• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Строк позивної давності

У 2010 році я була засуджена за привласнення і розтрату по ст У 2010 році я була засуджена за привласнення і розтрату по ст.160 КК РФ. Як покарання мені присудили штраф у розмірі 10000 рублів. У вироку також вказувалося, що я повинна була погасити розтрату в розмірі понад 140 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф я виплатила одразу після суду, але шкоди не погашала, навіть жодного разу не зробила виплату, з тієї простої причини, що мені не дали ні реквізитів, куди платити, ні виконавчого листа. При цьому ні судові виконавці, ні потерпіла організація за цей час не нагадали про себе. Чи може закритися дану справу за закінченням терміну давності?

Наш адвокат. Ймовірно Ви трохи неправильно формулюєте запитання. Як справа може бути закрита (припинено), якщо вас вже по ньому засудили. Тут потрібно говорити не про термін давності притягнення до кримінальної відповідальності , Як такому, а про погашення судимості та закінчення строку позовної давності. Якщо вам присудили лише штраф, то з моменту його виплати судимість вважається погашена. Однак, термін позовної давності у кримінальних справах, по всій видимості, ще не закінчився. Чекайте - якщо що - викличуть і нагадають про необхідність відшкодувати збитки. А можуть і не нагадати ...

Клієнт. Дякую за пояснення. І ще питання: а про який термін, стосовно відшкодування шкоди, взагалі йде мова і вишлють мені якесь повідомлення про те, що судимість погашена і термін погашення позову закінчився?

Наш адвокат: Термін позовної давності може бути загальним (3 роки, згідно ст. 196 Цивільного Кодексу РФ) і спеціальним (скороченим або збільшеним, в порівнянні із загальним строком). В окремих випадках, обумовлених ст. 208 ГК РФ, позовна давність взагалі не застосовується.

Чи може закритися дану справу за закінченням терміну давності?
І ще питання: а про який термін, стосовно відшкодування шкоди, взагалі йде мова і вишлють мені якесь повідомлення про те, що судимість погашена і термін погашення позову закінчився?
Новости