• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кращі банківські карти для геймерів: рейтинг

Кращі карти для геймерів випускають Пошта Банк, Альфа-Банк і Тінькофф Банк

Кращі карти для геймерів випускають Пошта Банк, Альфа-Банк і Тінькофф Банк. До такого висновку прийшли в незалежному аналітичному фінансовому сервісі "Виберу.ру".

Сервіс «Виберу.ру» представив новий рейтинг банківських продуктів - рейтинг дебетових карт для геймерів за жовтень 2018 року. Проаналізувавши понад 2500 поточних продуктів банків, «Виберу.ру» з'ясував, що найцікавіші і вигідні пропозиції сьогодні пропонують Пошта-Банк, Альфа-банк і Тінькофф Банк.

Лідером рейтингу стала «Карта геймера» Пошта Банку. При оплаті карткою покупки на 5 тис. В перший місяць користування можна повернути всі гроші на рахунок. Карта, випущена в унікальному вертикальному форматі, також відкриває доступ до порталу Cyberlab.gg, де кіберспортсмени починають свій шлях від аматора до професіонала під керівництвом зірок кіберспорту. Також карта дає знижки до 25% на покупку комп'ютерів і ігровий атрибутики.

На другому місці рейтингу - карта «World of Tanks Standard» від Альфа-Банку. Вона дозволяє отримувати золото за звичайнісінькі покупки - Goldback за повсякденні покупки і до 8,5 одиниць золота за кожні 100 рублів, витрачені з карти. За регулярне використання продукту нараховуються бонуси, а поповнювати її можна з карти будь-який інший кредитної організації.

Третє місце зайняла карта «All Games» від Тінькофф Банк. У списку її можливостей - отримання ігрових бонусів за будь-які покупки, а також участь в розіграшах ігрових консолей, девайсів і квитків на тематичні виставки.

В якості критеріїв оцінки карт для геймерів були використані розмір кешбек, вартість обслуговування карти, позиції банку в різних рейтингах, а також кількість і рівень пропонованих ігрових бонусів.

За матеріалами "Виберу.ру"

Новости