• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

За яким все-таки номеру одеситам викликати «швидку»?

Держпідприємництва розглянув і погодив проект наказу Адміністрації Держспецзв'язку «Про затвердження Порядку передачі викликів екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 в телекомунікаційній мережі загального користування» Держпідприємництва розглянув і погодив проект наказу Адміністрації Держспецзв'язку «Про затвердження Порядку передачі викликів екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 в телекомунікаційній мережі загального користування».

На сьогодні для виклику пожежної охорони, міліції, швидкої допомоги, аварійних служб газу і підрозділів екстреної допомоги населенню є єдиний телефонний номер - 112. По ньому оператори телекомунікацій зобов'язані надавати безкоштовний доступ споживачам до телекомунікаційних мереж загального користування (ст.39 Закону «Про телекомунікації»). Однак нещодавно прийнятий Закон «Про екстрену медичну допомогу» закріплює ще один номер - 103, за яким можна викликати «швидку». Тому виникла необхідність в розробці порядку передачі викликів екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 в телекомунікаційній мережі загального користування.

Згідно з порядком оператор при передачі викликів екстреної медичної допомоги за номером 103 має передавати наступну інформацію про абонента:

- в мережі рухомого (мобільного) зв'язку - місцезнаходження абонента;

- в мережі фіксованого зв'язку - абонентський номер, номер абонентської лінії (для перенесених номерів).

Крім того, документом визначається схема передачі викликів абонентів мобільного зв'язку та фіксованого телекомунікаційної мережі загального користування України до системи екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером 103 на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

джерело: Ліга-Закон

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости