• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Франшиза Nike (Найк)

 1. зміст Франшиза: опис, ціни Опис і історія бренду Офіційний сайт Інтернет магазин магазини...
 2. Опис бренду Nike
 3. Офіційний сайт
 4. Дивіться відео Nike Hypervenom Commercial 2013
 5. Інтернет магазин
 6. магазини
 7. Каталог продукції
 8. Дивитися фото каталог продукції Nike 2013 - 2014 р .:

зміст
 • Франшиза: опис, ціни
 • Опис і історія бренду
 • Офіційний сайт
 • Інтернет магазин
 • магазини
 • Каталог продукції

Франшиза Nike опис ціни

Умови франшизи:
- інвестиції - від 180 тис. У.о .;
- роялті - 1-2%;
- витрати на рекламу - близько 2% від продажів;
- персонал - мінімум 5 чол .;
- термін окупності - в середньому від 1,5 року;
- очікуваний дохід в місяць - від 30 тис. У.о.

Компанією реалізується модель співпраці, згідно з якою франчайзі інвестує у відкриття магазина засоби, виконуючи роботи по ремонту приміщення, обладнання магазину, найму персоналу, закупівлю товару, а франчайзер зі свого боку забезпечує повну підтримку, достатню для своєчасного відкриття і подальшого функціонування магазину.

Переваги, якими наділена покупка франшизи:
- можливість працювати з престижним, всесвітньо відомим брендом;
- отримання доступу до широкого асортименту виробника;
- гарантоване товарне забезпечення;
- повний, детальний інструктаж по роботі торгової точки;
- авторизована точка продажу фірмової продукції.

Франчайзинговий пакет складається з:
- бізнес-оцінки проекту;
- складання дизайн-проекту магазину;
- поставки фірмового торгового обладнання;
- навчання персоналу;
- маркетингової підтримки;
- консультації по мерчендайзингу;
- оптимізації роботи магазину;
- консультації по формуванню асортименту товарів, який буде представлений в магазині.

Опис бренду Nike

Сьогодні кросівки Nike купити може собі дозволити більшість пересічних споживачів, любителів спорту і шанувальників зручного спортивного взуття. Саме на це і робили ставку засновники компанії Філ Найт і Білл Боермано.

Створення фірми датується тисячу дев'ятсот шістьдесят чотири роком, коли спортсмени практично не мали можливості вибрати спортивне взуття, оскільки існувало лише два варіанти: або дорогі кросівки Adidas, або дешеві американські, від яких сильно боліли ноги, особливо після навантажень.

Як правило, у професійних спортсменів була можливість придбати фірмову взуття Adidas, іншим же вона була не по кишені.

Філ Найт, щоб хоч якось впоратися зі ситуацією, що склалася і допомогти друзям «по цеху» придумав геніальну ідею, суть якої полягала в тому, щоб замовляти кросівки з Азії і продавати їх в Америці.

Спочатку він назвав компанію Blue Ribbon Sports, яка, до речі, офіційно не існувала. Найт уклав контракт з японською компанією Onitsuka, почав поставляти кросівки в США і продавав їх прямо на вулицях зі свого фургона-мікроавтобуса.

У 1965 фірма була перейменована в Nike в честь крилатою грецької богині перемоги Ніки. Продажі росли, і поступово бізнес з простого перепродажу кросівок чужого виробництва переріс в виготовлення власних популярних моделей взуття і одягу.

Офіційний сайт

Розроблений злагодженою командою Nike офіційний сайт регулярно оновлюється, у чому можна переконатися, відвідавши його російськомовну версію Розроблений злагодженою командою Nike офіційний сайт регулярно оновлюється, у чому можна переконатися, відвідавши його російськомовну версію.

Потрібно відзначити, що вона істотно відрізняється від англомовного варіанту, має спрощений і значно скорочений функціонал. Увагу привертає фотографія чотирьох бутс Hi-Vis, зазивають відчути себе на висоті і привернути увагу.

