• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибираємо Велосумки - Огляд Кращих Велосумок на Велосипед

Рано чи пізно кожному з нас доводиться думати про те, куди розмістити ту чи іншу поклажу під час поїздки на велосипеді. Будь-то звичайна покатушки, щоденна поїздка на роботу або що ще краще - турпохід, у велосипедистів завжди знайдеться багато корисного "мотлоху", який обов'язково потрібно взяти з собою. Особливо гостро проблема транспортування вантажів і необхідних особистих речей варто в жарку погоду влітку. В таких умовах не дуже зручно забивати кишені ключами і телефонами, а навіть порожній рюкзак на спині створює ефект сауни.

Що стосується тривалих поїздок або походів, тут однозначно вибір за Велосумки . Вони допомагають не тільки збільшити обсяг вантажу, що перевозиться, а й правильно розподілити його вагу по велосипеду. Також, завдяки різним місцях установки і розмірами сумок, у вас з'явиться можливість грамотно розкласти потрібні вам речі, щоб вони завжди були під рукою і на їх пошук не було потрібно багато часу.

підсідельна сумка - найпоширеніший варіант. Такий вид велосумок мінімально впливає на зовнішній вигляд велосипеда і дозволяє вмістити в себе необхідний набір інструменту. Бувають і трохи збільшені варіанти, в які може поміститися навіть невеликий набір одягу, але вони все ж використовуються більше для туризму. Кріпиться така сумка до рамкам велосипедного сідла за допомогою ременів або спеціального пластикового кронштейна, який дозволяє встановити підсідельну сумку одним рухом руки. Додатково відбувається фіксація за підсідельний штир велосипеда, щоб Велосумка НЕ ​​провернула і не заважала педалювання. підсідельна сумка   - найпоширеніший варіант


Сумка на раму спереду - відмінна альтернатива підсідельною, з деякими позитивними доповненнями: в неї можна зручно прилаштувати смартфон і вона завжди під рукою. Ви можете отримати доступ до нутрощами такої сумки не злазячи з велосипеда, що значно спрощує ваше щоденне життя. Встановлюється сумка на верхню трубу рами велосипеда і фіксується до рульової труби за допомогою еластичних ременів на липучках.внутрішньорамні сумка часто використовується як додатковий резервуар для корисних речей. Але може бути і основним місцем для зберігання вашої поклажі. Головне достоїнство таких типів сумок - мінімальний вплив на керованість велосипедом. Скільки б ви не навантажили всередину такої сумки - ви не помітите погіршення маневреності (хіба що там буде цілий кег пива;).

Розрізняють передню і задню внутрішньорамні сумки. Передня встановлюється у фронтальній частині рами ближче до рульового стакану, ну а задня кріпиться до верхньої і підсідельної трубах. Яка з них краще? В першу чергу варто виходити з особливостей рами вашого велосипеда і вже встановлених на неї аксесуарів, таких як питна фляга або насос. Найчастіше така проблема зустрічається на велосипедах з маленькою ростовської рами, а також моделях з нестандартною геометрією.

Якщо ви збираєтеся в далеку поїздку і потрібно взяти з собою багато речей, тоді можна сміливо використовувати обидва варіанти кріплень. Це значно розвантажить інші вузли велосипеда, на які також встановлені сумки для перевезення багажу.


Велосумка на кермо - дуже зручна штука насправді. У неї поміщається достатню кількість корисних речей, які будуть завжди під рукою. Найчастіше в таких сумках перевозять фототехніку, електроніку і топографічні карти велотуристи. Що ж стосується рядового велолюбителів, то сюди можна заховати лоточок з їжею на роботу або скласти все своє майно від гаманця і смартфона, до рем набору для велосипеда, ще й на теплу кофту місця залишиться.

Така Велосумка має фіксоване кріплення на кермо і приєднується до нього легким рухом руки. Якщо вам потрібно буде відлучитися і залишити свій байк на парковці - ви можете взяти всі свої цінні речі одним махом. Велосумки на кермо також мають захисний чохол-дощовик на випадок сирої погоди або дощу. Одним з найважливіших достоїнств велосумок на кермо є спеціальне пристосування для топографічних карт і туристичних брошур, що дозволяє не перериваючи поїздку весь час залишатися на своєму шляху і стежити за маршрутом.

Одним з найважливіших достоїнств велосумок на кермо є спеціальне пристосування для топографічних карт і туристичних брошур, що дозволяє не перериваючи поїздку весь час залишатися на своєму шляху і стежити за маршрутом

Велобаул (сумка на багажник) - не можна сказати що це виключно туристичний тип сумок. Дуже часто сумки на багажник використовуються на міських велосипедах для перевезення великої кількості потрібних речей. Велобаул бувають як монолітні (повністю незбиране виріб), так і модульні (відстібається верх і кожна боковинка окремо). Основне ж призначення баулів - перевезення об'ємних речей. Сюди відносяться одяг, взуття, засоби гігієни, посуд, предмети для приготування їжі і багато, багато іншого. Можна сказати що Велобаул це маленька комора для велотуриста.

Розрізняють Велобаул передні і задні. Задні мають набагато більші обсяги і призначені для транспортування великої кількості корисного вантажу. У той час як передні обмежені вільним простором для речей, так як кріпляться на передню вилку і при великому завантаженні можуть значно погіршити як огляд дороги, так і управління велосипедом.

Яка з них краще?
Новости