• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жанр "Іноземна література"

Жанр не певний - Зарубіжна література Жанр не певний - Зарубіжна література   Язык книги: Латинский Страниц: 65   Книга закончена   Перед Вами - шедевр нової латинської літератури

Язык книги: Латинский Страниц: 65

Книга закончена

Перед Вами - шедевр нової латинської літератури. Автор - єдиний російський письменник, пишущий на латинському мовою, - представляє Вам свою нову книгу. В ней він висвітлює неймовірні політики, журналістів і блогерів. Консерватори і ліберали, комунікатори і ультраправі, - нікого він не щадить у своєму сочині. Ізначально ця книга була випущена від імені Константина Семіна, - відомого провідного журналіста, - і зрозуміло його успіху. Зараз ми випускаємо її вже від імені цього автора, - неприміреного левака і комуніста.

Помимо «Новых писем темных людей» в цьому виданні водяться чимало нових робіт Марата Нігматуліна, написана як на латинському, так і на російському мові.

{"o": null}

{"o": null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:03

Язык книги: Английский

Це нове видання бестселера бізнес-підручника повністю оновлено. Зокрема, книга представляє повніше обговорення глобального бізнесу сьогодні. Також суттєво обговорюються питання тероризму та державної безпеки, які впливають на культуру та бізнес. Структура та зміст книги залишаються незмінними, ретельне оновлення описів регіонів і країн, демографічних даних, графіків і карт. Ця книга відрізняється від підручників з міжнародного менеджменту, оскільки вона націлюється на культуру як найважливіший вимір і навчає учнів про культури в усьому світі, щоб вони були краще підготовлені до успішної роботи для багатонаціональної корпорації або в глобальному контексті.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 1:41

Язык книги: Английский

Після багатьох років життя в страху перед таємничими грибами, відомими як гриби-кухарі, любителі здоров'я, так і домашні кухарі не можуть отримати достатню кількість цих багатих, ніжних шматочків. З оновленою технологією виробництва для домашнього та комерційного вирощування, детальні параметри росту для 31 виду грибів, керівництво з усунення проблем і зручні поради по садівництву, цей перероблений і оновлений довідник зробить ваші мікологічні пейзажі заздрістю околиці. .

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 27 марта 2010, 5:09

Язык книги: Английский

Мисливець на вампірів Олена Девера знає, що вона найкраща - але вона не знає, чи достатньо вона для цієї роботи. Найманий небезпечно красивим Архангелом Рафаелем, таким смертельним, що жоден смертний не хоче його звертати уваги, тільки одне ясно - невдача - це не варіант ... навіть якщо завдання, яке вона поставила, неможлива. Тому що на цей раз, це не відважна вамп, яку вона повинна відстежувати. Це поганий архангел. Робота покладе Елену в розпал вбивства, як ніхто інший ... і потягнути її до краю страсти. Навіть якщо полювання не знищить її, піддавшись спокусливому дотику Рафаеля, це просто може. Бо коли грають архангели, смертні розбивають ...

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 22 марта 2010, 22:08

Язык книги: Английский

Вдихаючи глибокі вдихи, я чекаю, коли він почнеться. Бій, яку я все життя чекав, щоб боротися. Група злісних мисливців тягне небезпечно близько до відкриття таємниць драків (нащадків драконів з можливістю переходу в людську форму). Невпевнено, Джакінда розуміє, що втеча з коханою Волею вже не є варіантом, тоді як на карту поставлена ​​безпека її гордості. Джакінда пообіцяв використати все останнє дихання вогненної рішучості, щоб захистити гордість і право контролювати свою власну долю. Але коли закінчиться бій, Джакінда має вирішити, де її серце справді бреше ... з гордістю або з Волею?

