• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

шаурма обладнання

  1. Як вибрати промисловий апарат для гриля в заклад громадського харчування, де готують шаурму?

Шаурма - затребуване в багатьох закладах громадського харчування блюдо Шаурма - затребуване в багатьох закладах громадського харчування блюдо. Особливо часто його реалізацію виробляють в точках, де організовано торгівлю фаст-фудом на винос. Зокрема, затребувана шаурма під час різних масових заходів, наприклад, фестивалів, поблизу вокзалів і в інших місцях скупчення людей.

Для виробництва цієї страви східної кухні необхідністю є наявність гриля , В якому буде пропікатися особливим способом замариноване м'ясо.

Існує кілька різновидів апаратів гриль, кожен з яких має свої сильні і слабкі сторони. За типом енергоносія виділяють грилі газові та електричні.

Перший володіє великим ступенем автономності, так як може працювати від балонів. Недоліки газового гриля:

  • низький ступінь пожежної безпеки, тому до підприємця, що встановив таке оснащення, будуть проявляти постійний інтерес представники перевіряючих служб;
  • тільки ті газові апарати, які підключені одночасно і до електромережі, можуть автоматично прокручувати крутив з м'ясом (багато видів автономних грилів, які працюють від балонів, позбавлені автоматики);
  • при роботі газової установки утворюється значна кількість кіптяви, яку важко видалити, тому сам апарат виглядає неохайно, що буде відлякувати клієнтів;
  • якість газу може відрізнятися, в зв'язку з цим можуть виникати проблеми з налаштуванням температурного режиму.

Електричний гриль-шаурма потребує підключення до електромережі, але в процесі роботи з ним не виникає жодних проблем Електричний гриль-шаурма потребує підключення до електромережі, але в процесі роботи з ним не виникає жодних проблем. Єдиним недоліком вважається ціна такого оснащення для грилів - газовий агрегат коштує дешевше.

Як вибрати промисловий апарат для гриля в заклад громадського харчування, де готують шаурму?

Найменші грилі, які працюють за тим же принципом, що і професійні, можуть одночасно обробляти 5-6 кілограмів м'яса. Для професійного закладу цей показник настільки незначний, що в нашій лінійці моделей присутні одиничні моделі з такою потужністю.

Це хороший варіант для торгових точок, де, кремі шаурми, реалізують безліч іншої готової харчової продукції, або ж немає місця, щоб встановити професійне обладнання з рожном більшого розміру.

В інших випадках потрібно вибирати апарат з більшою продуктивністю - 40, 60 і більше кілограмів. Компанія Систем 4 пропонує грилі для ресторанів, для кафе, для приготування вуличної їжі від кращих виробників - брендів Airhot, Fimar, Hendi, Pimak, КИЙ-В.

Наші менеджери допоможуть вам вибрати і купити оптимальний варіант обладнання, яке допоможе перетворити відомий фаст-фуд в кулінарний шедевр. Доставка по Україні здійснюється поштою, а по Києву - кур'єром. Ми пропонуємо установку і гарантійне обслуговування. Приємні ціни на обладнання допоможуть завдяки мінімальним інвестицій почати прибутковий бізнес. Ви можете використовувати зручні способи оплати.

Як вибрати промисловий апарат для гриля в заклад громадського харчування, де готують шаурму?
Як вибрати промисловий апарат для гриля в заклад громадського харчування, де готують шаурму?
Новости