• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Акредитація на етап Гран-прі "Кубок Ростелеком" - 2015

31 серпня 2015

Розпочато акредитацію на московський етап ISU Гран-прі з фігурного катання 2015 року, який пройде на Малій спортивній арені в Лужниках (найближчі станції метро: «Воробйови гори», «Спортивна», адреса: Лужнецкая наб., Будинок 24, стор.3) з 20 по 22 листопада 2015 року. Для отримання акредитації на захід всім представникам ЗМІ необхідно заповнити акредитаційну форму, розміщену на сайтах Федерації фігурного катання на ковзанах Росії www.fsrussia.ru і Дирекції спортивних і видовищних заходів www.dszm.ru і відправити її за вказаною у формі адресою.

Крайній термін подачі заявки на акредитацію 10 листопада 2015 р

Акредитація надається ТІЛЬКИ професійним журналістам і фотографам. Від кожного видання можуть подати запит на акредитацію до двох (2) пишучих журналістів і один (1) фотограф. Провідні агентства і газети можуть заявити до двох (2) фотокореспондентів.

Позаштатні журналісти і фотографи, а також представники Інтернет-видань зобов'язані докласти лист на офіційному бланку видання з печаткою і підписом головного редактора.

Форми, що надійшли після дати закінчення прийому заявок, будуть розглядатися при наявності робочих місць в прес-центрі.

Незаповнені повністю форми до розгляду не приймаються.

підтвердження акредитації

Якщо ваш запит акредитації схвалений, ви отримаєте лист-підтвердження.

При отриманні акредитаційної карти вам необхідно пред'явити редакційне посвідчення і лист-підтвердження.

Ви також будете повідомлені, якщо вам відмовлено в акредитації. Будь ласка, зверніть увагу, що ISU та Оргкомітет залишає за собою право відмовити в акредитації з або без пояснення причини.

акредитаційна форма   /   Accreditation form акредитаційна форма / Accreditation form

Створено: 31 серпня 2015 Оновлено: 31 серпня 2015

Новости