• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Перетворювач напруги MastAK MW-одна тисяча сто двадцять два C30 купити в Києві, Харкові, Одесі, Україні - ціна, відгуки

  1. Доставка перетворювача Mastak MW-+1122 C30:

MastAK MW-тисяча сто двадцять дві C30 - адаптер, який використовується в якості джерела струму і застосовується для забезпечення харчуванням різних радіоелектронних і електронних приладів, куплених в Японії або США і працюють від напруги 110V. Також, цей адаптер може успішно застосовуватися для пристроїв, чия потужність не вище 30 W.

Перетворення з 220V до 110 V здійснюється знижувальним трансформатором, вбудованим в інвертор MastAK MW-1122 C30.

Адаптером, не потрібно при підключенні до мережі замість розетки використовувати кабелі або підбирати інший блок живлення. Як правило, виробники електроприладів укомплектовують свої вироби відповідними зарядними пристроями. А при використанні адаптера напруги MastAK MW-1 122 C30 виключається ймовірність того, що можна пошкодити апаратуру при виборі зарядного пристрою.

А при використанні адаптера напруги MastAK MW-1 122 C30 виключається ймовірність того, що можна пошкодити апаратуру при виборі зарядного пристрою

Адаптер захищений від замикання і від перенапруги.

До цього инвертору можна підключати різні побутові електроприлади невеликої потужності на 120V, яким не потрібно заземлення. Це може бути електрична бритва, нічник або світильник, зволожувач повітря, монітор дихання або лазерний проектор. А також, блок живлення для лептопа, зарядний пристрій для відео і фотокамери, або для мобільного телефону, відео та радіо няні, і багато, багато іншого.

Для забезпечення безпеки інвертор слід використовувати в приміщенні і не підключати до нього електричні пристрої, які розраховані на споживання потужності більшою, ніж 30W.

Для забезпечення безпеки інвертор слід використовувати в приміщенні і не підключати до нього електричні пристрої, які розраховані на споживання потужності більшою, ніж 30W

Гарантія якості перетворювачів Mastak MW-тисяча сто двадцять дві C30:

Гарантія якості перетворювачів Mastak MW-тисяча сто двадцять дві C30:

Ми продаємо виключно якісні товари. Наш відділ поставок товарів регулярно працює над пошуком найкращих виробників. У разі, якщо якість перетворювача вас не влаштує, ви можете повернути придбаний автомобільний перетворювач протягом 14 днів з дня покупки, зберігши товарний вигляд, і ми в свою чергу відшкодуємо ваші гроші. Ряд простих норм і правил допоможуть легко усунути виниклі незручності в найкоротші терміни. Ми повністю впевнені в якості товарів, які реалізуємо, тому можемо гарантувати такий сервіс. Також протягом року якщо батарея втрачає заряд або вийде з ладу ви зможете звернеться до нас і ми зробимо заміну.
Детальніше: https://www.aks.ua/item/view/96454/akkumulyator-samsung-i8190-galaxy-s3-mini-eb-f1m7flu-1500-mah-original.html

Доставка перетворювача Mastak MW-+1122 C30:

Купити перетворювач напруги MastAK MW-тисячу сто двадцять два C30 Купити перетворювач напруги MastAK MW-тисячу сто двадцять два C30

- Ви можете в AKS.ua по найактуальнішою ціною. Для цього необхідно просто набрати нас по телефону (044) 377-51-55 і ми зробимо доставку по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Донецьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Ялта, Володимир-Волинський, Олександр ия і інші.

Новости