• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Україна закрила в'їзд російським дипломатам, виселеним із США

Заборона на в'їзд на п'ять років встановлено для 48 дипломатів посольства Росії і 12 осіб з ООН в Нью-Йорку, яких вислали зі США 26 березня. Заборона на в'їзд на п'ять років встановлено для 48 дипломатів посольства Росії і 12 осіб з ООН в Нью-Йорку, яких вислали зі США 26 березня

Заборона на в'їзд буде діяти п'ять років \ фото УНІАН

Служба безпеки України (СБУ) закрила в'їзд в Україну 60 громадянам РФ, яких виселеним із США за причетність до діяльності спецслужб країни-агресора.

Читайте також Росія вислала українських дипломатів з Москви, Санкт-Петербурга і Ростова - джерело

Як повідомляється на сторінці СБУ в Facebook, діяльність цих осіб визнана несумісною зі статусом дипломата. Заборона на в'їзд на п'ять років стосується 48 дипломатів посольства Росії і 12 осіб з Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку, які були вислані з США 26 березня.

Нагадується, що 27 березня СБУ закрила в'їзд 23 громадянам Росії, причетним до розвідувальним службам РФ, яких видворили з Великобританії в зв'язку з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки.

Як повідомляв УНІАН, ситуація навколо отруєння колишнього російського розвідника Скрипаля та його дочки Юлії в Великобританії призвела до дипломатичного конфлікту між Британією і РФ. Лондон офіційно звинуватив Москву в причетності до отруєння Скрипаля, його дочки і поліцейського. Підставою для звинувачень стали, як заявляє офіційний Лондон, сліди речовини «Новачок» російського виробництва.

Уряд Великобританії видворив 23 російських дипломата і заявило про припинення контактів з Росією на високому рівні. РФ у відповідь вислала таку ж кількість британських дипломатів.

Після цього ряд країн заявили про рішення вислати російських дипломатів.

Зокрема, США ухвалила рішення вислати 60 російських дипломатів і закрити Генеральне консульство РФ в Сіетлі.

Президент Петро Порошенко заявив про видворення з України 13 російських дипломатів.

30 березня МЗС РФ заявив про оголошення персонами «нон грата» дипломатів з 23 країн, включно з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости