• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Семенович вразила прозорою сукнею і відсутністю нижньої білизни

(Казань, 29 липня, «Татар-інформ») (Казань, 29 липня, «Татар-інформ»). Видатний бюст часто виявляється для красунь не тільки предметом гордості, а й джерелом чималих клопотів.

Анну Семенович довгий час бентежило те, що в ній бачать тільки груди, але ж вона ще й людина цікава. "У якийсь момент я зрозуміла, що стала жертвою свого екранного образу. Люди, бачачи мене, думають про одне й те ж:« Якого ж розміру в неї груди і чи справжня? »Ось і все, що публіці цікаво про мене знати . Я не вважаю себе секс-символом, у мене досить багатий внутрішній світ, а чоловіча частина населення країни розглядає мене виключно як об'єкт жадання ", - спантеличено говорила Ганна.

Артистка пообіцяла, що більше не буде носити викликають і провокаційних нарядів, проте не тут то було. На фестивалі "Нова хвиля" в Юрмалі Анна Семенова ч була провідною і кожен день була змушена змінювати вбрання одне одного хлеще. Для одного з виходів у світ зірка вибрала елегантне чорне плаття в підлогу бренду Bella Potemkina. Але вид "ззаду" здивував публіку. Зірка прийшла на урочистий вечір без ... нижньої білизни. Все заради того, щоб глибокий виріз нижче спини не був зіпсований смужкою тканини.

сама Семенович від сукні була в захваті. «Ніч, спека, любов», - підписала вона знімок в наряді на свій сторінці в соцмережі. А пізніше додала подяку дизайнеру Беллі Потьомкіній: «Спасибі за сексі-сукні».

Кеті Топурія засвітила в Юрмалі свої груди (фото)

Коханець Водонаєвої подружився з її сином (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Люди, бачачи мене, думають про одне й те ж:« Якого ж розміру в неї груди і чи справжня?
Новости