• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Олена Ваєнга повертається в Женеву!

Після першого концерту Олени Ваєнги в Женеві минулого літа , Представляти її вже немає необхідності - хто бачив, не забув, а хто не бачив, так краще один раз побачити ....

У репертуарі співачки музика найрізноманітніших жанрів і напрямків. І це - не здатність визначитися, а цілком свідомий вибір.

"Я нічого не пропагую своїми піснями, я просто намагаюся сама навчитися музиці, займаючись їй. Я люблю фолк-рок, мені подобається фанк і джаз, тому що мені близька ця музика. Я працюю і пишу як в стилі лаундж, так і босанова. я можу заспівати повністю пісенний тригодинний концерт, міські романси з тюремної лірикою, зробити військовий концерт, тому що знаю тонни цих пісень, і грати я вмію, і співати теж вмію - я це довела, - пояснює свою позицію на естраді Олена Ваєнга. - Є слова з музикою, а є просто слова, на які музика ніколи не буде покладена, тому що вони існують тільки в такому побуті. Ось чому зараз на своїх концертах я стала читати вірші. Мої пісні - це продовження моїх віршів. Я не називаю це своїми віршами, я це називаю словами ... Це переплетення ... Все-таки, напевно, настає момент, коли людина не просто хоче, а він уже не може не користуватися своїм елементарним драматичним освітою театральної актриси. це не просто «я пишаюся!» або «випендрююсь», - це правда, це факт! "

Дата проведення: 24 жовтня 2015 р 19:30.

Місце проведення: Theatre du Leman, Quai de Mont-Blanc 19, Geneve
Замовлення квитків: на порталі ticketcorner.ch

Новости