Натиснувши кнопку «Дізнатися більше», користувач отримує можливість знайти свої ідеальні бутси, магазин Nike і ознайомитися з технологією, впровадженою у виробництво HYPERVENOM.

У розділі «Спортивні змагання» можна вибрати одну з цікавих для вкладок: «Футбол», «Біг», «Жіночий тренінг». У кожній з цих вкладок пропонується ознайомитися з асортиментом бренду, відповідним обраної позиції.

В цілому, можна відзначити, що офіційний сайт російською мовою несе виключно інформаційне навантаження.

Дивіться відео Nike Hypervenom Commercial 2013

Дивіться відео Nike Hypervenom Commercial 2013

Інтернет магазин

Російською мовою бренд Nike інтернет магазин не розробив, він доступний тільки в англомовному варіанті. У магазині можна вибрати категорії «Shoes», «Clothing», «Gear».

Доступний фільтр в залежності від виду спорту: Running, Basketball, Jordan, Sportswear, Training і безліч інших. Також пропонується розглянути асортимент нових надходжень, оцінити нові колекції.

Традиційно, продукція розділена на жіночу, чоловічу та дитячу, кожна з категорій має ряд підрозділів, що полегшує пошук потрібного товару.

Творці інтернет-магазину ніби все врахували, крім одного - російські користувачі не зможуть оформити замовлення, вчинення онлайн-покупок є тільки жителям США. Але не турбуйтеся, реалізацією продукції бренду займається безліч сторонніх (НЕ фірмових) інтернет-магазинів, в тому числі і в Росії.

магазини

Щоб дізнатися, де знаходиться найближчий магазин Nike, офіційний сайт потрібно відкрити на сторінці https://www.nike.com/ru/ru_ru/sl/store-locator, де відображається чітка, детальна карта місцевості із зазначенням точної адреси магазинів Найк і навіть більш того, розробники сайту потурбувалися про зручність відвідувачів настільки, що впровадили кнопку «Схема проїзду».

Після її натискання буде потрібно ввести дані про пункт А (місце відправлення) та пункті В (місці, куди потрібно потрапити), а також уточнити спосіб пересування: на автотранспорті, пішки або на велосипеді.

Отримавши всі необхідні дані, сайт розробить і відобразить найкоротший шлях проїзду до найближчої торговій точці бренду.

Каталог продукції

Представлений на сторінках офіційного сайту Nike каталог пропонує революційні моделі надлегкої спортивного взуття і класичні розробки, вже багато років не втрачають актуальність і затребуваність.

Сучасні технологічні розробки компанії дозволяють збільшити швидкість при бігу, відстежувати висоту при стрибках, зберігати стійкість під час рухів, контролювати різкість амплітуди.

Дивитися фото каталог продукції Nike 2013 - 2014 р .:

Максимально повна інформація про особливості вкладення і розвитку бізнесу за схемою:  «Франшиза Tommy Hilfiger (Томмі Хілфііджер)» Максимально повна інформація про особливості вкладення і розвитку бізнесу за схемою: «Франшиза Tommy Hilfiger (Томмі Хілфііджер)» . Сайт, магазини, історія бренду, каталог

Короткий каталог франшиз, які працюють з продукцією: одяг і взуття знаходиться тут >>

Вся взуттєва серія, надана в каталозі, може бути відфільтрована в залежності від вартості: починаючи з найдемократичніших цін на товари, які ідеально підійдуть початківцям спортсменам, і до цін на вироби, призначені для професіоналів, готових платити за зручність.

Каталог бренду являє собою повну енциклопедію товарів, незамінних для активної, здорового життя. Серед них є і одяг, і взуття, і аксесуари, покликані зробити заняття спортом більш комфортними.

У своєму прагненні задовольняти насущні потреби клієнтів в якісному одязі і взутті, виконаної в спортивному стилі, і передбачати модні тенденції компанія впроваджує інноваційні розробки і в сегменті спортивного екіпірування, що відбилися в каталозі бренду.

Новости