• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: Coca-Cola буде продавати в Росії італійські алкогольні напої

Coca-Cola буде продавати в Росії італійські алкогольні напої

Працюючий в Росії грецький дистриб'ютор продукції Coca-Cola - Coca-Cola Hellenic Bottling Company (CCHBC) - буде продавати в Росії продукцію італійської групи Gruppo Campari. Йдеться як мінімум про двох алкогольних напоях - вермуті Cinzano і аперитивом Aperol, пише газета "Комерсант" .

CCHBC вже поширює продукцію італійської компанії через окремі канали продажів в деяких регіонах РФ. Надалі передбачається передача продажів компанії продукції Campari по всій Росії, кажуть джерела видання.

Coca-Cola, як вважає президент ТД "2А" і член ради директорів "Абрау-Дюрсо", навряд чи зможе додатково збільшити продажі Campari, так як у неї немає достатнього персоналу по алкогольної категорії, а решта менеджери не мають мотивації для роботи з нею .

CCHBC - ботлери і дистрибутор брендів Coca-Cola Company (Cola, Fanta, Sprite, соки "Добрий", Rich, вода Bonaqua і ін.), Що працює на ряді європейських ринків.

Продавати преміальний алкоголь в Росії компанія почала в 2010 році, отримавши контракт від американської Brown-Forman на дистрибуцію її горілки Finlandia і віскі Jack Daniel's, проте в минулому році вирішено було не продовжувати контракт, термін якого закінчився 28 лютого цього року. Новим дистрибутором Brown-Forman стала створена Тельманом Ісмаїлова компанія "АСТ інтер". У CCHBC з алкоголю в портфелі залишилася тільки її власна марка шотландського віскі Red Hackle.

Gruppo Campari має власну дистрибуцію напоїв в Росії, з тих пір як в 2011 році вона придбала тут місцевий підрозділ міжнародного дистриб'ютора алкоголю Vasco International. До цього її напої на російському ринку продавала "Руст Інк" Рустама Таріко, власника горілки "Російський стандарт" і однойменного банку.

Новости