• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вивести гроші з PayPal без комісії на карту

 1. Виведення коштів з PayPal на карту
 2. Як з PayPal перевести гроші на карту:
 3. Щоб вивести гроші з PayPal, виконайте наведені нижче дії:
 4. Виведення коштів з ПайПал на карту Payoneer
 5. Умови виведення коштів з PayPal на карту Payoneer:
 6. Виведення грошей з PayPal через обмінник

Система PayPal є найпоширенішою в світі

Система PayPal є найпоширенішою в світі. Більшість російських користувачів використовують даний сервіс для оплати покупок в зарубіжних інтернет-магазинах і торгівлі на аукціонах на кшталт eBay. Але тут ми не будемо розглядати як відкрити PayPal рахунок і що це таке. Ми розглянемо як перевести гроші на PayPal? Тут все гранично просто і зрозуміло. Учасник системи може поповнити PayPal готівкою через салони зв'язку або підключити PayPal до карти банку. У разі торгівлі на онлайн-аукціонах часто виникає необхідність виведення коштів. На Заході з цим немає ніяких проблем, в Росії ж сервіс має обмежений функціонал, тому багатьох учасників системи цікавить, як вивести гроші з PayPal і чи є така можливість взагалі.

До недавнього часу жителі країн СНД були обмежені в роботі з сервісом, зокрема, була відсутня можливість виведення коштів з рахунку ПайПал. Втім, сервіс активно розвивається і посилює свій вплив в розвинених державах. Внаслідок цього для користувачів країн колишнього СРСР збільшився список можливостей, доступних в рамках системи. На даний момент ми вже знаємо, як отримати гроші на PayPal в Росії. Правда, поки учасникам системи є обмежена кількість способів.

Як виводити гроші з PayPal?

 • Висновок на банківську карту;
 • Через сервіс PayPal і Payoneer;
 • Через PayPal обмінник.

Система PayPal передбачає використовувати для виведення коштів банківський рахунок або карту. В принципі, це єдиний офіційний спосіб. Втім, якщо такий варіант з якоїсь причини Вас не влаштовує, то можна скористатися альтернативними способами. Нижче наведено докладний опис всіх актуальних варіантів виведення коштів з рахунку PayPal.

Виведення коштів з PayPal на карту

Виведення коштів з PayPal на карту

На даний момент для російських користувачів ПайПал існує тільки один офіційний спосіб виведення коштів з гаманця. Кожен учасник системи може вивести гроші з рахунку аккаунта на банківський рахунок або карту. В принципі, це далеко не найгірший варіант, до того ж, він не передбачає комісії. Для порівняння варто зазначити, що вивести гроші з ВебМани або з QIWI практично нереально. Комісія Пейпал - при виведенні коштів з Рахунки PayPal на російський банківський рахунок - комісія не стягується. Також відсутній ліміт для мінімальної суми, що виводиться. Перед тим, як вивести гроші з PayPal на банківську карту (в тому числі і на карту Ощадбанку) слід докладніше вивчити умови, характерні цим способом.Як з PayPal перевести гроші на карту:

 • Комісія за виведення грошей не стягується;
 • Виведення коштів можливий тільки на підтверджений банківський рахунок;
 • Відсутня ліміт на мінімальну суму виведення в рублях;
 • Мінімальна сума знімаються коштів залежить від статусу користувача в системі (див. ідентифікація PayPal );
 • Мінімальна сума для виведення коштів в іншій валюті повинна бути еквівалентна 10 доларам;
 • Виведення коштів можливий тільки в рублях (при виведенні іншої валюти гроші автоматично конвертуються в рублі з урахуванням поточного курсу);
 • Мінімальна сума виведених коштів в іноземній валюті повинна бути еквівалентна 300 руб.

Мабуть, це все умови, які повинні знати користувачі, які планують вивести гроші з PayPal на банківську карту або рахунок. Знову-таки, якщо Ви користуєтеся іншими платіжними системами (ВебМани, Ківі, Яндекс гроші), то Вам не потрібно розповідати, що PayPal надає користувачам досить непогані умови виведення коштів з системи. Безумовно, в плані можливих варіантів виведення грошей ПайПал поступається іншим електронним системам розрахунків. Але зате Ви зможете вивести кошти без комісії. До того ж, зараз практично у кожного є банківська карта і рахунок в банку. Тому навіть при наявності інших варіантів багато вибрали б цей. Якщо виведення грошей на карту Вас влаштовує, скористайтеся наведеної нижче інструкції.

Щоб вивести гроші з PayPal, виконайте наведені нижче дії:

 1. Увійдіть до свого облікового запису і перейдіть в розділ «Огляд»;
 2. У вкладці «Залишок на рахунку PayPal» виберіть пункт «Вивести кошти»;
 3. Вкажіть свої дані та натисніть «Продовжити»;
 4. Для завершення операції натисніть «Відправити».

