• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вибираємо кращий автомобільний навігатор 2015 року з відгуками власників

 1. Модельний ряд
 2. висновок

Сьогодні навігатори вже не сприймаються інноваційними пристроями. Це в недавньому времеін поширені електронні гаджети, які купувалися для вирішення вузьких завдань автомобілістів. Але на ринку навігаторів не спостерігається сильного спаду продажів, навіть незважаючи на активний розвиток смартфонів і планшетів з вбудованим GPS.

Наявність GPS або навіть ГЛОНАСС для таких пристроїв - це обов'язковий атрибут. Однак з кожним роком на ринок виходять нові більш просунуті моделі навігаційних гаджетів від різних виробників. Багато навігатори намагаються поєднати в собі відразу кілька пристроїв: автомобільний навігатор, відеореєстратор і медіаплеєр. Широкий вибір і великий список характеристик ускладнює придбання. Однак існують готові рецепти на вибір навігаторів з урахуванням завдань і визначеного бюджету.

У цій статті ми постараємося допомогти визначити, на що звернути увагу при покупці навігатора. І таким чином сприятимуть час на самостійний аналіз десятків моделей і читання авторських оглядів, відгуків на форумах та інших джерел. Остаточне ж рішення при цьому залишається за вами!

Отже, який же навігатор вибрати? У нашому новому керівництві ми розберемо ціновий сегмент - від 7 до 30 тисяч рублів. Основний критерій - це якість і функціональність пристрою.

Модельний ряд

Почнемо з передової моделі Garmin - універсального Nuvi 3597LMT. Garmin Nuvi 3597LMT обладнаний якісним п'ятидюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю, який прикритий захисним загартованим склом. Пристрій поміщений в суцільнометалевий корпус. Функція "pinch and zoom" дозволяє моментально збільшити потрібну частину зображення пальцями однієї руки.

Garmin Nuvi 3597LMT поставляється із завантаженими детальними картами Росії, які автоматично безкоштовно оновлюються протягом всього терміну експлуатації навігатора. Доступна завантаження карт інших країн, але дана послуга вже платна.

Доступна завантаження карт інших країн, але дана послуга вже платна

Сильною стороною пристрою виступає цікавий, але стриманий дизайн, відмінна збірка, зручне і надійне магнітне кріплення. До плюсів додамо продуманість сервісу навігації. Навігатор можна з'єднувати з вашим смартфоном або планшетом через Bluetooth і здійснювати виклики за допомогою вбудованого динаміка і мікрофону.

Garmin Nuvi 3597LMT покаже пробки онлайн, погоду на вашу місцезнаходженням, погоду по створеному маршруту, найближчі АЗС з прайс-листом на паливо і іншу корисну інформацію, необхідну при русі. А також порекомендує кращу смугу для руху по вашому маршруту.

Що можна сказати про камерах, що вимірюють швидкість руху автомобіля і розсилають «листи щастя» зі штрафами за перевищення швидкісного режиму? Однозначної відповіді немає. Користувачі висловлюють одностайну думку про необхідність щоденного або щотижневого оновлення бази, яка занадто швидко втрачає свою актуальність.

З нюансів: споживачам знайома проблема прокладки маршрутів на території РФ з урахуванням пробок, а також при використанні голосового пошуку пристрій іноді йде в перезавантаження. У Росії вартість даного пристрою доходить до 31 000 рублей.


Однією з цікавих моделей серед менш дорогих пристроїв є Garmin Nuvi 3590LT , Його ціна варіюється вже в районі 25 000 рублів на момент виходу статті.

Що ми отримуємо за ці гроші? Якісний корпус і матеріали, відмінна збірка - це та основа, яка заслуговує позитивну оцінку. Приплюсуємо до достоїнств зручне для користувачів під'єднання до держателю, плавну роботу інтерфейсу, а також додатковий функціонал, крім навігації. Наприклад, функція EcoRoutе, яка здатна порахувати вартість вашої поїздки і витрата бензину. Чи виявиться корисним у використанні наявність спеціального нічного режиму, який автоматично включається при настанні темряви (екран темніє і змінюється колірна графічна схема).