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:03

Язык книги: Английский

Що заважає людям знати, чого вони хочуть? Як часто ми задаємося питанням, куди ми йдемо, і в чому полягає наш світ? Написаний в 1936 році, як компаньйон до життя, «Досвід власного життя», Експеримент у відпустці далі відображає освітлююче та корисне дослідження Маріон Мілнер про те, як ми ведемо своє життя. Замість того, щоб малювати на щоденному щоденнику, вона звертається до образів пам'яті - зображень не тільки з власного життя, але і з книг, міфології, подорожей і релігії, які, здається, вказують на призупинення звичайного, повсякденного усвідомлення. З цієї умови порожнечі зростає уявна вдячність як за життя, так і про світ, в якому ми живемо. З новим вступом Мод Еллманн, Експеримент у відпустці залишається великою пригодою в мисленні і житті і буде важливим для всіх з літературного, художнього, історичного, освітнього або психоаналітичного / психотерапевтичного фону.

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 16 березня 2010, 0:05

Язык книги: Английский

Геометрична толерантність використовується для уточнення і контролю форми, розташування і орієнтації особливостей компонентів і виготовлених деталей. Ця книга представляє сучасний стан геометричної толерантності, охоплює новітні стандарти ISO і ANSI / ASME і є всеосяжним довідником і посібником для всіх професійних інженерів, дизайнерів, користувачів САПР, менеджерів з якості та всіх, хто бере участь у створенні чи інтерпретації CAD планів або інженерних конструкцій та специфікацій. * Для всіх інженерів, що працюють у галузі проектування та виробництва, що працюють з цими міжнародними стандартами проектування * Охоплює стандарти ISO та ANSI, включаючи зміни стандарту ISO 2005 року * Геометрична толерантність використовується у підготовці та інтерпретації дизайн для будь-якого виробленого компонента або елемента: необхідна інформація для дизайнерів, інженерів і фахівців CAD

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 22 марта 2010, 22:08

Язык книги: Английский

Відзначений як особливий у ранньому віці, Jacinda знає її кожний рух спостерігається. Вона прагне свободи робити свій власний вибір, але коли вона порушує правило «нічого не летить», вона майже не платить своїм життям. Поки красивий незнайомець не врятує її. Незнайомець, якого відправили полювати на таких, як вона. Для Джакінда - дракі, нащадок драконів, чия найбільша оборона - її таємна здатність переходити в людську форму. А її рідкісна здатність дихати вогнем робить її бажаною і важливою для виживання драки. Вимушений втекти до смертного світу разом з родиною, Джакінда намагається пристосуватися до свого нового оточення. Там вона зустрічає чудову, невловиму Волю, яка збуджує її внутрішню драку до життя. Хоча вона нестримно тягне до нього, Джакінда знає темну таємницю Уілла: він і його сім'я - мисливці. Вона повинна уникати його за будь-яку ціну. Але її внутрішня драка вислизає, і якщо вона помре, то вона залишиться як людина назавжди. Вона зробить все, щоб запобігти цьому. Навіть якщо це означає наближення до її найнебезпечнішого ворога.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Бууся 15 октября 2016, 13:27 Год: 2005 Язык книги: Украинский Страниц: 49

Книга закончена

Ізабелла Сова - відома польська письмова і перекладачка, авторська сенсаційна «ягідної трилогії», яка стала бестселером не тільки в Польщі, але й за її межами. Повість «Смак свіжої малини», яка займається трилогію, українською мовою.

Що призводить до того, що такий собі молодий раптом стає твоєю половинкою? Можливо, замість того, щоб шукати ідеалу, мало хто звернувся до лікаря-окуліста? Пластична операція, на яку мешкає двадцятирічна Малина, не позбавляє її страждань. Не допомагають ані підруги, ані ворожка, ані лікарі. І вже зрештою, але Малина вирішує зробити кар'єру - та негайно зустріти велике кохання…

{"o": null}

{"o": null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 5:21

Язык книги: Английский

Якщо ви хочете грати в гру, ви повинні знати Правила Ця книга не є історією. Це книга "як-б". Цей виклик Stylelife не призначений для читання. Він призначений для виконання. Незалежно від рівня досвіду, якого б ви не мали, якими б сильними і слабкими сторонами ви не володіли, будь ви незаймана чи дон Хуан, сцена була створена для того, щоб ви виконували свою роботу. Виклик Stylelife - це просте, легке в дотриманні керівництво по основам наближення і залучення жінок. Виклик - це те, що найкраще і швидко працює. Через чотири роки Ніл Штраус збирав ці знання, жив і ділився ними. Він перевірив конкретний матеріал у цій книзі на понад 13 тисяч чоловіків різного віку, національностей і походження. Частина практичного застосування і частина продовження, це подальші пригоди Стилю і його ігрових прийомів. Результат: Місячна програма тренування для ваших соціальних, привабливих, знайомств і навичок спокуси.

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Язык книги: Немецкий Страницы: 89

Книга закончена

Geschichte. Видавництво.Війеджічтіге Ерзальгум дем Лезер невідомо, як усунуто правопорушення, а також узяти участь у політичній політиці в Європі в XVI столітті. Berührt das Thema der Entstehung і Verbreitung der Ideen des Liberalen Protestantismus. Вибрані технічні засоби, які пройшли протестування в Західній Вірменії, мали місце, традиції та вітчизняного чоловіка. Авторська довідка вказує на те, що вона була створена в Єкатеринбурзі. Залишився в рукопашном боці Матеріал добутку матеріалу, який вийшов з морду, а також загинув до кайзерів Росії Нідерланди II.Im Buch dargelegt Матеріал trägt informativen Charakter. Зверніть увагу на те, що Ви можете скористатися послугами Спеціалістів з Берегинського району, а також відреагувати на це питання.

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

Язык книги: Русский Страниц: 22

Книга не закончена и еще пишется

Серія «Волна» - це серія статей, яка демонструє унікальний характер Експеримент Кассиопеян. Вона іспит і умело зібрана кусочками мозаїки з різних сесій, обогащенными їх ультразвуковими дослідженнями, такими, що були представлені як готовий матеріал, де йдеться про додаткову глибину і вимірювання оригінальних записів сесій. Лора представляє читачів, що Кассиопеянье, називающіх себе “Ми будемо в майбутньому”, включаючи дослідження обмеженого стану людей, в когнітивному, біологічному, історичному та онтологічному середовищі.

Публікація повідомлень Кассиопеяна в серії "Волна" і створення мережі для діалогу між зацікавленими особами, які потрапили до групи людей, які потрапили до Арка і Лору. Эти события привели до углубленного вивчення психопатології. Підсказки від Кассиопеяна по темі і подальших відкриттях були додані в серію "Волна", і цей процес ідёт постійно. В останніх головах ви знайдете інформацію про COINTELPRO (програму дезинформації) і проекти Секретного правительства. Тут Ви знайдете інформацію про Нобелівський лауреат Джоне Нэше (John Nash) і Теории Игр, Айре Айнхорне (Іра Ейнхорн) і створення Контр-інтелектуальної програми НьюЭйдж (Andrija Puharich), про Альтернативу Три, дослідження управління знаннями, про Филадельфийский эксперимент, о самоубийстве Морриса Джессапа (Морріс Джессап), про цикличні катаклизми, кометных ударах і метеоритных лівнях. Найбільш важлива з усіх - це проблема психопатів в нашому суспільстві. Лорина збірка на тему про Психопатії одна з найпопулярніших, що свідчить про те, що психопатія - це епідемія нашого часу.

