• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

"Якщо жінка вам бреше, значить, все в порядку": Шнуров уїдливо відповів колишній дружині

Сергій Шнуров, легендарний лідер "Ленінграда" виклав у своєму акаунті Інстаграма вірш після того, як Матильда прокоментувала їх розлучення.

Шнуров поспішив відповісти колишній дівчині після її поста, де вона виклала свою версію того, що саме послужило причиною їх розставання. Матильда повідомила, що "часом і самі головні герої не розуміють, що сталося насправді". Але сам лідер "Ленінграда", як виявилося, має свою думку на цей рахунок.

Але сам лідер Ленінграда, як виявилося, має свою думку на цей рахунок

Шнуров ось такими гострими рядками прокоментував зраду коханої жінки:

"Просто рухатися вперед, краще без оглядки. Якщо жінка вам бреше, значить, все в порядку. Все як треба, як завжди і без виключень. Було. Змило міста, часом збігів обставин і стихій. Оновився Ейпа. Пісні є, і є вірші , решта - попіл. Батарейка для любові вимагає зарядки. Якщо жінка ******, значить, все в порядку. "

Популярні статті зараз показати ще

Трохи раніше джерело з близького оточення пари розповів, що справжньою причиною розлучення став не запальний спосіб життя Шнурова, а зрада самої Матильди. Нібито жінка почала брати приклад з чоловіка, стала тусуватися і часом не ночувала вдома. Пізніше музикант застав її в ліжку з іншим.

Матильда нібито просила вибачення у чоловіка, але терпіння артиста до того моменту лопнуло, і він запропонував розлучитися.

"У небі висить ядерний гриб, а вони, сліпі, не бачать його в цей момент", - багатозначно сказала Матильда.

"Знай.uа" напомінет також, що дружина музиканта написала пост, в якому попросила припинити домислювати і множити теорії на тему їх з Шнуром розриву .

"Дорогі конспіратори, спостерігачі, дослідники, тлумачі і, звичайно, доброзичливці, життя складніше, ніж стрічка новин, не намагайтеся розібратися, задовольняючи свою цікавість, вчитуючись в чиї інтерпретації і висловлюючи свої, це марно", - заявила Матильда.

Незважаючи на незліченні інтрижки самого Шнурова, багато його друзі нахабно засуджують вчинок Матильди :

"Він став менше пити, а вона почала собі дозволяти зайве. Кілька місяців тому сталася негарна історія. Її довго не було. Доброзичливці повідомили Шнурову, з ким вона і де. Вирішив перевірити, приїхав у вказане місце, здається, в готель. Ну і застав. При цьому дружина заявила: мовляв, ти мені не доповідаєш, з ким пропадаешь, ось і мене не контролюй. Він відвіз її додому. до речі, чоловік, з яким вона проводила час, був їхнім спільним знайомим. Потім вона прийшла в себе, просила вибачення. Але той випадок залишив осад ", - розповів знайомий зоряної пари.

Новости