• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Туркменістан до 27 жовтня призупинив безвізовий режим з Казахстаном

Туркменістан посилив заходи безпеки на кордоні і до 27 жовтня призупинив безвізовий режим з Казахстаном.

Про це повідомляє finmarket.ru з посиланням на прес-службу департаменту держприбутків (ДГД) по Мангістауської області Казахстану.

"У зв'язку зі святкуванням 25-річчя Дня Незалежності Туркменістану в сусідній країні посилені заходи безпеки на кордоні і до 27 жовтня припинено дію спрощеного порядку в'їзду в країну іноземних громадян", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Спрощений порядок в'їзду в Туркменістан стосується громадян Казахстану, які постійно проживають в Мангістауської області республіки. Згідно з домовленостями між двома країнами, вони можуть в'їжджати, виїжджати та перебувати без віз на території Балканського велаята Туркменістану на термін до п'яти діб включно. Відповідно до національного законодавства Туркменістану, перебування громадян Казахстану понад строки спрощеного в'їзду здійснюється на підставі віз, оформлених в установленому порядку.

На казахстансько-туркменському кордоні діють два пункти пропуску: автомобільний "Темір-баба", на якому дислокований однойменний митний пост, а також залізничний митний пост "Болашак".

Новости