• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

канальні

  1. Загальна характеристика.
  2. Як правильно підібрати канальний вентилятор?
  3. Побутові приміщення
  4. промислові приміщення
  5. Асортимент канальних вентиляторів ОВК Комплект.

Кожна побутова або промислова система вентиляції повинна бути оснащена мережею воздуховодних каналів, яка для ефективної циркуляції повітря в приміщенні прокладається з виходами в усі населені зони. Протяжність такої мережі може досягати величезних розмірів, в залежності від загальної площі об'єкта. Примусова вентиляція в приміщенні досягається шляхом штучного впливу на повітряні потоки поруч різноманітного вентиляційного устаткування. Специфіка вибору застосовуваної техніки залежить від чинників, які впливають на прохідність повітря в вентиляційних каналах - будь то аеродинамічний опір, загальна протяжність, архітектурні особливості споруди і тд.

Специфіка вибору застосовуваної техніки залежить від чинників, які впливають на прохідність повітря в вентиляційних каналах - будь то аеродинамічний опір, загальна протяжність, архітектурні особливості споруди і тд

У будь-якому випадку, найоптимальнішим вибором обладнання, при наявності мережі повітряних каналів, для організації якісного повітрообміну є - купити канальний вентилятор . Різноманітність видів цих пристроїв, їх технічних характеристик і структурної специфікації дозволяє застосовувати їх як для витяжки, так і для припливу в дуже широкому діапазоні. Канальні легко монтуються в будь-яких типах повітропроводів, відносно тихо працюють і що найголовніше - відмінно виконують свої функціональні обов'язки.

Загальна характеристика.

За рахунок компактних габаритних розмірів, установка канальних вентиляторів проводиться безпосередньо в каналах круглого або прямокутного перерізу під будь-яким зручним кутом. Таке розташування робить встановлене обладнання абсолютно прихованим від очей в стінних нішах, під натяжною стелею або в будь-якому іншому відповідному для повітроводів місці. Це дозволяє використовувати канальні вентилятори практично в будь-якої побутової або промислової системі вентиляції без будь-яких втрат продуктивності, зовсім непомітно для оточуючих.

структурно вентилятор канальний має неповторну простотою. Лопаті розташовуються на одному валу з електродвигуном і можуть мати загнуту назад або вперед форму, що визначає можливість одностороннього або двостороннього всмоктування відповідно. Укомплектовані деталі в єдиний корпус з вбудованими віброізолюючий прокладками, виконаний з пластика, гальванізується або ж поєднання перерахованих матеріалів, що відрізняє рисою кожного з яких виступають міцність і звукоізолюючі властивості. Спеціально для приміщень з підвищеними вимогами до рівня акустичного впливу були розроблені безшумні канальні вентилятори в шумоізолюючі корпусі, такі як наприклад серія вентиляторів ВЕНТС ТТ Сайлент-М або ж Soler & Palau TD Silent.

Існує кілька типів виконання лопатевої частини: осьовий, багатолопатеве і радіальний (відцентровий), що диктує до якого виду належить вентиляційний пристрій. Цей елемент прямим чином впливає на максимальний рівень подолання аеродинамічного опору, так як осьової канальний вентилятор генерує набагато менший показник тиску, порівняно з радіальним (відцентровим) варіантом, але це, само собою, зіграло і на вартості (на осьові канальні вентилятори ціни істотно нижче) .

Як правильно підібрати канальний вентилятор?

Існує кілька основних критеріїв за якими визначаються необхідні технічні параметри вентиляційного обладнання. В першу чергу, це максимальна витрата повітря. Даний показник розраховується для кожного окремого приміщення індивідуально і залежить, в основному, від загального обсягу робочої зони, який обчислюється за елементарної множенні довжини, широти і висоти. У кожного типу об'єкта є своя середня рекомендована кратність повітрообміну, визначивши яку, множимо її на загальний обсяг приміщення, в результаті чого отримуємо значення необхідної продуктивності вентилятора без урахування змінних. Для більш точного розрахунку слід також враховувати ряд таких факторів як: концентрація шкідливих домішок, середня кількість людей і рівень їхньої фізичної активності, вологість повітря, надлишки тепла. Вибираючи канальні вентилятори проведіть відповідні розрахунки за допомогою таблиці кратності повітрообміну самостійно, або ж зв'язавшись з фахівцями компанії ОВК Комплект, які ефективно допоможуть підібрати потрібну модель.

