• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Угорщина готова прийняти на оздоровлення 700 дітей переселенців і бійців АТО

Угорщина готова цього літа прийняти на оздоровлення з України близько 700 дітей переселенців і

бійців АТО / Фото: УНІАН

Угорщина готова цього літа прийняти на оздоровлення з України близько 700 дітей переселенців і бійців АТО.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив почесний консул Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк.

«Зараз на завершальному етапі - переговори з Угорщиною щодо 700 дітей, яких вона прийме на оздоровлення. Це діти переселенців, діти військових, які загинули в зоні АТО і які були поранені, а також діти з багатодітних сімей. Угорщина повністю оплачує всі перебування дітей. Це буде на озері Балатон », - сказав він.

У свою чергу перший заступник президента Світового конгресу українців, президент Європейського конгресу українців, депутат угорського парламенту Ярослава Хортяні зазначила, що з ініціативою прийняти на оздоровлення цих дітей виступив уряд Угорщини.

«А громада українців Угорщини взяла на себе волонтерську роботу, тому що це багато дітей, і потрібні будуть перекладачі, вихователі. Ми вже збираємо групу волонтерів, щоб вони були у дітей, спілкувалися з ними », - сказала вона.

У той же час Вишиванюк зазначив, що офіційне підтвердження з приводу оздоровлення дітей має з'явитися 3 червня, але вже є домовленість, що супроводжувати цих дітей будуть студенти 5-6 курсу кафедри психології Прикарпатського національного університету та медичного університету, а також капелани від церкви. За його словами, приймати дітей на відпочинок Угорщина планує з 15 по 20 червня, а сам термін оздоровлення триватиме до 1 вересня.

Також, за його словами, угорський уряд ініціював, щоб на зимові та різдвяні канікули таких дітей брали до себе угорські сім'ї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости