• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

До Держдуми внесений проект про заборону знищення санкційних продуктів: "Їду потрібно віддати бідним": Новини Накануне.RU

До Держдуми внесений проект про заборону знищення санкційних продуктів: "Їду потрібно віддати бідним"

Санкційні продукти харчування потрібно не знищувати, а роздавати бідним. З такою ініціативою до Держдуми вийшов сенатор Ради Федерації Антон Беляков .Політика запропонував направляти "санкціонку" на саціально-значущі потреби, передає кореспондент Накануне.RU .

Читайте також:

За даними Россільгоспнагляду, за рік дії указу про утилізацію санкційних продуктів було знищено 7500 т забороненої до ввезення продукції. Більшість з них припадає на овочі та фрукти, 228,6 т - м'ясо. поки що десь на кордоні Росії трактора тиснуть сир , росіяни продовжують беднеть - за офіційними даними з початку кризи в країні з'явилося 5 млн нових бідних. Кожен шостий росіянин - 22,7 млн осіб, 15,7% від загальної чисельності населення Росії - за даними Росстату, знаходиться зараз за межею бідності.

Такі жорсткі заходи, як знищення "санкціонкі" в поточній соціально-економічній ситуації не можуть бути виправданими, вважає сенатор.

Такі жорсткі заходи, як знищення санкціонкі в поточній соціально-економічній ситуації не можуть бути виправданими, вважає сенатор

Бєляков нагадує, що росіяни т ратят на їжу більше половини своїх доходів , Які до того ж знижуються. "В особливій зоні ризику в зв'язку з погіршенням економічної ситуації знаходяться соціально незахищені верстви громадян", - пише він.

Бєляков пропонує розподіляти санкційні продукти належної якості між росіянами з низькими доходами. Член Ради Федерації наводить як приклад країни Європи, де торгові мережі безоплатно передають бідним нереалізовані продукти ще не скінчився термін придатності. Під час кризи в Росії стало більше прихильників фудшерінга - люди безкоштовно віддають непотрібну їжу .

Нагадаємо, що указ про утилізацію заборонених до ввезення в Россіію продуктів почав діяти через рік після введення продуктового ембарго . Раніше відмовитися від знищення їжі пропонували депутати Держдуми фракції КПРФ.

Новости