• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кінь - символ 2014 року, і астрологічна характеристика 2014 року подає інформацію, який коні 2014 рік. Символ 2014 року - Синя Кінь. Характеристика 2014 року Коні покаже як зустрічати рік Синьої Коні 2014 року, і що він принесе з собою. 2014 рік Коня і його характеристика допоможуть спрогнозувати майбутні події і запланувати свою ж


Кінь - символ 2014 року, і астрологічна характеристика 2014 року подає інформацію, який коні 2014 рік. Символ 2014 року - Синя Кінь. Характеристика 2014 року Коні покаже як зустрічати рік Синьої Коні 2014 року, і що він принесе з собою. 2014 рік Коня і його характеристика допоможуть спрогнозувати майбутні події і запланувати своє життя в цей період.

Символ 2014 року Синя Кінь має свою власну стихію - Дерево. Тому, на питання «2014 рік який коні» можна відповісти більш точно - рік Синьої Дерев'яною Коні. Це означає, що дерево буде важливим талісманом і амулетом в цей рік. З дерева можна вибрати собі свій талісман, також добре буде робити подарунки з дерева або придбати собі дерев'яні прикраси. Також сприятливі весь новий 2014 рік Синьої Дерев'яною Коні будуть всі кольори як самої коня, так і дерева: бежевий, всі відтінки коричневого, чорний, білий, сірий, зелений і синій. Про те, яким буде майбутній рік - можна судити про головне символі цього року - Коні.

Кінь - це добродушне, благородне, працьовите і великодушне тварина. Вона дуже витривала, дуже розумна і здатна на самопожертву для свого близької людини. Також Кінь традиційно щедра на подарунки, вона любить людей і багато їм дає. Тим, хто поважає працю і багато і чесно працює на благо своєї сім'ї та країни, Кінь принесе заслужену щедру нагороду. Тим же, хто має таємне бажання зробити свою головну ставку на «темну конячку» і зірвати таким чином «джек-пот», Кінь також надасть таку можливість - тут потрібно не губитися і не зволікати, а робити свої ставки, але все ж зберігаючи розумність , тобто таким чином, щоб це не принесло нікому шкоди. У цьому випадку успіх в рік Коня буде гарантований, незважаючи на минулі помилки і невдачі.

Також, Кінь обіцяє всім в свій рік активне спілкування, причому, переважно також і з тими, хто живе на далеких відстанях. Також Кінь сприятиме далеких поїздок. Незважаючи на велику кількість переміщень і активну діяльність, Кінь принесе в світ свою стабільність. І на цей час можна прогнозувати щедрий розквіт у всіх мирних видах діяльності, які несуть людям користь і красу.

Кінь любить свободу, значить, цей час - рік Коня - дуже сприятливо для творчих людей. Кінь любить нові враження, зміну місць і з задоволенням подорожує. Тому в цей рік очікується і планувати багато подорожей, все вийде. Також Кінь воліє комфорт, красиву яскравий одяг, помітні дорогі аксесуари. І для цього вона вміє з полюванням заробляти гроші. У рік Коня будуть успішні творчі професії, які передбачають роботу з мінімальним набором правил і обмежень. У рік Коня романтичні відносини стануть пристрасними, але піднесеними, а також повністю непередбачуваними.

Великий Таро розклад на 2014 рік

Любовний Таро розклад

TaroTaro бажає Вам успіхів і процвітання.
Не забувайте оцінювати статтю, якщо вона Вам сподобалася:


Новости