• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Лазерне різання металу - позитивні характеристики

Найпрогресивніший метод, високотехнологічний, для розкрою виробів з металу, матеріалів, - це лазерна різка. При адекватною ціною подібний сучасний ефективний спосіб розкрою дозволяє виробляти дуже широкий номенклатурний ряд готових виробів з металу. Завдяки широким можливостям сучасного німецького обладнання, стає можливим в стислі терміни виконати замовлення на лазерну, різання металу і листового металу. Те ж стосується фігурного різання і виробництва нестандартних металовиробів за кресленнями замовника.

Лазерне різання металу від компанії Avaloninvest - це саме те, що вам потрібно. Тут виробляють проектування і займаються виготовленням, проводять монтаж і зварювальні роботи. Зручний і простий інтерфейс дозволяє без праці, оперативно ознайомитися з усією цікавить вас інформацією. Тут все розміщено у відповідних розділах. Зателефонуйте за номером з фахівцями, якщо виникли питання. Вас компетентно проконсультують і допоможуть зробити вибір. При цьому бутут враховані всі ваші побажання і запити.

Ви зможете ознайомитися з повним переліком послуг компанії. Співвідношення високої якості і демократичних цін нікого не залишить байдужими.

Для розкрою заготовки використовується наскрізний прожиг листа за допомогою високоенергічних лазерного променя. При цьому термічний вплив на оброблюваний матеріал незначно. Подібна технологія вигідно відрізняється від інших методів обробки металу.

З позитивних характеристик тут варто виділити відсутність механічного контакту з заготівлею, в результаті стає можливим працювати з особливо крихкими виробами. Крім того, забезпечується точна обробка матеріалів зі сплавів - твердих і тендітних. Можлива високошвидкісна різка тонколистової сталі. Точність різання висока - до однієї десятої міліметра. Це стосується і виготовлення виробів, які за формою дуже складні.

Виключена необхідність в кріпленні заготовки, в результаті відсутній будь-який механічний вплив.

Незалежно від того, серіфное виробництво або мала кількість вироби, однаково доцільно використовувати послуги лазерного різання замість того, щоб виготовляти для цього спеціальні ливарні або прес-форми, які досить дорогі.

Незалежно від того, серіфное виробництво або мала кількість вироби, однаково доцільно використовувати послуги лазерного різання замість того, щоб виготовляти для цього спеціальні ливарні або прес-форми, які досить дорогі

На правах реклами

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

Новости