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

{"o": null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Дізнайтеся про Photoshop Elements у своєму власному темпі за допомогою цього унікального навчального пакету Book-and-DVD Photoshop Elements є провідним програмним забезпеченням для редагування зображень, і цей особистий навчальний курс використовує повнокольорову книгу плюс відео-уроки на DVD, щоб навчити вас використовувати всі його особливості. Кожен з 13 уроків представляється з покроковими інструкціями і містить файли уроків і відео-пояснення цих концепцій. Ви можете вчитися у провідних інструкторів і робити це у своєму власному темпі. Photoshop Elements надає професійні інструменти для редагування зображень за доступною ціною; Ця книга-DVD-пакет пропонує поетапне навчання за новою версією Elements Повна кольорова книга представляє 13 уроків, за допомогою яких ви можете працювати у своєму власному темпі, підтримувані відеоуроками та файлами уроків на DVD-диску Команда експертів, які розробили багато офіційних навчальних програм для цифрових класів Adobe Systems Photoshop Elements 9, подібна до того, щоб мати власного особистого інструктора, який навчить вас Photoshop Elements прямо у вашому будинку або офісі. Примітка: CD-ROM / DVD та інші додаткові матеріали не входять до складу файлу eBook.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Основна увага стабільності ісламських фінансів приділяється питанню про джерела фінансової нестабільності, що здається притаманною звичайній системі. Як основний компонент цього фокусу, книга розглядатиме епізоди турбулентності та нестабільності в історичному контексті, нагадуючи про виникнення таких подій з середини 19 століття до сьогодення. У ній будуть представлені різні теоретичні пояснення, а також рішення та альтернативні фінансові системи, що уникнуть нестабільності, що надається різними вченими, починаючи з середини 19 століття. Потім книга представить і обговорить архітектуру ісламської фінансової системи і покаже, що за своєю суттю ця система має багато характеристик стабільної фінансової системи, запропонованої західними вченими протягом всієї історії, щоб уникнути нестабільної існуючої системи. Особливий акцент буде зроблений на теперішній фінансовій кризі та її причинах, а також на фінансовій кризі 1997 року в Південно-Східній Азії, Росії та Латинській Америці, що стосується цих епізодів до фундаментальних особливостей домінуючої системи. Боргова криза в країнах з низьким рівнем доходу також стане частиною цього обговорення. Потім він буде стверджувати, що ці кризи можуть бути пом'якшені в рамках ісламської системи або будь-якої іншої системи з подібною архітектурою.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Ідеальна кулінарна книга для швидких і смачних сімейних страв. Коли справи йдуть, і всі голодні, ось книга, на яку можна звернутися, щоб задовольнити страви швидко. Кожен з 150 рецептів готовий за 30 хвилин або навіть менше часу. Ви можете насолоджуватися дітьми з улюблених, як мексиканські макарони Skillet і курка і копчена пиво Provolone. Гості зможуть вразити стравами з телятини з яловичини Bruschetta, а також оранжевим та тріснутим тунцем. І задовольнити всіх з натовпу угод, як Cajun Smothered свинячі відбивні і апельсиновий Teriyaki яловичини з Noodles.Features 150 рецептів для швидкого, сімейні приємні страви, кожен в супроводі соковиті повнокольорові фотоВключає в себе спеціальні додатки, такі як міні-рецепт ідеї для швидкої сторони veggie сторони , чудові начинки для бургерів, швидкі курячі страви та інші поради з будь-яким рецептом пропонують легкі способи завершити прийом їжі, порадку та інші корисні ласий шматочок. - це єдина необхідна кулінарна книга.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Святкування життя улюбленого піонера статистики У цьому захоплюючому та надихаючому мемуарі всесвітньо відомий статистик Джордж Е. П. пропонує першокласні дані про його життя та статистичну роботу. Написавши в привабливому, чарівному стилі, д-р Бокс розкриває малоймовірні події, які привели його до кар'єри в статистиці, починаючи з його роботи в якості хіміка, який проводив експерименти для британської армії під час Другої світової війни. У цей поворотний момент в його житті і кар'єрі д-р Бокс навчав себе статистичним методам, необхідним для аналізу власних висновків, коли не було доступних статистиків для перевірки його роботи. Протягом своєї автобіографії, д-р Бокс майстерно творить особистий і професійний розповідь, щоб проілюструвати вплив його роботи на його життя і навпаки. Переплітаючись між його дослідженнями з аналізом часових рядів, експериментальним дизайном і якісним рухом, д-р Бокс розповідає про те, що він приїхав до Сполучених Штатів, його сімейне життя і розповіді про людей, які для нього найбільше. Цей захоплюючий рахунок врівноважує вплив як особистих, так і професійних відносин, щоб продемонструвати надзвичайне життя одного з найбільших і найвпливовіших статистиків нашого часу. Статистик з випадкових ситуацій також має: Два передмови, написані колишніми колегами і найближчими довіреними особами доктора Бокса Особисті знання з більш ніж десятка статистиків про те, як доктор Бокс впливав і продовжує торкатися їхньої кар'єри та життя Численні, раніше неопубліковані фотографії від автора Персональна колекція Статистик випадкових випадків є переконливим для статистиків у галузі освіти або промисловості, математиків, інженерів та всіх, хто цікавиться історією життя впливового інтелектуала, який змінив світ сучасної статистики.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Використовуйте силу запитань, щоб поглибити і розвинути відносини з клієнтами Правильне питання може перенести розмову з аналітичної на емоційну, від деталей до загальної картини і від минулого до майбутнього. Результат? Більш глибоке знання клієнта, більш інтимні відносини і чітке розуміння того, як можна додати більше цінності. Питання щодо живлення для побудови клієнтів для життя показує, як використовувати стратегічні питання для реалізації дев'яти найважливіших стратегій клієнта для життя. Ви дізнаєтеся: Як вибрати правильних клієнтів, щоб почати зі стратегій росту, щоб розширити свої стосунки Методика побудови особистих відносин з клієнтами Потужні запитання, які допоможуть вам підключитися до C-Suite Десять питань, які ви повинні задавати своїм клієнтам щороку, щоб Оцінка ваших відносин здоров'я Power Питання для побудови клієнтів для життя дає вам як стратегії, так і ключові питання для розвитку надійних партнерських відносин з вашими найважливішими клієнтами.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Найповніший і найсучасніший посібник з виробництва електроенергії з вугілля, ця книга охоплює всі сучасні нові, чистіші методи створення електроенергії з вугілля, екологічні проблеми та проблеми, пов'язані з її виробництвом, а також розробку технологій. Вона описує нові технології, які можуть фактично усунути забруднюючі речовини сірки, азоту та ртуті, які викидаються при спалюванні вугілля для виробництва електроенергії. Крім того, в тексті детально описуються технології уловлювання парникових газів з електростанцій, що працюють на вугіллі, а також для запобігання впливу таких викидів на глобальне потепління.

