• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Elicent Elegance витяжний вентилятор купити в Києві і Україні

Хороша вентиляція у ванній кімнаті - важливий елемент затишку в домі. побутовий вентилятор Elicent Elegance - надійний інструмент в боротьбі з надлишковою вологістю, який забезпечить в вашому приміщенні здоровий і чисте повітря.

Є кілька причин чому слід вибрати Elicent Elegance:

По-перше, серія Elegance вигідно відрізняється сучасним дизайном і естетичним зовнішнім виглядом. Корпус Elicent Elegance є суцільним виріб з міцного матового пластика, білого кольору. Такий вентилятор не порушить гармонію в вашому інтер'єрі і стане відмінним доповненням до декору. Повітря всмоктується під кришку рівномірно з усіх боків.

Повітря всмоктується під кришку рівномірно з усіх боків

По-друге, вентилятори даної серії ефективно справляються зі своїм завданням, створюючи практично нечутний шум. Це важливо, тому що шумові характеристики, створювані вентилятором у ванній кімнаті - неприємний момент, особливо при тривалому впливі.

По-третє, дана модель комплектується надійним двигуном на кулькових підшипниках, зі збільшеним терміном служби (до 30 000 годин). Так як Elicent Elegance виконаний з матеріалів високої якості, то кулькові підшипники виключають биття вала двигуна і знижують рівень шуму в кілька разів, в порівнянні з аналогами.

Осьові вентилятори Elicent Elegance можна монтувати в повітроводи, діаметром: 100мм, 120мм, 150 мм, вибравши відповідну модель: Elicent Elegance 100 , Elicent Elegance 120 , Elicent Elegance 150 . Відповідні криві можна подивитися на графіку.

Виробник поставляє на вибір користувача 6 модифікацій витяжних вентиляторів Elicent Elegance, від стандартних моделей до моделей, поліпшених «розумними» функціями:

  1. Base - стандартне виконання. Включення і вимикання вентилятора відбувається за допомогою вимикача освітлення.
  2. Pull-cord - виконання зі шнуровим вимикачем.
  3. Timer - виконання з вбудованим електронним таймером затримки вимкнення. Така функція вимкне вентилятор через певний час, яке встановлюється індивідуально, в діапазоні 3 - 25 хвилин. Значно економить час користувача, так як не потрібно повертатися в ванну, щоб вимкнути вентилятор.
  4. Comforttimer - нове виконання таймера з мікрочіпом. Надає можливість установки вибігання на низькій швидкості від 3 до 25 хвилин. Істотною перевагою є економія електрики. Дозволяє досягти до 64% ​​енергозбереження, у порівнянні зі звичайним виконанням таймера. Володіє зниженими шумовими характеристиками.
  5. MHY Smart - виконання з датчиком вологості, поставляється з мікрочіпом останніх технологій. Швидкість роботи вентилятора автоматично збільшується або зменшується, в залежності від зміни значення рівня вологості, який регулюється користувачем в діапазоні 40% - 90%.
  6. 2V - двошвидкісне виконання (24 години безперервної роботи на низькій швидкості).

За запитом, модель можна укомплектувати економічним двигуном, типу ЄС.

Elicent Elegance обладнаний зворотним клапаном, типу «метелик». Цей клапан виготовлений із пластику й має дві лопаті, які кріпляться на одній осі, розташованої по центру перетину. При відключенні витяжного вентилятора, лопаті закриваються. Пластикове виконання клапана найбільш затребуване в сучасних вентиляторах, що пояснюється відсутністю шумового ефекту при відкриванні та закриванні лопатей.

Пластикове виконання клапана найбільш затребуване в сучасних вентиляторах, що пояснюється відсутністю шумового ефекту при відкриванні та закриванні лопатей

Виробник подбав про безпеку пристрою, дана модель є бризгозащіщённой, про що свідчить ступінь захисту IPX4. Отже, потрапляння пилу і крапель води, що дуже ймовірно у ванній кімнаті, для витяжного вентилятора Elicent Elegance - не страшно явище.

Кріпильні елементи і ущільнювальна смужка входять в поставляється монтажний комплект.

Повітря всмоктується під кришку рівномірно з усіх боків.

Новости