• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Chantal Thomass, Шанталь ТомассChantal Thomass (Шанталь Томасс) - знаменитий французький бренд. Названий на честь своєї засновниці, дизайнера-француженки Шанталь Томасс. Бренд відомий завдяки своїм шикарним колекціям модного жіночого білизни класу «люкс» і вишуканим канцелярським приладдя.
Chantal Thomass (Шанталь Томасс) народилася в 1947 році.
Історія марки почалася в шістдесятих роках минулого століття.
У віці вісімнадцяти років, коли на дворі стояв 1965 рік, молода Шанталь почала пробувати себе в дизайнерському мистецтві, моделюючи жіночий одяг для своїх подруг.
У 1966 році, в дев'ятнадцять років, дизайнер-початківець виходить заміж.
У 1967 році вийшла перша колекція модної білизни для жінок від Chantal Thomass (Шанталь Томасс). Натхненником колекції був чоловік Шанталь - Брюс Томасс, вже тоді відомий і всіма шановний художник. Сімейний тандем став однозначним законодавцем моди верхнього білизни. Першою і надалі постійною клієнткою бренду стала Бріджит Бордо.
Жіноча мода на той час мала феміністський ухил і вважала за краще відмовлятися від сексуального стилю.
Однак, продукція марки, починаючи з 1975 року була на стільки чарівна, що миттєво розходилася з прилавків магазинів. Шовкові халати, підкреслюють всі достоїнства жіночої фігури, всілякі аксесуари, які допомагають створити свій індивідуальний стиль, шикарні аромати не могли залишити байдужими жодну жінку, яка хоча б мигцем кидала погляд на марку Chantal Thomass (Шанталь Томасс).
Для того щоб відчувати себе жіночною і сексуальною - мало надіти розкішне білизна знаменитої марки. Для повної впевненості і абсолютної завершеності образу потрібен не менш розкішний аромат. Бренд Chantal Thomass (Шанталь Томасс) випускає у світ жіночу і чоловічу лінію чуттєвих ароматів, які отримали найпрекрасніші відгуки.
У 1981 році мадам Шанталь Томасс знаходиться в цікавому положенні. Це сподвигло її на створення колекції одягу для вагітних жінок. Природно, що слідом за «вагітної» колекцією запускається лінія модного одягу для дітей.
1985 рік - зліт популярності. Марка виходить на міжнародний рівень і отримує світове визнання. Розкішне білизна, оригінальні купальники, дорогу парфумерію, чарівну дитячу одяг, шикарні і різноманітні аксесуари тепер можна придбати в будь-якій точці земної кулі.
1995 рік - розорення. Шанталь Томасс не покладаючи рук трудиться, щоб повернути собі компанію.
І ось, через чотири роки її мрія збувається.
1999 рік - відновлення справ компанії, успішний робочий ритм, море сил, працьовитості та ентузіазму допомагають зайняти бренду колишні позиції.
Сьогодні цей бренд знаменитий і своїми канцелярськими колекціями. Жіночний стиль який пізнаваний і популярний. Символ бренду - чарівна брюнетка з чуттєвими губами і сміливим каре - дух самої Шанталь.
Родзинка бренду - упаковка. Кожна ручка упаковується в круглу коробочку і перев'язується шовкової стрічкою. Кольори бренду - рожевий і чорний. Що вважається символом французької сексуальності і навіває ностальгію за старовинними альковах і будуар.
Напрямок бренду: жіночність, сексуальність, зухвалість.


... Ritratti віддали перевагу класичним фасонів і забарвлень нижньої жіночої білизни, так колекція складається з чорних і бежевих наборів.
Дизайнери модного будинку Chantal Thomass захотіли одягнути представниць прекрасної статі в білизні насиченого журавлинного кольору. Jolidon не відступили від ретро-стилю, представивши одну зі своїх нових колекцій нижньої жіночої білизни, яка складається з корсетів і тру ... Читати повністю "

Теги: як вибрати нижню білизну, модне білизна 2013


Новости