• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Робота інформаційного дизайнера: професія малювати інфографіку

 1. Чим займається інформаційний дизайнер?
 2. Хочу створювати інфографіку: де отримати професію?
 3. Якими рисами повинен володіти фахівець з інфографіку?
зразок

Багато хто впевнений, що інфографіка - це продукт, створений спільними зусиллями копірайтерів і дизайнерів. Насправді якісна інфографіка створюється зусиллями окремої «касти» професіоналів, які сьогодні називаються інформаційними дизайнерами або дизайнерами інформаційних технологій.

Сьогодні інфографіка - один з найпотужніших інструментів мас-медіа. Жоден хоч трохи поважає себе журнал, сайт або портал не обходиться без регулярного випуску інфографіки на хвилюючу тему.

суть інфографіки

А все тому, що інфографіка - це:

 1. Зрозуміло.
 2. Доступно.
 3. Красиво.
 4. Чітко.
 5. Коротко.
 6. Модно.

Інфографіка дозволяє в мінімальний час ознайомитися не тільки з суттю проблеми, а й зі шляхами її оптимального рішення. Плюс ще пару-трійку цікавих фактів і цікава форма подачі. Що ще потрібно для ознайомлення публіки з вашою проблемою?

Чим займається інформаційний дизайнер?

Інфографіка - це робота окремого спеціаліста, який веде збір інформації, її аналіз, шукає сенс в мільйонах гігабайтів даних, а потім намагається візуалізувати готовий результат. Причому підсумок повинен не тільки бути зрозумілий масовим читачам, а й виглядати презентабельно.

Інфографіка в дії

Хочу створювати інфографіку: де отримати професію?

Отримати цю спеціальність можна в наступних навчальних закладах:

 • ВАШГД (вища академічна школа графічного дизайну);
 • БВШД (британська вища школа дизайну);
 • Школа аналізу даних «Яндекса»;
 • МГУ (на факультеті журналістики зі спеціалізацією «Інфографіка»);
 • Університет Північної Кароліни в Чапел-Хілл (США).
Так виглядає навчання інфографіку

Крім того існують різні курси і програми у тих, хто вже став успішним фахівцем у цій галузі. Наприклад, RealTime Scool, The Knight Science Journalism program і так далі.

Якими рисами повинен володіти фахівець з інфографіку?

Стати професіоналом в цій сфері вам вдасться, якщо ви з самого дитинства спокійно орієнтуєтеся в схемах, графіках і картах.

Добрими інфографамі стають графічні стилісти і строгі дизайнери.

А ще хороший інфограф - це зануда. Тут немає місця творчим і артистичним натурам. Строго дотримуватися шаблонів - мастхев.

Також будуть затребувані акуратність, здатність аналізувати дані, увага до деталей, високий ступінь концентрації на завданні і посидючість.

Інфографи повинні багато розуміти і в програмуванні, щоб розуміти принципи дії спеціальних програм по візуалізації даних.

Без програмування нікуди

Залежно від типу інфографіки, може знадобитися ще й вміння добре малювати або ж мати хороші навички роботи в 3D Max або Adobe Illustrator. Ну і для всіх трьох, звичайно ж, буде корисно, а часом і просто необхідно, мати широкий кругозір і взагалі бути освіченою особистістю.

Ну а якщо вам колись вчитися на ту спеціальність, але дуже терміново потрібно виконати інфографіку або будь-яку іншу роботу, звертайтеся в студентський сервіс , Фахівці якого допоможуть, підтримають і навчать.

Чим займається інформаційний дизайнер?
Хочу створювати інфографіку: де отримати професію?
Якими рисами повинен володіти фахівець з інфографіку?
Що ще потрібно для ознайомлення публіки з вашою проблемою?
Чим займається інформаційний дизайнер?
Якими рисами повинен володіти фахівець з інфографіку?
Новости