• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Україна і Румунія підписали угоду про скасування плати за візи

REUTERS

Про це УНІАН повідомили в Департаменті політики та комунікацій МЗС України.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, сьогодні Клімкін провів робочу зустріч з Коменеску в селищі Солотвино Тячівського району Закарпатської області.

Сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва і, зокрема, шляхи реалізації домовленостей, досягнутих в ході візиту президента України Петра Порошенка до Румунії 21 квітня 2016 року.

Читайте також "Ніякої політики": Словаччина не бачить проблем в наданні Україні безвізового режиму

Особливу увагу було приділено питанням транскордонного та регіонального співробітництва, розвитку інфраструктури українсько-румунського державного кордону, вирішення освітніх і культурних проблем української національної меншини в Румунії та румунської в Україні.

Міністри підписали угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довгострокових (національних) віз, завдяки якому українці і румуни зможуть безкоштовно отримувати дозволи на в'їзд і перебування терміном понад 90 днів, підкреслили в МЗС.

Читайте також Єврокомісія запропонує скасувати візи для громадян Туреччини - ВВС

Також в рамках офіційних українсько-румунських заходів відбулася урочиста церемонія відкриття консульства Румунії в смт Солотвино за участю голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости