• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жителі Камчатки зможуть подивитися фільм про Леонардо да Вінчі

  1. фотографії:

Документальний фільм про великого художника Леонардо да Вінчі покажуть в кіноцентрі «Лимонад» 14 листопада в рамках проекту «Theatre HD», повідомили агентству «КАМЧАТКА-ІНФОРМ» в крайовому Міністерстві культури.

В основу фільму лягла екскурсія по виставці «Леонардо да Вінчі: художник міланського двору», яка пройшла в «The National Gallery» в Лондоні. Національна Галерея готувала відкриття цієї експозиції близько 15 років, укладаючи домовленості з музеями Італії, Франції, США, Росії та Польщі, які надали картини для виставки. У перший (і, можливо, останній) раз в історії людства під одним дахом було зібрано понад 40 робіт Леонардо-живописця. У їх числі - лондонська і луврская версії «Мадонни в скелях», «Дама з горностаєм» з Кракова, «Святий Ієронім» з Ватикану, начерки з особистої колекції королеви Єлизавети II і тільки недавно виявлений «Спаситель світу». Останнє полотно було продано на аукціоні в 1959 році всього за $ 80. Тепер, після однозначного висновку експертів про його автентичності, картину оцінюють в $ 200 млн.

Через уразливості картин кількість квитків на виставку було обмежено. Квиток можна було купити в «The National Gallery» за 25 $. Оскільки потік охочих подивитися на полотна Леонардо не висихав, деякі перекупники підняли ціну квитків на виставку до $ 700.

фотографії:

  • Документальний фільм про великого художника Леонардо да Вінчі покажуть в кіноцентрі «Лимонад» 14 листопада в рамках проекту «Theatre HD», повідомили агентству «КАМЧАТКА-ІНФОРМ» в крайовому Міністерстві культури

Новости