• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати гідроцикл - види гідроциклів, виробники, ціни

 1. конструкція
 2. різновиди
 3. Виробники
 4. Ціна
 5. Схожі статті

Перетворившись з курортної екзотики в невід'ємний атрибут водного відпочинку, гідроцикл підкорив тисячі наших співвітчизників. Ще більше людей тільки збирається придбати гідроцикл. Напередодні літнього сезону потенційні покупці задаються питанням, як його вибрати? Асортимент представленої техніки величезний, дозволяючи всім бажаючим підібрати актуальну модель.

конструкція

Гідроциклом називають технічний засіб, призначений для переміщення по водній поверхні. У його склад входить, виготовлений зі склопластику корпус, який обладнаний мотором 2-х або 4-тактного типу, що дозволяє переміщатися самостійно. Спочатку агрегат розробили для спортсменів, але з часом він зарекомендував себе як інструмент активного відпочинку. Конструктивні особливості представлені стоячими і сидячими моделями.

Стоячі мотоцикли затребувані у любителів спорту. Їх характеризує легкість і маневреність. Розвиваючи швидкість в 100 км / год, вони обладнані регулювальним механізмом, що спрощує складні комбінації, наприклад фінти, стрибки і повороти.

Сидячі байки є засіб проведення дозвілля. Їх відрізняє менша швидкість і маневреність, що компенсується стійкою структурою і безпекою.

Незалежно від виду і внутрішніх особливостей всі водні мотоцикли вимагають державної реєстрації в ГИМС. Отже, їх зміст передбачає виплату щорічного податку. У неглибоких річках і водоймах з сильною течією, гідроцикли використовувати не можна, для цього у них занадто низька посадка.

різновиди

При виборі моделей враховується характер подальшої експлуатації. Він визначає потужність, маневреність, кількість місць і інші особливості водного транспорту. В цьому відношенні виділяють наступні види мотоциклів:

Покупцям пропонується значний агрегат, місткістю 2 - 3 людини, не рахуючи багажу. У нього можна завантажити провізію, рятувальні жилети, туристичні предмети.

У нього можна завантажити провізію, рятувальні жилети, туристичні предмети

Версія мотоцикла добре збалансована, має простий системою управління і може використовуватися в далеких експедиціях.

Найчастіше такий гідроцикл відноситься до стоячому типу. Вибирати його рекомендується вже при наявності певного досвіду, оскільки тут присутній досить складне управління.

Ще недавно до недоліків спортивних гідроциклів ставилася низька стійкість, проте новітні моделі від провідних виробників представляють собою комбінацію позитивних характеристик. До того ж до послуг покупців представлені універсальні агрегати зі знімними компонентами.

 • туристичний

Такі варіанти є справжнісінькі суду, де власникам забезпечується максимальний комфорт. Досить відзначити наявність відкидних ступенів.

Більшість великих виробників випускає спеціалізовані агрегати для дітей, що відрізняються високим ступенем безпеки, спрощеним управлінням і водної стійкістю. Моделі варіюються за віком від дитячого до підліткового.

Виробники

Сьогодні виділяється кілька перевірених фірм, що спеціалізуються на випуску гідроциклів. Продукція відрізняється якістю і довговічністю, дозволяючи отримати задоволення від процесу, сповна окупивши вкладені кошти.

BOMBARDIER BRP. Компанія піонер, першої випустила водний мотоцикл. Його презентували в 1968 році в рамках серії Sea-Doo, яка до цього дня об'єднує нові і нові покоління гідроциклів. Серед конкурентів, продукція виділяється інноваційними розробками, виступаючи в ролі еталона.

Серед конкурентів, продукція виділяється інноваційними розробками, виступаючи в ролі еталона

Під маркою BOMBARDIER вперше випущений варіант з 4-тактним двигуном, модель потужністю понад 200 л / сил. Фірма не має наміру віддавати пальму першості, випускаючи агрегати з системою автоматичного регулювання маневрування, гальмування і реверсу. Успіх компанії ґрунтується на 3 китах: простому управлінні, надійності і доступною ціною.

YAMAHA. Японський концерн, що не потребує особливого представлення. Перший водний байк цього виробника побачив світло в 1986 році, підкоривши користувачів потужним двигуном і футуристичним дизайном. З тих пір якість і зовнішній вигляд тільки виросли, а компанія розширила асортимент, включивши в нього сімейні, спортивні та туристичні мотоцикли.

HONDA. Ще один представник країни висхідного сонця. Розроблені його фахівцями агрегати відрізнялися поєднанням гідних ходових якостей і представницького вигляду.

Розроблені його фахівцями агрегати відрізнялися поєднанням гідних ходових якостей і представницького вигляду

Однак в цілому напрямок залишалося для компанії другорядним і в 2009 році його закрили. До послуг покупців залишаються лише старі вироби, які втім, здатні прослужити ще довгий час.

KAWASAKI. Японці не бажають заспокоюватися, представивши ще один бренд, знаменитий швидкістю і маневреністю виробів. Довгий час фірма спеціалізувалася на виробництві водних мотоциклів стоячого типу.

Незважаючи на велику стабільність і стійкість для них характерний спортивний стиль і приналежність до класу «люкс». Вартість у бойків відповідна, іншим недоліком виступає дефіцит запчастин.

Ціна

Ціна цих та інших виробів складається з декількох чинників, представлених класом мотоцикла, його габаритами, ходовими та силовими параметрами. Виробники намагаються охопити всі сегменти, представивши до послуг покупців доступні моделі.

Так BOMBARDIER BRP випускає бюджетну лінійку Spark. Середня вартість представлених в ній гідроциклів становить 9-10 тис. Доларів. Решта моделей фірми знаходяться в районі 15 - 16 тис. Доларів, представницький клас 27 тис. Доларів.

Мотоцикли YAMAHA варіюються в межах 10 - 25 тис. Доларів в залежності від версії.

Подібні ціни пропонує і фірма KAWASAKI, тут покупцеві доведеться віддати від 11 до 24 тис. Доларів.

Твори фірми HONDA можна купити набагато дешевше, сторгувавшись з попереднім власником.

Гідроцикли купуються у офіційних дилерів, через інтернет і в спеціальних торгових точках.

Тут же до послуг покупців представлені супутні аксесуари в тому числі:

 • Причіп, чия вартість складає від 900 доларів за відкритий і 4 тис. Доларів за закритий варіант;
 • Рятувальні жилети. Близько 18 доларів за шт .;
 • Витратні матеріали (масло, свічки запалювання);
 • Чохол, що захищає транспортний засіб під час стоянки і зимового зберігання.

Схожі статті

  Немає схожих статей :(

Напередодні літнього сезону потенційні покупці задаються питанням, як його вибрати?
Новости