Побутові приміщення

Рекомендована кратність повітрообміну

Житлова зона 3 м3 / год на 1 м3 приміщень Кухня 6-8 Ванна, душова комант 7-9 Вбиральня 8-10 Прачечна 7 Вбиральня 1,5 Чулан 1 Гараж 4-8 Льох 4-6

промислові приміщення

Рекомендована кратність повітрообміну

Кінотеатр, актовий зал 20-40 м 3 на особу Офіс 5-7 Банківська установа 2-4 Кафе, ресторан, бар 8-11 Кухня громадського харчування 10-15 Універсам, магазин 1,5-3 Аптека 3 СТО 6-8 Громадський туалет 10 -12 (100 м 3 на 1 унітаз) Танцювальний клуб 8-10 Зал для куріння 10 Серверна 5-10 Спортзал Не менш 80 м 3 на 1 активного користувача Салон краси, перукарня 2-3 Складські поммещенія 1-2 Хімчистка 10-13 Басейн 10-20 Виробничий цех 25-40 Майстерня 3-5 Навчальна аудиторія 3-8

Важливим аспектом, перед тим як купити канальний вентилятор, є ідентифікація відповідного виду пристрою. Уточніть якої форми повітроводи використовує ваша вентиляційна система - круглого або ж прямокутного перетину, що прямим чином визначить потрібний тип корпусу. Наступним кроком буде завмер необхідних розмірів патрубків. Всі канальні вентилятори випускаються за стандартними типорозмірами відповідно до вентиляційними каналами, тому особливих проблем з цим пунктом у потенційних користувачів не виникає.

Інформація щодо протяжності системи вентиляції та рівня аеродинамічного опору допоможе визначити тип канального вентилятора в залежності від принципу дії - осьової або відцентровий. Осьової канальний вентилятор підходить для витяжки і припливу повітря в вільних отворах, або в повітроводах горизонтальної протяжності не більше трьох метрів з низьким рівнем аеродинамічного опору. Таким пристроїв характерна порівняно невисока вартість і вони ідеально підходять для побутового застосування в приміщеннях невеликих площ. Відцентрові канальні вентилятори широко використовуються на промислових і комерційних об'єктах, яким властиві вентиляційні канали великий протяжності з високим рівнем аеродинамічного опору. Їх продуктивність значно вище осьових типів приладів, але і ціна буде суттєво вище.

Останнім пунктом виступають суто суб'єктивні переваги. Канальні випускаються з можливими додатковими властивостями шумозаглушенія і вибухозахищеності в спеціально розроблених для таких цілей корпусах. Кожна модель може відрізнятись за кольором і формою виконання зовнішнього каркаса, відповідним під будь-які смакові переваги.

Асортимент канальних вентиляторів ОВК Комплект.

Вашій увазі пропонується один з найширших каталогів вентиляційного обладнання в Україні. Зокрема, в наявності величезний вибір найрізноманітніших канальних вентиляторів для вентиляції побутового та промислового застосування. Наш торговий ряд представлений продукцією таких відомих виробників як: ВЕНТС, SystemAir, Soler & Palau, Dospel, Ruck і багатьох інших. Товари вищеописаних компаній - це результат багаторічного досвіду розробок якісної кліматичної техніки, перевіреної часом і тисячами задоволених користувачів. Інтернет-магазин ОВК Комплект спеціалізується на реалізації виключно сертифікованих пристроїв, що відповідають найвищим сучасним вимогам. Тільки найкраще! Ніякого "Китаю" не пропонуємо.

Тільки у нас ви можете купити канальний вентилятор, ціна якого найвигідніша на вітчизняному ринку, будь-якого існуючого зразка. Зібраний діапазон технічних характеристик, форм і типів дарує можливість забезпечити будь-яку, навіть вкрай складну вентиляційну систему ефективним рішенням для витяжки і припливу повітря.

Замовивши на сайті будь-яку одиницю товару, ви гарантовано отримаєте максимальну інформаційну підтримку, гнучку систему знижок і доставку в будь-яке місто України. І що найголовніше, співпраця з інтернет-магазином ОВК Комплект - це завжди процес який дарує задоволення. Поспішайте купити канальні вентилятори тут і переконайтеся в цьому самі. Бажаємо приємних покупок і гарного дня!

Як правильно підібрати канальний вентилятор?
Як правильно підібрати канальний вентилятор?
Новости