• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

13 фактів про навушниках Samsung Gear IconX 2018

Читаю на 4PDA статтю про, цитую, "новий хіт в світі портативної акустики" - навушники Samsung Gear IconX 2018 .

Сенсорне управління не просто зручне, хочеться назвати його геніальним. Зовнішня поверхня обох навушників - це два абсолютно однакових сенсора під пальцеве управління. Перемикати треки і плейлисти, регулювати гучність і відповідати на дзвінки можна зручною вам рукою. Щоб добре чути навколишні звуки потрібно використовувати один навушник - не важливо, який, функціональність управління зберігається.

Це два роздільних BT-навушника з сенсорним управлінням. Користуватися можна окремо як лівим, так і правим навушником, вони ідентичні.

Користуватися можна окремо як лівим, так і правим навушником, вони ідентичні

Зі звуком, правда, там повна лажа, цитую:

Це були б суб'єктивно навушники року, але при всій продуманості ергономіки і шалено зручного форм-фактора звук, м'яко кажучи, підкачав. Samsung IconX 2018 не звучать, і це неймовірно засмучує. Автору не вдалося знайти ні один музичний жанр, в якому навушники були б на висоті.

Ясний пень, раз не підтримують aptX, то хорошого звуку по беспровод і не буде. (Зрозуміло, що і з aptX звук може бути поганий через деяких інших чинників.)

Скільки коштує ця краса? 12-13 тисяч рублів (€ 169). Правда, в комплект входить кредл з акумулятором, в якому навушники можна заряджати. Але автор сам пише, що тягати з собою кредл - більш ніж незручно.

А я, читаючи цю статтю, згадав, що сам писав про подібні навушниках декілька місяців тому. Роздільні, повністю ідентичні, сенсорне управління. Підтримують aptX, так що ще й звук цілком пристойний. Але без кредла (який, зазначу, ні на фіг не потрібний - простіше з собою маленький зовнішній акумулятор тягати, так як навушники заряджаються через microUSB). Скільки коштують? € 22,60 (1670 рублів) .

Такі справи.

Скільки коштує ця краса?
Скільки коштують?
Новости