• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Куртка Джексона з "Thriller" пішла з молотка майже за два мільйони

Куртка з телячої шкіри, пущена з молотка, - одна з двох, які використовувалися в зйомках кліпу, фото AP

Про це в неділю повідомляє агентство Associated Press.

Покупець, торговець з Техасу, має намір використовувати куртку знаменитого виконавця, щоб зібрати кошти для дитячих благодійних організацій. Як заявили представники аукціонного будинку Julien's Auctions, частина грошей, виручених від продажу куртки Джексона, піде на розплідник для котячих, де містяться раніше належали співакові тигри.

Читайте також: Шанувальники Майкла Джексона в США відзначають другу річницю його смерті

Куртка з телячої шкіри, пущена з молотка, - одна з двох, які використовувалися в зйомках кліпу, відзначає агентство. Саме її Джексон наділ в сцені, де зомбі піднімаються з могил і пускаються в танок.

Як зазначено в каталозі аукціону, на куртці є два автографа Джексона - посвята своїм костюмерам. Попередня оцінка лота перебувала в межах від 200 тисяч доларів до 400 тисяч. Друга куртка, що використала в кліпі, знаходиться на виставці в Залі слави рок-н-ролу в Клівленді, штат Огайо.

Крім куртки Джексона на аукціон The Music Icons виставлялися інші належали йому предмети одягу, а також пам'ятні предмети інших музикантів, зокрема, гітара Еріка Клептона і губна гармошка Боба Ділана. Всього до продажу пропонувалися близько 600 предметів.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .

джерело: Lenta.ru
Новости