Зверніть увагу на те, що вам буде потрібно банківський ідентифікаційний код (БИК) і номер рахунку, який прив'язаний до карти. Якщо Ви не маєте цією інформацією, заздалегідь дізнайтеся її в банку, який Вас обслуговує. Вивести гроші відразу не вийде. Доведеться трохи почекати, поки не закінчиться процедура верифікації. Дана процедура проходить без будь-яких складнощів для користувача. Спочатку сервіс відправить на зазначені реквізити невелику суму. Після чого Вам потрібно буде вказати в кабінеті PayPal прийшла на рахунок суму. Може прийти кілька перевірених сум. Після цього Ви зможете без проблем виводити кошти з системи на зазначену карту. Процедура верифікації займає від 2 до 4 днів.

 • важливо
 • Один банківський рахунок можна прив'язати тільки до одного рахунку PayPal. Якщо потрібно вивести гроші з PayPal на іншу карту, доведеться видалити старий рахунок і додати новий.

Виведення коштів з ПайПал на карту Payoneer

Раніше російські користувачі не мали можливості вивести гроші з PayPal на банківську карту
Раніше російські користувачі не мали можливості вивести гроші з PayPal на банківську карту. Тому доводилося використовувати альтернативні варіанти. У той час багато користувачів використовували для виведення коштів з PayPal сервіс Payoneer. Втім, даний спосіб актуальний і зараз. Payoneer надає можливість відкрити карту, яка дозволяє витрачати кошти на рахунку PayPal без тривалого процесу виведення. Оформити картку Payoneer Mastercard може будь-який повнолітній громадянин Росії. Також варто відзначити, що випуск подібної карти можливий в інших країнах СНД. Карта Payoneer нічим не відрізняється від звичайної карти Mastercard. З її допомогою також можна оплачувати послуги, здійснювати покупки і знімати готівку. Правда, зовсім без підводних каменів тут не обійшлося. Перед тим, як вивести гроші з PayPal на карту Payoneer ознайомтеся з умовами, характерними цього способу.

Умови виведення коштів з PayPal на карту Payoneer:

 • Карта Payoneer буває тільки доларової, тому при виведенні іншої валюти система автоматично конвертує кошти за внутрішнім курсом;
 • Щорічне обслуговування карти обійдеться майже в 30 доларів;
 • При переказі коштів на карту Payoneer з ПайПал вже уживається комісія 1%;
 • Зняття готівки передбачає фіксовану комісію в розмірі в 3 долари 15 центів (при знятті рублів відбудеться конвертація валюти за курсом банку).

Будемо відверті, виведення грошей на банківський рахунок або карту безпосередньо з сайту PayPal виглядає набагато привабливіше, ніж використання карти Payoneer. Втім, якщо Ви все-таки вважаєте за краще використовувати такий варіант, то для оформлення карти зайдіть на сайт Payoneer, зареєструйтесь в системі і відправте за вказаною на сайті адресою скановану копію паспорта. Карта буде доставлена Вам поштою протягом 25 днів. Після отримання карти її необхідно активувати та підключити послугу віртуального рахунку. Відповідна інструкція буде надана сервісом, тому описувати послідовність ваших дій ми не станемо, до того ж, порядок активації і підключення віртуального рахунку може змінитися.

Виведення грошей з PayPal через обмінник

Відомо, що вивести гроші з PayPal можна через електронні обмінні пункти
Відомо, що вивести гроші з PayPal можна через електронні обмінні пункти. Правда, даний варіант дозволяє вивести кошти тільки на рахунок іншої платіжної системи. Якщо вам потрібно поповнити Ківі гаманець , ВебМани або Яндекс гроші, то можна розглянути умови обмінників. Знову-таки, не варто розраховувати на вигідні умови, тому як обмінники утримують досить велику комісію. Вигідніше вивести гроші з PayPal на прикріплену карту, а після поповнити рахунок іншої платіжної системи. В такому випадку Ви нічого не втратите. Якщо ж економія для Вас не важлива, або є інша причина, що не дозволяє виводити кошти з PayPal на карту, то можете використовувати обмінники.

На даний момент існує досить багато електронних обмінних пунктів, які обміняють гроші з рахунку PayPal на електронну валюту іншої платіжної системи. Зрозуміло, в залежності від обмінника курс обміну буде відрізнятися. Щоб підібрати найбільш вигідну пропозицію рекомендуємо скористатися сервісом моніторингу основних обмінних пунктів - bestchange.ru. Якщо Ви вже давно використовуєте електронні гроші, даний сервіс буде вам знаком. Сервіс дозволяє вивчити пропозиції одночасно декількох обмінників і вибрати підходящий варіант. Виведення коштів з PayPal на гаманець іншої платіжної системи через обмінник здійснюється миттєво. Головний недолік цього способу полягає в досить високій комісії (від 5% до 20%).

Ми розглянемо як перевести гроші на PayPal?
Як виводити гроші з PayPal?
Новости