• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як очистити пам'ять телефону на Nokia 5800, 5530 і N97?

 1. Що таке Soft Reset (софт ресет) Soft Reset (софт ресет) - очищення пам'яті телефону від особистих...
 2. Як зробити Soft Reset на Nokia 5800, 5530, N97
 3. Що таке Hard Reset (хард ресет)
 4. Навіщо потрібен Hard Reset (хард ресет)
 5. Як зробити Hard Reset на Nokia 5800, 5530, N97
 6. Hard Reset з форматуванням пам'яті (Master Reset)
 7. Навіщо потрібен Hard Reset з форматуванням пам'яті
 8. Як зробити Hard Reset з форматуванням пам'яті

Що таке Soft Reset (софт ресет)

Soft Reset (софт ресет) - очищення пам'яті телефону від особистих даних і налаштувань: контактів, SMS, записів календаря, налаштувань точок доступу і т.д.

Навіщо потрібен Soft Reset (софт ресет)

Soft Reset потрібен для того, щоб позбутися від некоректної роботи програми, настройки якого були змінені користувачем. Також софт ресет може бути корисний, якщо ви хочете продати (подарувати, позичити на пару днів) свій телефон - м'який скидання швидко очистить його від особистої приватної інформації.

Як зробити Soft Reset на Nokia 5800, 5530, N97

Зробити Soft Reset на Nokia 5800, 5530, N97 дуже просто - потрібно ввести наступну комбінацію клавіш: * # 7780 #, або пройти по шляху Меню - Параметри - Управління Телефоном - Вихідні параметри (при цьому апарат запросить ваш пароль блокування - його значення за замовчуванням - 12345).

Увага! Пам'ятайте, що Soft Reset зітре всі ваші безцінні контакти і повідомлення, тому подбайте про створення їх резервної копії через Nokia PC Suite або за допомогою вбудованої функції резервного копіювання на карту пам'яті (Меню - Додатки - Диспетчер файлів - Резервна копія).

Що таке Hard Reset (хард ресет)

Hard Reset (хард ресет) - аналог переустановлення операційної системи на комп'ютері: видаляються не тільки настройки, але і всі додатки - як системні, так і встановлені користувачем. Далі відбувається вилучення ОС з пам'яті і установка всіх компонентів заново.

Навіщо потрібен Hard Reset (хард ресет)

Hard Reset (хард ресет) допомагає впоратися з серйозними глюками і збоями в роботі телефону, у випадках, коли не допомагає Soft Reset. Часті баги, вильоти і гальма успішно лікуються хард ресета (в разі ж, якщо не лікуються - то це явний сигнал, що ваша проблема носить не Софтова, а залізний характер і без відвідування сервіс-центру для її вирішення не обійтися.)

Hard Reset, наприклад, успішно справляється з наступною, досить масовою проблемою в роботі зеленої клавіші, кнопок контактів і набору номера:

Якщо ставити на робочий стіл панель посилань - то непрацездатні зелена кнопка, клавіші контактів і набору номера. Якщо панель посилань - то контакти і набір номера працюють, але зелена кнопка як і раніше не оре.

Як зробити Hard Reset на Nokia 5800, 5530, N97

Щоб зробити Reset на Nokia 5800, 5530 і N97, потрібно ввести на клавіатурі смартфона * # 7370 # (при цьому апарат запросить ваш пароль блокування - його значення за замовчуванням - 12345).

Увага! Пам'ятайте, що Hard Reset також зітре всі ваші безцінні контакти і повідомлення, тому подбайте про створення їх резервної копії через Nokia PC Suite або за допомогою вбудованої функції резервного копіювання на карту пам'яті (Меню - Додатки - Диспетчер файлів - Резервна копія). Перед тим, як зробити Hard Reset рекомендується видалити всі встановлені на карту пам'яті програми (після хард ресета телефон не знатиме про більшість з них, і в разі повторної установки програм ви можете зіткнутися з проблемами).

Hard Reset з форматуванням пам'яті (Master Reset)

Hard Reset з додатковим форматуванням пам'яті пристрою.

Навіщо потрібен Hard Reset з форматуванням пам'яті

Може бути незамінний в разі зараження смартфона вірусом або пошкодження файлової системи. Також хард ресета з форматуванням немає альтернативи в разі, якщо неможливо включити смартфон або він включається не до кінця (якщо апарат включається не до кінця - насамперед виймаємо карту пам'яті і пробуємо знову включити - якщо знову не включається тоді можна застосувати хард ресет).

Як зробити Hard Reset з форматуванням пам'яті

Даний спосіб переустановлення операційної системи поки доступний тільки для Nokia 5800 і N97 . для Nokia 5530 можливо його поява в майбутніх прошивках.

Для Nokia 5800 потрібно на вимкненому телефоні затиснути зелену кнопку, червону кнопку, кнопку камери і клавішу включення і утримувати 2-3 секунди. Через кілька секунд телефон увімкнеться.

Для Nokia N97 потрібно на вимкненому телефоні затиснути Shift, пробіл, Backspace і клавішу включення і утримувати 2-3 секунди. Через кілька секунд телефон увімкнеться.

Увага! У разі зараження вірусом, перед тим, як зробити Hard Reset з форматуванням, потрібно витягнути карту пам'яті і відформатувати її на комп'ютері, щоб уникнути повторного зараження телефону вірусом.

джерело: nokia-5800-s60.ru

Новости