• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Мийка повітря Boneco 1355N (W1355A)

 1. Як працює мийка повітря Boneco 1355N (W1355A)
 2. Можливості мийки повітря Boneco 1355N (W1355A)
 3. Обслуговування мийки повітря Boneco 1355N (W1355A)

Мийка повітря Boneco 1355N (W1355A) - ефективний очищувач зволожувач повітря. Мийка повітря Boneco 1355N найдешевший зволожувач серед інших мийок повітря Boneco AOS, тому що не має функції іонізації, електронного урядування та гігрометра. Але за рахунок цього вона більш надійна, тому що механічне управління і проста конструкція передбачає мінімум поломок, а ступінь зволоження і очищення повітря таке ж високе, як і у більш дорогих моделей.

Серйозну перевагу мийки повітря Boneco W1355A - її економічність: дуже низьке енергоспоживання (20 Вт) і відсутність змінних фільтрів, які потребують додаткових витрат. Досить вкласти гроші лише одного разу - під час купівлі мийки повітря Boneco 1355N і багато років насолоджуватися чистим зволоженим повітрям, не витрачаючи більше нічого.

Мийка повітря Boneco W1355A очищає повітря від шерсті тварин, великої і дрібної пилу, інших алергенів, усуває нестійкі запахи, зволожує повітря. Ступінь зволоження повітря мийки Boneco 1355N дуже висока - 300 мл / год, при такому ефективному зволоженні пилу в повітрі просто не залишиться, тому що наситившись вологою, вона просто осяде під дією сили тяжіння. Тому ступінь очищення повітря у мийки Boneco 1355N дійсно висока.

Зволоження повітря допоможе Вам не тільки позбутися від пилу, але і поліпшить самопочуття, тому що сухе повітря підвищує стомлюваність, послаблює імунітет, знижує стійкість до стресів. Вдихаючи зволожене повітря, діти рідше хворіють, тому що слизові оболонки дихальних органів можуть повноцінно виконувати свої захисні функції тільки при певній мірі вологості. Особливо необхідний вологе повітря для немовлят і маленьких дітей, організм яких ще не зміцнів і вимагає максимально комфортного мікроклімату. У спеку зволоження повітря знижує температуру повітря, а при включеному кондиціонері, дуже сильно осушують повітря, мийка повітря Boneco 1355N поверне необхідну вологість і позбавить від неприємної сухості шкіри.

Мийка повітря Boneco 1355N стане в нагоді і в будь-якому офісі, тому що велика кількість комп'ютерів і оргтехніки створює шкідливі електростатичні заряди, що обігрівається центральним опаленням або охолоджується кондиціонерами повітря неминуче стає сухим Мийка повітря Boneco 1355N стане в нагоді і в будь-якому офісі, тому що велика кількість комп'ютерів і оргтехніки створює шкідливі електростатичні заряди, що обігрівається центральним опаленням або охолоджується кондиціонерами повітря неминуче стає сухим. Все це веде до швидкої стомлюваності співробітників, неможливості зосередитися на розв'язуваних задачах, підвищує ймовірність частих застуд і виходу на лікарняний. Тому мийка повітря Boneco 1355N в офісі - це оптимальне рішення проблем мікроклімату і створення повноцінної робочої атмосфери, що сприяє ефективній роботі всього офісу.

Якщо в будинку є дерев'яні предмети, музичні інструменти, на підлозі постелений паркет, сухе повітря викликає появу тріщин в дереві. Мийка повітря Boneco W1355A вирішить і цю проблему, при її роботі випаровується волога в першу чергу вбирається деревом і оздоблювальними матеріалами, забезпечуючи їх тривалу службу без зміни форми і розсихання.

Як працює мийка повітря Boneco 1355N (W1355A)

Мийка повітря Boneco W1355A зволожує і очищає повітря за допомогою води без будь-яких змінних фільтрів. Основний механізм - це барабан з 22 пластиковими дисками з адсорбирующей поверхнею, які крутилися в воді, добре змочені. Затягує вентилятором повітря потрапляє на мокрі диски, при цьому вся грязь з повітря прилипає до мокрих дискам і змивається водою. За рахунок великої загальної поверхні всіх дисків з них випаровується багато води, тому і досягається така висока ступінь зволоження повітря.

Мийка повітря Boneco W1355A не може перезволожити повітря, тому що вода випаровується природним чином (не примусовою). Тому їй не потрібен гигрометр, повітря візьме рівно стільки вологи, скільки її не вистачає для нормального рівня вологості.

Мийка повітря Boneco W1355A складається з бака для води, крутиться барабана з дисками, двохшвидкісного перемикача, піддону для води і срібного стрижня для знезараження води. У верхній частині знаходяться вентилятор і механізм для обертання дисків. Зволожуючі диски мають складну гідродинамічну форму, що забезпечує високу продуктивність зволоження повітря і безшумну роботу. Загнуті лопаті дисків зачерпують в півтора рази більше води, ніж прямі, тому інтенсивність зволоження повітря мийки повітря Boneco W1355A дуже висока навіть на першій швидкості.

Вода в мийці повітря Boneco W1355A НЕ закисне, навіть якщо Ви не поміняєте її пару днів, тому що в Boneco 1355N є іонізуючий срібний стрижень Ionic Silver Stick (ISS). Срібний стрижень знезаражує воду і вбиває понад 650 видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.), Дозволяючи Вам насолоджуватися зволоженим повітрям, не побоюючись потрапляння мікробів в повітря з водопровідної води.

Оскільки зволожувач повітря Boneco W1355A наповнюється водою, розташовувати його потрібно на рівній горизонтальній поверхні. Для більш інтенсивного зволоження повітря можна поставити мийку повітря Boneco 1355N в тепле місце, наприклад, біля батареї або на теплу підлогу.

Можливості мийки повітря Boneco 1355N (W1355A)

 • одночасне зволоження й очищення повітря
 • очищення повітря від пилу, вовни, алергенів
 • не вимагає додаткових витрат на обслуговування - немає змінних фільтрів, витратних матеріалів
 • високий ступінь зволоження повітря за рахунок особливої ​​конструкції зволожуючих дисків з вбирає воду поверхнею
 • дві швидкості очищення і зволоження
 • низьке енергоспоживання і тиха робота
 • об'ємний прозорий резервуар для води 7 л - легко контролювати воду, що залишилася
 • антибактеріальна обробка води - іонізуючий срібний стрижень (ISS)
 • якісна збірка, компоненти і матеріали забезпечують довговічність зволожувача повітря Boneco 1355N
 • легкий догляд: диски розбираються і легко відмиваються
 • сучасний дизайн

Характеристики мийки повітря Boneco 1355N (W1355A)

Площа / Обсяг приміщення: 30м2 / 100м3

Потужність: 20 Вт

Бак для води: 7 л

Інтенсивність зволоження повітря: 300 г / год

Рівень шуму: <25 дБ (клас А)

Розміри (ВxШxГ): 380x320x425 мм

Вага: 5,9 кг

Обслуговування мийки повітря Boneco 1355N (W1355A)

Міняйте воду частіше, раз в тиждень промивайте душем барабан з дисками і бак для води. Раз на місяць замочуйте диски в розчині лимонної кислоти або спеціального засобу від накипу Boneco і змивайте накопичилася вапно. Використання фільтрованої води позбавить Вас від інтенсивної промивки дисків мийки повітря.

Ціна: 14990

+ Додати до Кошику Швидка покупка

Новости