• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Дизайн кафе і ресторанів

 1. Дизайни ресторанів з нашою допомогою
 2. Проекти ресторанів ми створюємо і втілюємо

Дизайн ресторанів, клубів від компанії "Метер"

Дизайн ресторану це один з ключових моментів в популярності закладу. Важливі не тільки вишукане меню і розкішна карта вин. Якісне обслуговування відіграє також далеко не найголовнішу роль. Відвідувачів вабить атмосфера. І ось тут дизайн ресторанів стає запорукою успіху.

Ласкаво просимо на сторінку компанії Meter. Нам є що запропонувати клієнтам в сфері ресторанного дизайну. Для вас ми створимо проект ресторану, а також прикинулася його в життя. Наша діяльність орієнтована на стандарти, прийняті в Європі, для того, щоб вітчизняний споживач отримував найкраще.

Дизайни ресторанів з нашою допомогою

У складі нашої професійної команди немає випадкових людей. Допомогти клієнтам у нас прагнуть ті, хто любить свою роботу і націлений на досягнення досконалого результату. Наші проекти ресторанів розробляються з урахуванням двох умов:

 1. Націленість на позитивну реакцію і правильне прийняття споживачем;
 2. Облік всіх побажань замовника і реалізацію його особистих переваг і бачення.

Компанія Meter це не тільки виконавець, але і порадник по питанням дизайну ресторанів. Якщо ви не до кінця сформували свою ідею і сумніваєтеся, як буде краще, ми проведемо співбесіду з метою дати грамотну консультацію і прийти до повноцінного концепції проекту ресторану. Разом з вами ми визначимося з багатьма важливими нюансами, а саме:

 • виберемо стиль вашого закладу;
 • розробимо планування приміщень;
 • підберемо кольори оздоблювальних матеріалів і меблів;
 • розрахуємо вартість вашого дизайну ресторану.
 • Ресторан дизайн в кілька етапів.

Ще одним підтвердженням нашого досвіду і професіоналізму є те, що компанія Meter виконує замовлення клієнта за напрацьованою схемою, вносячи при необхідності лише незначні корективи. Зверніть увагу на наступні етапи нашої роботи:

 • вибір технологічного рішення для ресторану;
 • опрацювання декору до найдрібніших деталей;
 • пошук ексклюзивних рішень і родзинок.

Дизайни ресторанів для наших клієнтів можуть бути як завгодно різними, але наші фахівці завжди приділяють пильну увагу таким моментам, як освітлення, гамма кольорів, оздоблення, меблювання і загальна атмосфера місця.

Проекти ресторанів ми створюємо і втілюємо

Головною перевагою компанії Meter є той факт, що ми виступаємо не тільки авторами ідей для ваших закладів, а й самі їх реалізуємо. Уже на етапі роботи з проектом ми думаємо про те, наскільки реальним буде відтворити в реальності все задумане. Ми вибираємо найбільш практичні і вигідні рішення для наших замовників. Ми опрацьовуємо поєднання естетики і міцності, забезпечуючи тим самим довговічність результату.

До іншим нашим переваг можна віднести:

 • наявність тільки професійних виконавців і вузькоспеціалізованих співробітників;
 • детальний прорахунок вартості на кожному етапі роботи і надання чесного прейскуранта клієнтам;
 • закінчення робіт строго в термін;
 • відмінні гарантії надійності.

Компанія Meter здійснює не тільки ресторан дизайн, але і оформлення клубів, кафе, барів та інших розважальних закладів.

Читати далі

Дизайн інтер'єра і вибір стилю, як і ремонт квартири, відіграють, мало не вирішальну роль в успіху закладу, яке ви вирішили відкрити: будь-то ресторан, кафе або нічний клуб. Безумовно, кулінарні шедеври вашого кухаря клієнт обов'язково оцінить, але це станеться пізніше. Те ж саме стосується і якості обслуговування.

А поки страви готуються, перше, на що звертають увагу відвідувачі, - дизайн приміщення кафе, барів, ресторанів. Так, наприклад, заходячи в ресторан китайської кухні, чоловік відразу ж повинен відчути атмосферу таємничості, зануритися в світ незвичайного східного колориту. Слід зазначити, що за своєю специфікою дизайн кафе і ресторанів може бути найрізноманітнішим. то і інтер'єр, який відповідає основному напрямку самого закладу (як в прикладі вище: китайська кухня - східний стиль), і кардинально відрізняється від нього (для досягнення ефекту несподіванки, парадоксу), і нейтральний дизайн, ні до чого не зобов'язує і не викликає певних асоціація.

то і інтер'єр, який відповідає основному напрямку самого закладу (як в прикладі вище: китайська кухня - східний стиль), і кардинально відрізняється від нього (для досягнення ефекту несподіванки, парадоксу), і нейтральний дизайн, ні до чого не зобов'язує і не викликає певних асоціація

Яке рішення буде реалізовано в конкретному випадку, вирішувати - власнику ресторану. А ось втілювати його в життя повинен тільки досвідчений дизайнер, який не тільки володіє відмінним смаком, але і розбирається у всіх нюансах матеріалів, використовуваних в обробці приміщення.

Стиль дизайну інтер'єру ресторану також може бути різноманітним. Вибираючи між спокійною класикою або неординарним модерном, стилізацією під італійські традиції або вишуканий французький шарм, слід звернутися до професіонала, який і зі стилем допоможе визначитися, і розробить дизайн-проект кафе, ресторану у відповідності з усіма побажаннями замовника. При цьому дуже важливо пам'ятати, що дизайн приміщення - одна з головних складових величезної популярності, за якою слідує і фінансове благополуччя. Те ж саме можна сказати і про клубах, барах інтер'єр яких не повинен нагадувати торговий центр або аптеку.

Розробка дизайну будь-якого розважального закладу, будь-то клуб або ресторан, створеного руками досвідченого професіонала, відбувається в кілька етапів. Необхідно не тільки знайти технологічні рішення для приміщень, попрацювати над плануванням, а й продумати все до найдрібніших деталей, щоб декор інтер'єру вийшов дійсно ексклюзивним. Важлива і атмосфера, і освітлення, і вибір колірної гами, і внутрішня обробка, і меблювання, і облаштування ресторану в цілому.

Оформити замовлення на оформлення інтер'єру

Найкраще, якщо дизайн інтер'єру розроблений і втілений в життя однієї і тієї ж компанією під невсипущим контролем автора даного проекту. Компанія «Метер» допоможе вам у створенні і реалізації дизайн-проектів інтер'єру будь-якої складності! Наші фахівці зможуть зробити так, щоб в вашому закладі відвідувачі почували себе комфортно, могли по-справжньому відпочити і розслабитися, зняти напругу і провести час із задоволенням! А адже саме в цьому полягає основне призначення ресторанів, барів і нічних клубів.

Майстерня "Метер" пропонує Вам ознайомитися з вартістю дизайн проекту в розділі Ціни на дизайн.

Новости