• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як діє нашийник від бліх

 1. Принцип дії захисних нашийників
 2. Як правильно використовувати інсектицидний нашийник для тварин
 3. Яким виробникам можна довіряти

Інсектицидний нашийник є, напевно, найпопулярнішим серед всіх засобів захисту домашніх тварин від бліх та інших кровососів. Воно й зрозуміло: чи варто він недорого, а користуватися ним зручно і, головне, безпечно. До того ж такий метод підходить для кішок і для собак, незалежно від розміру та віку. Треба зауважити, що котяча блоха відрізняється від людської.

Але чи допомагає він дійсно захистити тварину і як взагалі працює? Пропонуємо раз і назавжди розібратися з цими питаннями! А як вивести бліх у кошеняти домашніми засобами, ми вже розповідали.

А як вивести  бліх у кошеняти  домашніми засобами, ми вже розповідали

Нашийник є дуже популярним засобом захисту домашніх тварин від паразитів

Принцип дії захисних нашийників

До складу спеціальної просочення для основи нашийника використовуються ті ж отрути, що входять до складу крапель і спреїв - саме ці речовини відлякують різних шкідників. Тому, по безпеки вони абсолютно ідентичні засобів для безпосередньої обробки вовни, тобто, не можуть вважатися менш алергенними, ніж інші засоби захисту.

Важливо! Інсектициди, що входять в засоби захисту тварин від комах, здатні викликати алергію, що виражається в реакціях шкіри, випадіння шерсті або загального погіршення стану вихованця. Тому застосовувати будь-які препарати проти шкідників потрібно з обережністю.

Як же працює інсектицидний нашийник і через скільки починає діяти? Що стосується принципу дії, то все досить просто: отрути, що входять до складу захисного нашийника, здатні отруїти блоху, яка опинилася дуже близько до нього.

А все решта шкідливі комахи будуть рятуватися втечею, відчувши неприємний і токсичний для них запах. Зазвичай на те, щоб вигнати більшість комах з вовни кішки або собаки, навіть при сильному зараженні, потрібно не більше двох годин.

Варто відзначити, що ніякі отрути і токсини не зможуть прогнати личинки бліх, вже відкладені в покриві тварини. Вони можливо і хотіли швидко втекти, але зробити це не можуть лише тому, що у них ще немає ніг. Однак, як тільки з такого яйця вилупиться нове комаха, воно тут же покине несприятливу для проживання територію.

Також така стрічка хороша і тим, що не тільки виганяє вже оселилися в шерсті шкідників, але і захищає від нових. Навіть при спілкуванні з іншими, зараженими тваринами, блохи і кліщі НЕ перестрибнуть на захищену нашийником кішку або собаку.

Отрута в складі нашийника вбиває бліх

Як правильно використовувати інсектицидний нашийник для тварин

Інструкцію щодо застосування таких стрічок завжди можна знайти на упаковці і вона досить проста. Нашийник потрібно дістати з захисного пакета і застебнути на шиї тварини так, щоб між стрічкою і шкірою вихованця залишався невеликий зазор в 1-1,5 см. Кішка чи собака можуть спробувати стягнути таке небажане прикраса, тому, обов'язково потрібно перевірити, чи не сильно воно бовтається, а й туго затягувати його не можна.

При використанні захисної стрічки у малюків, перевіряти наскільки «правильно» сидить котячий або собачий нашийник потрібно хоча б раз на тиждень. Звірята дуже швидко ростуть і з часом він може почати тиснути.

При виборі такого методу захисту потрібно знати, що термін дії у продуктів різних виробників може відрізнятися. Дешевші варіанти зазвичай видихаються за 2-3 місяці, тоді як деякі німецькі та американські виробники випускають стрічки з терміном дії до півроку.

До речі, варто сказати, що якщо ви плануєте на якийсь час нашийник зняти, то на зберігання його краще покласти в герметичний пакет.

Зараз в лінійці продуктів, що захищають від комах домашніх котів і собак, практично всі нашийники комплексні: вони захищають тварин від нападу не тільки бліх, а й кліщів, вошей і волосоїдів.

Нашийник для захисту тварин не рекомендується комбінувати з іншими препаратами. Тобто, не можна нанести спочатку краплі на холку, а потім надіти ще і захисну стрічку. Так кількість отрут, присутніх на тілі хвостатого, збільшується вдвічі і може завдати шкоди не тільки блоху, але і самому вихованцеві.

Важливо! Вибирати засоби захисту потрібно тільки серед перевірених виробників. На форумах про тварин зараз можна зустріти скарги на випадки, коли куплений недорогий нашийник вітчизняної марки викликав алергії та дерматити.

Відбувається так тому, що деякі недобросовісні фірми йдуть в обхід правил. Вони просочують свої стрічки більш дешевими і небезпечними для дрібних тварин інсектицидів, призначеними для домашнього рогатої худоби.

При виборі нашийника потрібно віддавати перевагу перевіреним виробникам

Яким виробникам можна довіряти

На випадок, якщо вибір препарату вам здається занадто складним, ми підготували список марок, що випускають найкращі та ефективні інсектицидні стрічки.

 • Hartz. Серед нашийників від бліх ця фірма вважається мало не еталоном. Захищає від комах він дійсно відмінно, але і ціна у нього досить висока - близько 400 рублів. Лінійка для вибору теж широка: можна придбати продукт, безпечний навіть для кошенят. Крім того, Hartz запевняє, що їх нашийники залишаються ефективними навіть при намоканні.
 • Bolfo. Приблизно стільки ж обходяться нашийники цієї фірми, в районі 350 рублів. Bolfo здатний захистити вихованця від бліх на цілих 4 місяці.
 • Beaphar. Такий нашийник можна купити за доступною ціною - близько 150 рублів, але головна його перевага полягає в тому, що в якості інсектициду виробник застосовує натуральна речовина під назвою «екстракт маргози». Такий компонент вважається абсолютно безпечним для домашніх хвостатих, а тому його можна застосовувати навіть для малюків у віці 1,5 місяця.
 • Барс. Вітчизняний виробник теж приготував для любителів пухнастиків свій варіант. Коштує він зовсім недорого: близько 100 рублів, але по ефективності більше підійде для тварин виключно квартирного змісту.
 • Доктор Zoo. Ще одна недорога інсектицидна стрічка російського виробництва. За відгуками, особливо хороша тим, що практично ніколи не викликає алергічних реакцій.

А ми настійно рекомендуємо не гнатися за цінами і купувати засоби захисту для улюбленців тільки в спеціальних ветеринарних аптеках. Тому як підробки можуть виявитися не тільки вкрай марними, але і нашкодити маленькому члену сім'ї.

Як правильно наносити інші засоби від паразитів, розповідаємо в цієї статті.

Нашийник «Барс»

Нашийник «Барс»

Нашийник «Beaphar»

Нашийник «Beaphar»

Нашийник «Bolfo»

Але чи допомагає він дійсно захистити тварину і як взагалі працює?
Як же працює інсектицидний нашийник і через скільки починає діяти?
Новости