• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Wargaming запропонувала відмовитися від пошти mail.ru за бонуси в World of Tanks

компанія Wargaming оголосила про старт акції , В ході якої запропонувала своїм гравцям змінити пошту, яку вони прив'язують до аккаунту, на більш надійну. Наприклад, в списку серед інших були вказані адреси поштового сервісу Mail.ru.
Пропозиція діє протягом одного місяця, з 15 лютого до 15 березня і гравцям пропонують отримати 30 тисяч одиниць «вільного досвіду», який можна вкласти в прокачку будь-якого танка.
компанія Wargaming   оголосила про старт акції   , В ході якої запропонувала своїм гравцям змінити пошту, яку вони прив'язують до аккаунту, на більш надійну
Крім поштових адрес компанії Mail.ru інших сервісів публічно названо не було, що викликає певні питання про конкуренцію або старих розбіжності, які могли зводитися таким хитрим способом. У Twitter компанії пожурили один одного , А пізніше був даний офіційний відповідь Mail.ru про що сталася ситуації:
«До безпеки нашої пошти це, на щастя, не має ніякого відношення. Це банальна помста. Wargaming дуже нервує популярність нашого нового проекту «армату», який працює в схожій з ними ніші і дуже добре розвивається.
Мені дуже шкода, що у хлопців з WG відмовило почуття такту і смаку, особисто на мою думку - поширення наклепу неприпустимо навіть в якості помсти. Ми в «Пошті Mail.ru» приділяємо величезну увагу безпеки. Якщо хтось раптом може знайти дірку або навіть дірочку в ній, то ласкаво просимо в нашу програму BugBounty », - пояснила Анна Артамонова, віце-президент Mail.ru Group, керівник бізнес-підрозділу« Пошта і портал ».

Коли вимовляється слово «помста», то мова ведеться про промо акції , Запущеної Mail.ru для свого проекту Armored Warfare . Коротка суть кампанії полягала в тому, щоб гравець зареєструвався в грі Armored Warfare, дістався до техніки шостого рівня, відіграв один бій і отримає 2500 золота (донатной валюти) в конкурентному проекті World of Tanks від Wargaming.

Після пояснення від Mail.ru заяви від Wargaming не змусило довго чекати:
«Мета проведеної акції - це турбота про безпеку нашої аудиторії, де б вони не зберігали інформацію і якими б сторонніми сервісами вони не користувалися. Інтереси наших гравців є для нас найвищим пріоритетом. Нам дуже приємно, що експерти індустрії пильно стежать за нашими внутрішніми акціями та новинами.Сподіваємося, що інтерес не згасне, і вони будуть не тільки уважно читати новини, а й проведуть пару десятків боїв в оригінальній грі про танки - World of Tanks »,-

відповіли в прес-службі компанії.

Новости