• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Morellato - опис бренду, асортимент в інтернет-магазині AllTime

В наші дні під брендом Morellato випускається величезний асортимент найрізноманітніших товарів - це колекції жіночих і чоловічих годинників, письмового приладдя, біжутерії та ювелірних прикрас

В наші дні під брендом Morellato випускається величезний асортимент найрізноманітніших товарів - це колекції жіночих і чоловічих годинників, письмового приладдя, біжутерії та ювелірних прикрас. Однак всесвітню популярність бренд Morellato придбав завдяки всього лише одному свого продукту - шкіряним ремінця для годин.

Історія італійської компанії Morellato починається в післявоєнний час, коли в 1930 році Giulio Morellato відкриває свою першу годинну майстерню Історія італійської компанії Morellato починається в післявоєнний час, коли в 1930 році Giulio Morellato відкриває свою першу годинну майстерню. Спочатку займаючись ремонтом і виготовленням годин на замовлення, Джуліо Мореллато незабаром зрозумів, що набагато більше задоволення йому приносить робота з шкірою. Так, зосередивши всі свої сили на виготовленні ремінців для годинників, Мореллато заснував першу подібну компанію в Європі. Після Другої світової війни виробничі потужності Morellato були перенесені в район Veneto, область, де народився і виріс засновник цієї італійської компанії.

Практично 35 років Джуліо Мореллато очолював засновану ним фірму, розвиваючи виробництво, досліджуючи нові способи обробки шкіри. У 1965 році, після його смерті, керівництво компанією прийняв близький друг Мореллато, дизайнер Silvano Carraro. Новий власник компанії відрізнявся чудовою інтуїцією, що дозволило йому зробити кілька вкрай вигідних вкладень. Оновлене обладнання і талановитий менеджмент дозволили бренду Morellato зміцнити свої позиції не тільки на європейському ринку, а й в Америці, де в цей час спостерігалося стрімке збільшення продажів наручних годинників. Всього за кілька років керівництва компанією Morellato Сільвано Карраро уклав кілька договорів на виробництво шкіряних ремінців і аксесуарів для провідних годинних дизайнерів.

Займаючись випуском нових колекцій виробів зі шкіри, компанія Morellato паралельно почала роботу над колекцією годин Займаючись випуском нових колекцій виробів зі шкіри, компанія Morellato паралельно почала роботу над колекцією годин. Прорив в цій галузі стався в 1973 році, коли була випущена серія Morellato No Limits для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Колекція складалася з моделей з водозахистом в корпусі підвищеної міцності, а сам годинник мали новаторський, оригінальний дизайн. Завдяки повсюдної рекламі спортивні годинник цього італійського виробника дуже швидко набули величезної популярності, що дозволило дому Morellato заявити про себе як про серйозного гравця на годинному ринку Європи.

70-і роки для компанії Morellato взагалі ознаменувалися значним зростанням: крім запуску власної колекції спортивних годин і нарощування виробництва шкіряних ремінців і аксесуарів, в 1979 році була заснована нова гілка, що займається випуском ювелірних виробів і елітної біжутерії. Трохи пізніше компанія Morellato почала розробку і аксесуарів для коштовностей, повністю зосередивши виробництво в своїх руках.

У 1990 році керівні пости в компанії Morellato займають сини Сільвано Карраро - Массімо і Марко. Вони, оцінивши перспективи розвитку цього знаменитого італійського бренду, вирішили зробити головним напрямком діяльності випуск колекцій жіночих і чоловічих годинників, доповнених фірмовими ремінцями Morellato. У пригоді і наявний досвід у виробництві ювелірних прикрас, тому годинник, випущені під цим італійським брендом, вражають своєю витонченою і тонкою обробкою.

Шиком і блиском на сторінках сайту виблискують годинник Balmain .

Сьогодні компанія Morellato відома у всьому світі: в Європі, Америці та країнах Азії розташовані фірмові магазини, де можна знайти годинник, аксесуари та ювелірні вироби, а також письмове приладдя виключно високої якості Сьогодні компанія Morellato відома у всьому світі: в Європі, Америці та країнах Азії розташовані фірмові магазини, де можна знайти годинник, аксесуари та ювелірні вироби, а також письмове приладдя виключно високої якості. При створенні нових колекцій дизайнери використовують такі матеріали, як сталь, дорогоцінні метали, стрази, скло і кришталь, емаль і, звичайно ж, шкіру, мистецтвом роботи з якої так славляться майстри Morellato. Колекції годинників цієї італійської компанії багаті і різноманітні, мають безліч варіантів виконання, але всіх їх відрізняє дуже тонка робота, оригінальне і сміливе поєднання кольорів, що підкреслює стиль і винятковий статус свого власника.

У класичному стилі витримані моделі з колекцій Metropolitan і Master - чорний, насичений коричневий і срібний кольори надають годинах солідність і грунтовність. Використовуючи контрастні поєднання, дизайнери Morellato створили годинник для впевнених в собі людей, здатних гідно оцінити оригінальність. Такі годинники стануть ідеальним вибором якщо Ви шукаєте подарунок чоловікові на День народження . У жіночій серії моделі годин Morellato ніжніші, в їх дизайні переважають срібний, рожевий і коричневий кольори. Багато годинник Metropolitan і Master прикрашені діамантами.

Знайти для себе підходящу модель годинника зможуть і молоді, енергійні люди, які ведуть активний спосіб життя: в колекціях Wave, Dynamic і Move втілено все необхідне для цього стильного аксесуара Знайти для себе підходящу модель годинника зможуть і молоді, енергійні люди, які ведуть активний спосіб життя: в колекціях Wave, Dynamic і Move втілено все необхідне для цього стильного аксесуара. Виключно висока якість годин Morellato, яке підтверджується довічною гарантією від виробника, стане приємним доповненням до незвичайного, вишуканому і стильному дизайну моделей з цих колекцій.

Відвідайте також наш магазин гаманців , Сумок і ременів.

Новости