Як і в вищенаведеної моделі, за допомогою Bluetooth можна підключати навігатор до смартфону і здійснювати дзвінки за допомогою вбудованого мікрофона і голосового динаміка. Є вбудовані аудіо-відео плеєри. Деякі користувачі помічали скидання налаштувань масшатабірованія карти після виходу в меню або дзвінка в більш ранніх версіях програмного забезпечення. Але в поточній версії виробники обіцяють поправити даний баг.

Розглянемо Garmin Nuvi 2689LMT з великим 6,1-дюймовим дисплеєм. Дана модель теж оснащується голосовим управлінням, що дозволяє без зайвих зусиль вводити навігаційні команди, не відриваючи рук від керма. Garmin Nuvi 2689LMT підтримує і технологію Bluetooth для здійснення дзвінків Hands-free за допомогою вбудованого мікрофона і динаміка.

Цей навігатор Garmin також забезпечений функцією "Pinch-to-Zoom" для швидкого збільшення цікавить області екрану. Можна міняти горизонтальну орієнтацію екрану на вертикальну і навпаки.

Окремо варто відзначити «фішку» Smartphone Link, за допомогою неї користувач отримує точну, актуальну і розширену інформацію про об'єкти, в тому числі його рейтинг, ціни і годинник його роботи.

Як і минулі моделі, Garmin Nuvi 2689LMT допомагає вибрати оптимальну смугу для руху по важким ділянкам (на дисплей завчасно виводиться анімована схема руху, яка супроводжується голосовими підказками). Є режими для перегляду карти і транспортних розв'язок на реальних фотографіях. Підтримується отримання даних про пробки через RDS код FM-радіостанцій. Вартість даного навігатора на території Росії наближається до 21 000 рублів.

Вартість даного навігатора на території Росії наближається до 21 000 рублів

Входячи в середній ціновий сегмент, хочеться згадати про Garmin Nuvi 50LM . У порівнянні з іншими претендентами на звання кращого автомобільного навігатора 2015 року, модель виділяється збалансованістю, охоплюючи багато параметрів, які присутні вже в більш дорогих пристроях. При цьому зберігає демократичну вартість близько 15 000 рублів.

Тут великий чуйний до натискань яскравий дисплей з діагоналлю 5 дюймів, детальна база об'єктів POI, яка налічує понад 8 мільйонів об'єктів, голосові поради та підказки на дорозі. А також програмна можливість побудови маршруту, минаючи неугодні об'єкти, у вигляді якихось доріг, постів ДАІ або кварталів. За прикладом більш просунутих автомобільних навігаторів, Garmin Nuvi 50LM підтримує функцію індикатора обмеження швидкості, яка показує допустиму максимальну швидкість на обраному ділянці дороги.


Продовжуючи спуск по цінового діапазону, ми наближаємося до Garmin Nuvi 52LM , Вартість якого близько 8 000 рублів на території РФ і СНД. Цей навігатор відрізняється оптимальним функціоналом і прийнятною ціною.

За ці гроші ми отримуємо індикацію обмежень швидкості на обраних для руху ділянках доріг, велику вбудовану базу адрес об'єктів і важливу інформацію про них. Маємо голосового помічника, який підкаже, як краще слідувати у напрямку з точки «А» в точку «В», а також запропонує для вибору найоптимальнішу смугу для руху по певним дорожнім ділянкам.

Одне з зовнішніх достоїнств, за відгуками користувачів - це матове покриття на великому П'ятидюймовий дисплеї, який використовується в даній моделі. Завдяки цьому при сонячній погоді дисплей не сліпне і залишається інформативним. Чуйний сенсор. Зрозумілий і максимально простий інтерфейс. А також, відмінна зв'язок із супутниками при будь-якій погоді і навіть в скрутних для зв'язку місцях.

