• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Новий 2018 рік: як залучити удачу

Одним з головних ювелірних трендів, що зародилися в 2017 році, стало використання в якості прикрас різноманітних містичних і сакральних талісманів. Протягом всього останнього десятиліття ювеліри оспівували, підносили і навіть привласнювали всілякі релігійні, культурні та історичні символи віри з усіх куточків планети. Сьогодні цей тренд став більш змістовним, благородним і індивідуалізованим.

Люди в усі часи носили прикраси як талісмани, покликаних захищати, зцілювати і приносити багатство. Ювелірні вироби та прикраси служили свого роду бронею, амулетом, а також вказували на соціальний статус і приналежність до певної системи вірувань. Зараз ми по-преж носимо прикраси з впізнаваними символами, транслюючи з їх допомогою близькі нам духовні ідеї.

Всі дорогоцінні камені і метали історично асоціювалися з певними властивостями. Вважалося, що гранати сприяють загоєнню ран після битви, а золоті монети як частина прикраси приносять добробут і успіх. Сьогодні італійський бренд Dubini робить прикраси з давньогрецькими монетами, деякі з яких були виготовлені в 323 році до нашої ери, а в колекції Monete від Bulgari використані стародавні монети з усього світу, які надають виробам значимість і фантазійність.

Приклади сучасної інтерпретації цієї стародавньої традиції можна знайти в колекції Amulette від Cartier і лінійці Talisman від De Beers . Ювеліри французького бренду використовували емаль різних відтінків, а майстри De Beers доповнили прикраси необробленими алмазами теплих тонів, а також витончено гравійованим золотом, що нагадує стародавні монети.

Символи віри і талісмани найчастіше стають частиною намист з підвісками. Можливо, це пов'язано з тим, що намисто простіше демонструвати або ж приховувати в порівнянні, скажімо, з кільцем або браслетом. Крім того, розташування талісмана на грудях - близько до серця - дає відчуття зв'язку з ним і повного спокою.

У ювелірних прикрасах часто можна зустріти і релігійні символи, наприклад, розп'яття, зірку Давида або знак Ом. А недавно дизайнери звернулися до більш традиційним давнім символам, наприклад «лихому оку», покликаному захищати від злих духів. Грецький ювелір Ілеана Макрі ( Ileana Makri ) Створила цілу лінійку підвісок, кілець і браслетів з діамантовими й сапфірових очима. Також популярність придбав амулет у вигляді долоні «хамса» - турецька ювелірний дім Molu представив колекцію Mystics з такими підвісками з перламутру, бірюзи і діамантів. Він має захисну функцію, а долоню «хамса» у всіх верах символізує руку Бога.

Також подібні символи в сучасних прикрасах приймають форму Шарм: саме таку колекцію під назвою Touch Wood недавно випустив бренд Annoushka . До неї увійшли вироби з російським православним хрестом, прикрашеним 88 встановленими вручну діамантами загальною вагою 0.27 карат і чорним родієм. Також в колекції є шарм, пов'язані з російським корінням Ганнусі Дукас: елементи з дерева і дорогоцінних каменів, що нагадують купола російських церков.

Для багатьох людей будь-яку прикрасу, з яким вони відчувають особливий зв'язок, служить для захисту і створення благополуччя. Дуже часто улюблені прикраси стають свого роду бронею, що охороняє вас від зовнішнього світу, і в цьому плані вони нічим не відрізняються від стародавніх амулетів.

Новости