіреннях розробників, здатне вижити на глибині до 60 метрів.

На ринку мобільних пристроїв не так багато пропозицій категорії «водонепроникних музичних плеєрів» На ринку мобільних пристроїв не так багато пропозицій категорії «водонепроникних музичних плеєрів». Існує пара моделей від Sony або Finis, і дивно те, що компанія Apple, особливо ласа на інновації, ще не зважилася на створення такого унікального гаджета. Саме тому в компанії Underwater Audio взяли і самі винайшли iPod Shuffle з гідроізоляцією.

Комплектація

Обійдеться такий девайс покупцеві в $ 165. Комплект, крім самого пристрою (на вибір представлено кілька кольорів), включає в себе фірмові навушники Apple і водонепроникні Swimbuds, USB-кабель для зарядки, чотири пари силіконових частин для вуха і подовжувач на 99 сантиметрів.

Що всередині?

У багатьох відразу з'являється резонне питання - чи справжній це iPod? Так. Абсолютно. Купуючи пристрій, користувач отримує повноцінний iPod Shuffle четвертого покоління з 2 Гб пам'яті для зберігання даних. Єдина відмінність девайса від аналогічних моделей, представлених в роздрібних магазинах Apple полягає в ціннику і додаткового захисту деяких вразливих місць конструкції, які видно лише при детальному розгляді.

Проте, за всіма іншими функціями плеєр схожий з оригінальним iPod Shuffle, хоча на перших порах буде складно звикнути до підвищеної жорсткості кнопок перемикання і регулювання гучності Проте, за всіма іншими функціями плеєр схожий з оригінальним iPod Shuffle, хоча на перших порах буде складно звикнути до підвищеної жорсткості кнопок перемикання і регулювання гучності.

Загальне враження

Музичний плеєр від Apple - це, в першу чергу, стиль. Маленький і міцний гаджет повністю відповідає потребам життя. Відсутність екрану або невелика кількість пам'яті для зберігання даних може пригнічувати деяких користувачів, але не виключає зручність і надійність подібного пристрою. Чи перебуваєте ви в русі, бігаєте або просто займаєтеся фізичними вправами, iPod Shuffle стає незамінний.

Тепер до цього списку додалося і плавання Тепер до цього списку додалося і плавання. Єдине, що навушники Swimbuds мають трохи посередньою якістю звуку. Це типова ситуація для водонепроникних аксесуарів, але все ж при носінні гаджета поза водою найкраще використовувати звичайні, фірмові навушники Apple.

Випробування в воді

Як запевняють виробники, iPod здатний витримати глибину до 60 метрів. Однак вже тут будь-який користувач зустрінеться з протиріччям: справа в тому, що навушники Swimbuds самі по собі розраховані на 10-метрове занурення і навряд чи гідно витримають випробування більшої глибини.

підсумок

Незрозумілим залишається лише той факт, чому компанія Apple сама не зайнялася розробкою і випуском подібного пристрою. Модифікована модель iPod Shuffle працює за тим же принципом, що і звичайні MP3-плеєри. Фірмовий мініатюрний розмір, просте управління і міцність ідеально підходять для всіх видів фізичної діяльності, включаючи плавання. Придбати девайс можна на офіційному сайті Underwater Audio .

Дивіться також:

Що всередині?
Новости