• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Яким повинен бути комір сорочки?

  1. Тип 1: на ґудзиках - спортивний
  2. Тип 2: на петлицях - акуратний
  3. Тип 3: під метелика - елегантний
  4. Тип 4: акулячий комір - формальний
  5. Тип 5: класичний кент - багатогранний

Який тип коміра сорочки можна носити розстебнутим, а який неодмінно застебнутим Який тип коміра сорочки можна носити розстебнутим, а який неодмінно застебнутим? З усіма чи видами комірів можна надягати краватку? Не знаєте? Але це не привід відмовлятися від походу в магазин чоловічого одягу і покупки відмінною сорочки. Ми вам зараз все розповімо.

Тип 1: на ґудзиках - спортивний

Починаючи з самого свого народження, він вважається спортивним варіантом коміра. Пристібати комірець на сорочці винайшли спеціально для гравців поло, щоб при будь-якій силі вітру їх зовнішній вигляд був бездоганним. До 1950 року комір на ґудзиках був атрибутом спортивного стилю одягу. Сьогодні чоловічі сорочки з таким типом коміра - класична повсякденна мода. Його потрібно носити без краватки. Комбінуйте сорочку з піджаком з щільної тканини, наприклад, з твіду. Це підкреслить недбалість вигляду.

Тип 2: на петлицях - акуратний


Він виглядає суворіше, а на дотик жорсткіше ніж всі інші види комірів. Куточки коміра утримують рівно посередині шиї дві смужки тканини - петлиці. Вони відтісняють на задній план комір і акцентують увагу на краватці. Без цього атрибута чоловічого класичного одягу сорочка з цим типом коміра НЕ носиться. Розташовані поруч куточки коміра виглядають дуже елегантно. Ще більш вишуканим буде поєднання коміра на петлицях з вузькою краваткою з кашеміру або трикотажу, зав'язаного класичним вузлом четвірка.

Тип 3: під метелика - елегантний

Цей тип коміра на сорочці в поєднанні з фраком або смокінгом - ідеальний чоловічий костюм на весілля . Обов'язковий атрибут також краватка-метелик, не промислове, а власноруч зав'язаний навколо шиї. Комір під метелика винайшли французи і назвали неблагозвучно «Parasit», тому що модники пришивали його собі на сорочки, відірвавши звичайний комір. У німців ця модель коміра в побуті називається «Vaterm ö rder» (батьковбивця) через гострі куточків, що стирчать вперед. Експерименти з таким коміром протипоказані: тільки фрак або смокінг і тільки краватка-метелик або пластрон.

Тип 4: акулячий комір - формальний

Він виглядає так, немов акула відкусила шматочок від нього попереду Він виглядає так, немов акула відкусила шматочок від нього попереду. Звідси комічне назву у самого широкого з комірів на чоловічій сорочці. Тому і компанія йому потрібна у вигляді широкого краватки з масивним вузлом. Вузькі краватки і невеликі вузли просто загубляться на тлі акулячого коміра. Заради нього доведеться освоїти науку зав'язування короля серед краваток вузлів - подвійний віндзор. Акулячий комір ідеально виглядає з діловим чоловічим костюмом і піде не тільки акулам бізнесу.

Тип 5: класичний кент - багатогранний

Цей тип коміра відкритий назустріч будь-яких експериментів. Він однаково добре виглядає в поєднанні і з суворим костюмом, і з шкіряною курткою. Сорочку з гострими, широко розташованими куточками коміра кент можна розстебнути на кілька гудзиків, комбінувати з краваткою будь-якої форми і з усілякими варіантами вузлів. Завдяки своїй універсальності кент вважається класикою серед інших комірів. Своїм ім'ям він зобов'язаний герцогу Кенту, який замовив собі першу сорочку зі зручним коміром навіть з краваткою, зав'язаним вузлом віндзор. З коміром кент можна дозволити собі бути креативним: носити елегантний чоловічий костюм, грубу шкіряну крутку або демонструвати футболку під розстебнутою сорочкою, як це зазвичай робить злий геній Хаус.

Переглядів: 14690

Відгуки про статтю: 0 ( читати все відгуки про статтю , додати відгук про статтю )

Додати відгук

З усіма чи видами комірів можна надягати краватку?
Не знаєте?
Новости