• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

7 сайтів, які допоможуть заробити без зайвих зусиль

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited. The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited

Фото: Depositphotos

Додаткова робота - відмінний спосіб заробити, тим більше, деякі з підробітків можуть приносити відмінний дохід. Наприклад, існує сайти, де можна заробити додаткові гроші без особливих зусиль. Ми склали список з 7 сайтів, які рекомендуємо вам перевірити.

1. Swagbucks - це корисний сайт, який можна використовувати, щоб заробити очки за допомогою пошукових систем і проведення опитувань. За допомогою таких звичайних речей, як пошук по сайту, ви зможете виграти призи, наприклад, подарункові карти або ігрові приставки.

Все що потрібно зробити, це зареєструватися на сайті і виконувати певні завдання, заробляючи Swag bucks. Обмінний курс становить 100 Swag Bucks за 1 долар США, і ви можете викупити за Swag Bucks подарункові карти Amazon або вивести гроші через PayPal. В середньому ви зможете заробляти більше $ 25 в місяць.

2. Як і Swagbucks, EarnHoney також платить вам гроші за перегляд відео, ігор, покупок в Інтернеті і проведення опитувань.

Тут можна заробляти близько $ 30 в місяць. Обмінний курс становить 100 honey bucks за 1 долар США, і кожен день ви можете отримувати 5 безкоштовних honey bucks тільки за вхід в свій обліковий запис. За словами, користувача Reddit Aino23, EarnHoney можна запустити вночі і за ніч заробити близько $ 1.

3. InstaGC теж платить гроші на відвідування веб-сайтів, виконання завдань і перегляд відеороликів і дозволяє вивести гроші в будь-який зручний момент.

Інформація про користувача Reddit пишуть, що InstaGC - один з найпростіших сайтів для заробітку легких грошей. Тут можна отримати подарункові карти за $ 1, тоді як в Swagbuck s найдешевша подарункова карта коштує $ 3. Користувач Reddit Aino23 заробляє на сайті від $ 1.50 до $ 2 кожен день.

4. Якщо ви живете в США, то Bing Rewards заплатить вам за те, що ви користуєтеся пошуковою системою Bing. Винагорода виплачується у вигляді балів при реєстрації в браузері Bing через обліковий запис Microsoft. Бали в майбутньому можна витратити на покупку продуктів корпорації, а також оплачувати Skype і багато іншого.

5. GiftHulk - це програма винагород, яка схожа на Swagbucks, але ви можете переводити бали у вигляді біткоіни. Як і Swagbucks і Earnhoney, Gifthulk платить гроші за проходження опитувань, пошук і покупки в Інтернеті. Обмінний курс на цьому сайті становить 1,000 Hulk Coins за 1 долар США. Деякі користувачі Reddit пишуть, що заробили близько $ 80 за три тижні.

6. На думку деяких користувачів Reddit, CashCrate - відмінний сайт, який добре платить. CashCrate платить за проходження опитувань і перегляд відеороликів. Мінімальний заробіток на сайті становить $ 20 і висилає вам чек один раз на місяць. Один з користувачів Reddit VaivainenSiili пише, що на CashCrate заробляє близько $ 120 в місяць.

7. PrizeRebel платить за проходження опитувань, виконання завдань і перегляд відео. Ви можете переводити окуляри у вигляді біткоіни, подарункових карт або вивести гроші через PayPal. Користувач Rewdit Hllnflms заробляє на цьому сайті більше $ 1000 в місяць і вважає, що це найкращий сайт для заробітку. Інший користувач Reddit, lunchboxlou на PrizeRebel заробив $ 30 за 4 дні.

Читайте також на ForumDaily:

Як флоридский школяр з родини російських іммігрантів розбагатів на перепродажі кросівок

6 оригінальних ідей для студентського заробітку

10 сайтів, де вам повернуть частину грошей за покупки

15 способів збільшити ваш дохід

16 божевільних способів заощадити гроші

Як накопичити мільйон доларів до пенсії

Ми просимо вас про підтримку: зробіть свій внесок в розвиток проекту ForumDaily

Спасибі, що залишаєтеся з нами і довіряєте! За останні чотири роки ми отримали масу вдячних відгуків від читачів, яким наші матеріали допомогли влаштувати життя після переїзду в США, отримати роботу або освіту, знайти житло або влаштувати дитину в садок.

Зараз ми хочемо попросити ВАС про підтримку.

Якісна журналістика потребує серйозних фінансових вкладень і наші доходи не завжди покривають витрати на утримання редакції, що ставить під загрозу безперервну роботу сайту. Ми не вводимо платну підписку, щоб російськомовні іммігранти в США могли безперешкодно отримувати перевірену інформацію рідною мовою. Але будемо вдячні вам за будь-яку суму, яку ви готові поділитися для того, щоб ми могли безперебійно надавати корисну інформацію тисячам іммігрантів.

Завжди ваш, ForumDaily!

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку?
Новости