• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

За підтримки СИБУРу в Благовєщенську відбулися майстер-класи «Я люблю науку» для школярів і вчителів

Благовєщенськ (Республіка Башкортостан), 17 жовтня. 185 вчителів і школярів Благовещенська і Уфи взяли участь в майстер-класах «Я люблю науку», організованих за підтримки СИБУРу і розроблених журналом «Хімія в школі», Асоціацією вчителів і викладачів хімії та Міжрегіональним клубом «Учитель року Росії».

Метою проекту є просування природничо-наукової освіти; популяризація хімії серед школярів, знайомство вчителів з новими ефективними методиками викладання в області хімії і фізики. Майстер-класи та лекції вели почесні педагоги РФ Володимир Головнер, Юрій Бобриньов, Наталія Дерябіна, а також головний редактор журналу «Хімія в школі» Людмила Левіна.

Програма майстер-класів була розбита на два дні. Перший день був повністю присвячений циклу науково-практичних та методичних семінарів для викладачів. У другий день відбулися інтерактивні майстер-класи та науково-розважальні заходи для учнів загальноосвітніх та профільних класів.

У другий день відбулися інтерактивні майстер-класи та науково-розважальні заходи для учнів загальноосвітніх та профільних класів

Куратор проекту «Я люблю науку» Людмила Левіна: «На вчителях в регіонах лежить колосальна відповідальність, особливо якщо це моногорода, де діють містоутворюючі підприємства, куди потім прийдуть їхні учні. Наша спільна з СИБУР місія полягає в тому, щоб дати цим викладачам заряд свіжості, поштовх до розвитку. Завдання вчителя не просто давати уроки, а долучати учнів до науки, творчості, усвідомленого вибору професії.

Педагоги проекту «Я люблю науку» провели для вчителів хімії та фізики науково-практичні та методичні семінари «Системно-діяльнісний підхід до вирішення органічних ланцюжків перетворень», «Проектні роботи з метапредметний змістом», «Новий стандарт природно-наукової освіти: проблеми і перспективи », а також майстер-класи широкого профілю.


Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №5 г.Благовещенска Гузель Сіразетдінова: «Мені дуже сподобався захід - незвичайне, дуже цікаве, все пояснювалося простою мовою. Мені здається, що програма була б цікава не тільки вчителям фізики і хімії, але будь-якій людині, який працює в школі! »

Інтерактивні майстер-класи та відкриті уроки для школярів під назвами «Звичайне диво», «Визначення швидкості поширення поперечної хвилі в пружному шнурі» і «Що рухає світом?» Не залишили учасників байдужими. «Урок нам дуже сподобався! - ділиться враженнями учениця школи №4 Благовещенська Акулова Катерина. - Нам розповідали про те, що таке спектр, як відбувається заломлення світла, ми розбирали різні теорії і дізнавалися, як раніше вчені доводили, що існують переломлення світла, ультрафіолетові і інфрачервоні промені ». «Сподобалося, що урок пройшов у форматі діалогу, ми висловили свої думки, доводили свої твердження, - додає учениця школи №5 Благовещенська Анжела Климова.

«Сподобалося, що урок пройшов у форматі діалогу, ми висловили свої думки, доводили свої твердження, - додає учениця школи №5 Благовещенська Анжела Климова

Програма «Я люблю науку» реалізується з 2016 року: в минулому році вона охопила Тобольськ, Томськ, Нижньовартовськ і Дзержинськ. Цього року Благовєщенськ став вже четвертим містом, де пройшли майстер-класи, раніше вони відбулися в Пермі, Ноябрьске і Кстово. У 2016 році 300 учнів і викладачів шкіл Уфи і Благовещенська відвідали майстер-класи «Я люблю хімію», також організовані за підтримки СИБУРу.

Для інформації:

Підтримка проекту «Я люблю науку» здійснюється в рамках єдиної благодійної програми СИБУРу «Формула хороших справ». Програма запущена 1 лютого 2016 року в усіх ключових містах діяльності компанії і здійснюється по шести напрямках, які охоплюють всі найбільш важливі суспільні сфери: розвиток міст, освіта та наука, спорт і здоровий спосіб життя, охорона навколишнього середовища, культура і волонтерство. Детальна інформація про програму доступна на сайті: www.formula-hd.ru .

Новости