Звання самого компактного і недорого автомобільного навігатора ми віддаємо Garmin Nuvi 30 . При приблизної вартості в 6500 рублів дана модель оснащується високочутливим компактним дисплеєм діагоналлю 3,5-дюйма. За весь час існування навігатора на ринку користувачі відзначали його компактність, в поєднанні з якісними матеріалами виготовлення, складанням і надійним кріпленням.

А також:

 • хорошу чуйність сенсорного дисплея
 • зрозумілий і простий інтерфейс
 • виразне голосовий супровід підказок
 • відображення швидкості руху автомобіля і максимальної швидкості
 • Важливим плюсом є підтримка карт SD об'ємом для 32 гігабайт для завантаження карт і їх оновлень. Особливість, яка стосується всіх пристроїв торгової марки Garmin - це безкоштовне оновлення карт для країни, в якій був придбаний навігатор, а ось для того щоб завантажити і оновити карти інших країн, доведеться заплатити близько двох тисяч рублів.


  У порівнянні з розглянутими вище конкурентами, Pioneer Navgate Hud є, мабуть, найбільш інноваційним і універсальним пропозицією. По суті, це спеціальний автомобільний висококонтрасний DLP проектор, який проектує зображення, що містить інформацію про навігацію, ситуації на дорозі і іншу корисну інформацію зі смартфонів на iOS або Android.

  Проекція такого роду на автомобільне скло знімає необхідність перефокусовувати погляд і відволікатися від водіння. Щось схоже можна знайти в сучасних моделях автомобілів BMW, тільки там система розташована в нижній частині лобового скла.

  Керувати даними автомобільним навігаційним проектором можна, як зі свого смартфона, так і за допомогою пульта, що йде в комплекті. З додаткових плюсів хочеться відзначити наявність автоматичного регулювання яскравості зображення на екрані залежно від часу доби і рівня освітленості.


  Pioneer Navgate Hud кріпиться до сонцезахисного козирка, створюючи зображення на склі в зручному місці на рівні очей і роблячи водіння більш безпечним. Розумний навігатор надає водієві комфортний доступ до налаштованої для виведення актуальної інформації про маршрут. З додаткового функціоналу хочеться відзначити можливість використовувати навігатор, як handsfree, що дозволяє водієві, не відриваючи рук від керма, відповідати на вхідні дзвінки, що надходять на смартфон. Все це відбувається, звичайно, без переривання роботи навігаційної системи. Hud щільно співпрацює з такими додатками, як і CoPilot і iGo Primo, які дозволяють користуватися голосовим управлінням, дають доступ до докладної навігації, картам міста, планування маршруту і підказкам про поворотах та інших подіях.

  висновок

  Визначити кращого кандидата на покупку не було нашою метою і кожен згаданий автомобільний навігатор має право претендувати на звання кращого в своєму ціновому сегменті. І кожен з них точно заслуговує увагу потенційних покупців.

  Ближче всіх до першої позиції завдяки широкому функціоналу підібрався Garmin Nuvi 3597LMT .

  В середньому ціновому сегменті Garmin Nuvi 50LM відіграє не останню роль, а в якості надійного і недорого пристрою можна розглянути Garmin Nuvi 30 .

  Звання самого інноваційного автомобільного навігатора 2015 року віддаємо Pioneer Navgate Hud .

  Отже, читайте більше докладні огляди, орієнтуйтеся, в першу чергу, на свої побажання до пристрою, вивчайте, робіть висновки і діліться ними з нами і іншими користувачами. До скорої зустрічі!


  Отже, який же навігатор вибрати?
  Що можна сказати про камерах, що вимірюють швидкість руху автомобіля і розсилають «листи щастя» зі штрафами за перевищення швидкісного режиму?
  Що ми отримуємо за ці гроші?
  Новости