• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ПОВІТРЯ, яким ми дихаємо

Невидима комбінація газів, яку ми називаємо повітрям, є одним з фундаментів життя на Землі

Невидима комбінація газів, яку ми називаємо повітрям, є одним з фундаментів життя на Землі. Циркуляція в атмосфері є основою життя; як вітри дмуть вільно на поверхні Землі, так і повітря циркулює в легенях і в крові у венах. Це символізує ту універсальну істину, що вільна циркуляція у всіх аспектах життя є шляхом до здоров'я і почуттю єдності і цілісності.

У цій суміші газів, званої повітрям, є, зокрема, три газу, тісно що беруть участь в життєвих процесах: кисень, вуглекислий газ і водяну пару. Кисень є основним компонентом, який в поєднанні з паливом і теплом дає вогонь, який по-міг людству вибратися з печери, а зараз - залишати поверхню Землі. Вуглекислий газ утворюється при спалюванні будь-якого палива органічного походження, такого як деревина, вугілля чи нафту, що виділяють при горінні енергію. Водяна пара також є продуктом такого горіння. Як не дивно, але дуже схожа хімічна реакція весь час відбувається в організмі людей і тварин, однак, ця реакція управляється таким чином, що ні вогню, ні великого тепла не потрібно. Замість цього дива біохімії означають, що вуглеводи, які ми споживаємо, в поєднанні з киснем, який ми вдихаємо, утворюють вуглекислий газ і воду. Потім вуглекислий газ видихається з легких. Красива взаємозв'язок між царствами природи означає, що цей вуглекислий газ може стати паливом для ще більшої кількості вуглеводів і кисню завдяки процесу в рослинах, відомому як фотосинтез. Таким чином, кисень і вуглекислий газ в атмосфері безперервно надходять в царства природи (в тому числі і в мінеральне царство) і виходять через них назад, в атмосферу.

Згідно з деякими духовним писань, процес трансформації - завдяки посередництву води і світла, - який рослинне царство здійснює за допомогою вуглекислого газу, що надходить з людського і тваринного царств, символізує трансформацію матеріалістичних бажань в більш просвітлений перспективу.

На жаль, ця картина балансу і вільного взаємного обміну не розкриває всієї кар-тини. Як ми знаємо, коли згоряння йде неправильно або з неправильним паливом, результатом є задушливий дим. «Дим» служить символічним ярликом, що характеризує все різноманіття видів забруднення, які надходять в атмосферу в результаті безрозсудного прагнення людства експлуатувати Землю.

Кислотні дощі, руйнування озонового шару і фотохімічний зміг є тільки не-якими із симптомів системи газової циркуляції, порушеною на будь-якому рівні.

Рівень вуглекислого газу в атмосфері зростає, принаймні, років шістдесят. До сих пір воля народів припинити забруднення повітря була, за одним-двома винятками, недостатньою. Це можна пояснити фундаментально спотвореними цінностями: при-бувальщина замість людського життя, швидка короткострокова вигода замість більш корисною і довгої роботи, безрозсудне поневолення природи замість чутливого співпраці з природою. У цьому інформаційному бюлетені ми досліджуємо деякі індивідуальні та колективні вимірювання повітря і дихання, щоб краще зрозуміти відповідальність всіх людей доброї волі за те, щоб сприяти великому груповому зміни серця і розуму, яке змістить баланс назад, до більш здорової циркуляції.

наверх ^ - | Дихання є Життя наступна сторінка>

Новости