• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кращий чітерскіх приціл для World of Tanks

  1. На хвилі популярності з'явилося вже сотні таких прицілів від різних моддеров, тому новачкові буде складно...
  2. Активувати такий приціл можна натисканням кнопки на цифровій клавіатурі 6 і можете стріляти по мети

Серед величезної кількості модифікацій WoT, особливу популярність отримали чітерскіе приціли, вони допомагають простіше справлятися зі складними ворожими цілями шляхом, автоматичного наведення на неї.

На хвилі популярності з'явилося вже сотні таких прицілів від різних моддеров, тому новачкові буде складно вибрати кращий чітерскіх приціл для world of tanks

Але ми все ж порекомендуємо вам деякі з них.

• Приціли категорії AimBot відрізняв від звичайних автопріцелов тим, що здатні вразити ворога не тільки по контуру на далекій відстані, а й самі розрахують правильний кут попадання. Це дуже корисно, якщо ворог знаходиться за перешкодою, адже раніше потрапити можна було лише по контуру в зоні прямої видимості.

Це дуже корисно, якщо ворог знаходиться за перешкодою, адже раніше потрапити можна було лише по контуру в зоні прямої видимості

• Приціл від SAE один з першопрохідців чітерскіх прицілів. Його модифікація здатна наводити на різні вразливі точки танка, будь то корпус, лобова частина, «голова», противнику буде складно вислизнути від вас.

Активувати такий приціл можна натисканням кнопки на цифровій клавіатурі 6 і можете стріляти по мети

• Приціл Ванги - теж досить відомий автопріцел, що з'явився від моддеров-староделов таких як, наприклад Джові і ПроТанкі. Головна його перевага він наводити на мету з попередженням, для цього визначається траєкторія пострілу по противнику. Дуже добре допомагає в боях з тяжелобронированним машинами, пробиваючи броню з різних точок. Може захоплювати мета, як за перешкодою, так і в зоні прямої видимості.

• Приціл від Ахілесса - це приціл, який дуже схожий на Вангу, але з деякими поліпшеннями, краща точність попадання по вразливих і броньованим місцях, один пропонує кращі попередженням, що допоможе вам зберегти танк від снарядів. Також він володіє тонкими настройками, які можна підігнати під себе.

WOT-INFO.RU не рекомендує використовувати будь-які заборонені модифікації, які ведуть до блокування облікового запису.

Звичайно, ви можете скористатися багатьма іншими варіантами, але гарантію на їх працездатність ми не несемо, великий ризик напоротися на незакінчений мод, який може привести до краху самій грі, або приціл не працюватиме взагалі.

Пам'ятайте, що автопріцели, на відміну від звичайних офіційно заборонені розробниками гри, через надмірно високого переваги в грі, тому їх використання може призвести до вічної блокування облікового запису, все лягає на ваш страх і ризик!

Перераховані вище варіанти прицілів доступні в модпаках, які знаходяться у вільному доступі в мережі, в інсталятор мода ви можете вибрати потрібний вам приціл.

Новости