• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати діамант?

Між іншим, питання абсолютно не риторичне. А чому ви вважаєте, що кільце з діамантом вибираєте ви, а не навпаки? Тільки тому, що ви вирішили його купити і підійшли до вітрини з коштовностями?

Але, зауважте, далі починається магія Але, зауважте, далі починається магія. Ви зосереджує увагу не на найбільшому кільце не на найдорожчому. Ваш погляд немов потопає в тому одному, яке якимось дивним чином притягує вашу увагу, виділяється серед сотні інших іскристих діамантів - і ось ви вже в його полоні.

Тобто питання насправді для вас стоїть не в тому, як вибрати кільце з діамантом, а в тому, що вам потрібно знати про те чудовому камені, який виділив саме вас з тисячі інших і який хоче бути вашим.

Як вибрати діамант в подарунок

Жінкам подарунки дарувати дуже легко. Великий букет красивих квітів і маленьку коробочку, в якій скромно причаїлося колечко з діамантом. Навряд чи хоч одна жінка гідно не оцінить такий крок. Про те, що ще можна подарувати коханій жінці, читайте в статті «Що подарувати коханій».

Але якщо з квітами все гранично просто, то як вибрати діамант - ціла наука. І тут, дорогі чоловіки, будьте ласкаві ще до порога ювелірного магазину визубрити основні тонкощі вибору напам'ять, щоб виглядати перед своєю коханою гідно.

Двоє зі скриньки - а різні з особи

Отже, перед вами два зовні однакових кільця, але вартість їх чомусь істотно відрізняється. В чому причина? У чистоті каменю. Саме цей показник характеризує внутрішні та зовнішні дефекти діаманта, які, до слова, більше доступні досвідченому оку ювеліра, збройного збільшувальною технікою, ніж простому покупцеві.

Але так як вибрати діамант для коханої жінки хочеться найкращий, то варто знати, що найбільш вигідними групами чистоти є шоста і сьома (VS2 і SI1), тому що в них неможливо побачити будь-яких включень неозброєним оком. А ось в восьмій групі темні включення вже стають очевидними - і цей фактор негайно відбивається на вартості кільця, хоча до його розміру ніякого відношення не мають.

Але все ж хочеться звернути увагу чоловіків на кільце з коштовним каменем чистоти 5 (VS1) і вище. І справа навіть не в тому, що в ньому практично не видно жодних вад і ціна такого каменю на порядок више.Просто оправа для діаманта з такою чистотою повинна бути відкритою. А це означає, що кільце на руці вашій жінки буде кожною гранню іскритися і передавати ваші почуття до неї. Якщо ж ви хочете зробити інший подарунок, в цьому вам допоможуть поради зі статті «Що подарувати дружині на день народження» .

Колір діаманта -правила вибору Колір діаманта -правила вибору

Це так само важлива особливість від якої залежить краса прикраси. Але як вибрати кільце з діамантом, щоб камінь поєднувався за кольором з оправою? Правила досить прості:

  • з оправою з білого золота чудово поєднуватимуться кольори групи 5, 6 і 7 (G, H і I). Секрет в тому, що саме з такою оправою діаманти будуть виглядати для основної маси людей абсолютно безбарвними.
  • У жовтому золоті витончено виглядатимуть камені груп кольору 8-1 і 8-2 (J, K, L). Саме на його тлі так само колір діаманта з'являтися не буде.

Тобто основне правило, як вибрати діамант за кольором - підібрати оправу, в якій коштовність не втратить своєї дивовижної прозорості.

Досить діамант четвертої, п'ятої группиілі вище вставити в жовте золото - і кільце, не дивлячись на розмір і чималу вартість, втратить свою привабливість, так як в камені, немов у дзеркалі, буде відображатися оправа. Аналогічна картина відбувається в разі, коли камінь групи кольору 8-1 і 8-2 виявиться на тлі білого золота.

Ось і виходить, що справжній колір діаманта можна розглянути тільки в незакріпленому вигляді на тлі білого аркуша паперу і за умови холодного освещенія.Поетому то, як вибрати кільце з брілліантомтакім чином, щоб воно висловило ваше ставлення до коханої людини - може підказати тільки серце.

огранювання

Це, мабуть, найбільш важлива характеристика, яка повинна визначити вибір кільця Це, мабуть, найбільш важлива характеристика, яка повинна визначити вибір кільця. Вона не тільки по-справжньому розкриває красу діаманта, але і істотно впливає на його вартість. На жаль, навіть найчистіший діамант втратить свою привабливість при поганій якості ограновування і буде зовні порівняємо зі звичайною скельця.

У той же час варто його облагородити хорошою огранюванням - і він розкриється, заіскрилася і відгукнеться всіма кольорами веселки. Але варто знати, що камінь із середніми характеристиками в руках професійного огранщика може засліпити неперевершеною красою.

Як вибрати діамант за розміром

Це та дивовижна характеристика, яка навіть не стільки говорить про самому камені, як про людину, яка його вибирає. Якщо це чоловік, який хоче зробити подарунок своїй жінці, то він на інтуїтивному рівні повинен звернути увагу на камінь, який трохи більше за розміром того, який вже є у дівчини.

Але все ж визначальним фактором в тому, як вибрати діамант за розміром, є не сам розмір і не захмарна вартість кільця, а то ставлення, яке людина хоче вкласти в цей подарунок. А це куди важливіше цінового вимірювання.

Діамант повинен «ходити» з паспортом

Зрозуміло, що в буквальному сенсі такого документа не існує. Але все ж є якесь свідоцтво, що засвідчує «особистість» діаманта, тобто підтверджує заявлені на нього характеристики. І право видавати його належить гемологічним лабораторіям, які на підставі експертного висновку можуть підтвердити всі дані про камені.

До речі, вкрай важливо, щоб така оцінка була зроблена каменю, до якого ще не доторкнулася рука огранщика, тому що в обробленому варіанті це зробити вже практично неможливо.

P. S. Кінець статті ... Але чи зрозуміли ви, як вибрати діамант? Чи будете ви стояти перед вітриною ювелірного магазину і згадувати все характеристики, якими повинен володіти цей чудовий камінь? Може бути ... Але не правильніше буде, щоб діамант вибрав вас? І ще, не забувайте найголовніше. Часом жінці набагато приємніше, коли ви періодично влаштовуєте маленькі сюрпризи, дбаєте про неї, доглядаєте, допомагаєте в складних ситуаціях, ніж якщо раз на рік подаруйте нехай навіть кільце з діамантом. Про те, що подобається дівчатам і жінкам, читайте в розділі по посиланню http://www.sun-hands.ru/4ashtolybytsgenshini.htm

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Галина Умская.

А чому ви вважаєте, що кільце з діамантом вибираєте ви, а не навпаки?
Тільки тому, що ви вирішили його купити і підійшли до вітрини з коштовностями?
В чому причина?
Але як вибрати кільце з діамантом, щоб камінь поєднувався за кольором з оправою?
Але чи зрозуміли ви, як вибрати діамант?
Чи будете ви стояти перед вітриною ювелірного магазину і згадувати все характеристики, якими повинен володіти цей чудовий камінь?
Але не правильніше буде, щоб діамант вибрав вас?
Новости