• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Grand Models

  1. Послуги для шукачів
  2. Сфера діяльності агенції
  3. Додаткова інформація

Послуги для шукачів

Сайт: Контактна особа: Віктор Телефон: 063 931 98 16 Місто: Київ Адреса: пр. Перемоги 44 (кіностудія ім. О. Довженка)

Модельне агентство "Grand models" працює за такими напрямками: зйомки в журналах, зйомка реклами (фото і відео), зйомка серіалів, і інша робота на тв, виставки, покази мод (дефіле і арт.), Промо-акції.

Сфера діяльності агенції

  • Краса, фітнес, спорт
  • Культура, музика, шоу-бізнес
  • Інші Сфера діяльності

Послуги Шукач

Агентство моделей «Grand models» пропонує наступні послуги:

Підбір моделей для роботи на виставках, стендисток, хостес, промо - моделі.

Виставковий персонал це - стендистки, промоутери, промо-моделі, перекладачі, офіціантки і офіціанти, бармени - причому весь вище зазначений персонал володіє модельними зовнішніми даними, як дівчата, так і хлопці. Наша широка база дозволяє підібрати моделей зі знанням мов, при цьому їх зовнішні дані гарантовано привернуть увагу до вашого стенду, що дозволить продемонструвати високий рівень компанії і її стабільність.

Підбір моделей для відео і фото зйомок.

Моделі для роботи на фото / відео зйомках це свідомо фотогенічні люди, навчені мистецтву роботи перед камерою, акторської майстерності, які мають хоча б мінімальний досвід роботи в цій області. Наші менеджери допоможуть підібрати Вам не тільки моделей, але і акторів / актрис, також в нашій базі є нестандартні моделі, професійні актори не модельної зовнішності і моделі-діти.

Моделі для роботи на подіумі.

Серед наших моделей Ви маєте можливість підібрати манекенниць / манекенником, для подання колекцій одягу, білизни та іншого подіумної роботи.

Додаткова інформація

Модельне агентство "Grand models" - грандіозний проект, фундаментом якого є команда професіоналів з десятирічним досвідом роботи в модельній індустрії. За плечима наших співробітників створення і розвиток таких проектів як «Блек стар моделс» (2004р). Організація і проведення таких конкурсів і фестивалів краси як: «Miss Millennium», «Міс тисячоліття», «Міс фото України», «Miss Fotomodel of Ukraine». Агентство володіє широкою базою, в яку входять моделі, фото моделі, вікові моделі, актори. Також в нашій базі Ви зможете знайти дівчат і хлопців навчених працювати на виставках та інших заходах, які досконало володіють рядом мов і можливістю вести синхронний переклад. В агентстві "Grand models" професійний менеджерський склад завдяки досвіду і відповідальності якого, завдання поставлені замовником в 100% випадків вдало реалізовані.

Зараз розміщеніх Вакансій немає.

Новости