{"o": null}

{"o": null}

{o: null}

Додати: Mafdet 2 апреля 2010, 6:04

Язык книги: Английский

Керівництво для створення простоти у вашому світі та розробки дисципліни для життя, тепер у повнокольоровому, розширеному випуску. Одне слово пояснює, як спростити своє життя і бізнес, зосередившись лише на одному слові протягом усього року. Простота вибору одного слова робить його каталізатором зміни життя. Перешкоди і складність призводять до зволікань і паралічу, тоді як простота і фокус призводять до успіху і ясності. Відомі автори Ден Бріттон, Джиммі Пейдж і Джон Гордон, одне слово, яке змінить ваше життя, показує вам, як прорватися до суті вашого наміру на наступний рік. Він пропонує план дій і простий процес, щоб знайти своє слово на рік. Він також пояснює, як ваше одне слово вплине на шість вимірів вашого психічного, фізичного, емоційного, реляційного, духовного та фінансового. Цей красиво ілюстрований повнокольоровий Second Edition включає ще більше історій, що демонструють вплив прийняття виклику One Word до дії. Вона досліджує спадщину прийняття цілеспрямованого підходу до вашого життя і окреслює шість нових вимірів Плану дій. Включає додатковий матеріал щодо розробки «Єдиного слова» для команд і сімей, зокрема, як група людей може також мати одне слово, демонструє, як створити простий, дисциплінований і цілеспрямований підхід до наступного року вашого життя Дізнайтеся, як створити простоту в ваш світ і розвиток дисципліни для життя через силу одного Слова.

{"o": null}

{"o": null}

{"g": "sg282", "o": 25}

З гордістю або з Волею?
Як часто ми задаємося питанням, куди ми йдемо, і в чому полягає наш світ?
Що призводить до того, що такий собі молодий раптом стає твоєю половинкою?
Можливо, замість того, щоб шукати ідеалу, мало хто звернувся до лікаря-окуліста?
Результат?
Новости