• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Купити 1C Бухгалтерія, опис 1с бухгалтерія, версії та оновлення 1с 8.1 підприємство бухгалтерія, ціни на 1с бухгалтерія.

 1. 1С: Бухгалтерія 8 призначена для обліку різних видів фінансово-господарської діяльності підприємств
 2. порівняння функціоналу
 3. Купити 1С бухгалтерія


1С: Бухгалтерія 8 призначена для обліку різних видів фінансово-господарської діяльності підприємств

 • Яким би бізнесом не займалася ваша організація - оптовою або роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом - Ви можете вести облік в 1С: Бухгалтерія 8.
 • В одній інформаційній базі можна вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників і номенклатури, а звітність формується роздільно.
 • У програмі підтримуються різні системи оподаткування: загальний режим для організацій, загальний режим для індивідуальних підприємців, ССО, ЕНВД, патентна система оподаткування.
 • У 1C: Бухгалтерія 8 зберігається повна інформація про контрагентів (контактна інформація, банківські рахунки, реєстраційні коди) і співробітників організації (паспортні дані, індивідуальний номер, посада, розмір окладу).
 • 1С: Бухгалтерія 8 автоматично формує різні форми бухгалтерської і податкової звітності, які можна надрукувати, зберегти в файл для передачі в ИФНС або передати по телекомунікаційних каналах зв'язку безпосередньо з програми.

1С: Бухгалтерія 8 автоматично формує різні форми бухгалтерської і податкової звітності, які можна надрукувати, зберегти в файл для передачі в ИФНС або передати по телекомунікаційних каналах зв'язку безпосередньо з програми


Програма "1С: Бухгалтерія 8" випускається в наступних версіях:

 • базова,
 • ПРОФ,
 • КОРП.

Версії різняться реалізованим функціоналом, причому найбільш широким функціоналом володіє версія програми "1С: Бухгалтерія 8 КОРП". Якщо у вашій практичній роботі виникне необхідність розширення функціоналу, можна буде легко перейти на відповідну версію.

порівняння функціоналу

Повнота і своєчасність обліку ПДВ

Облік ПДВ реалізований відповідно до норм гл. 21 НК РФ. Автоматизовано заповнення книги покупок і книги продажів. Для цілей обліку ПДВ ведеться окремий облік операцій, оподатковуваних ПДВ і не підлягають оподаткуванню згідно ст. 149 НК РФ. Відслідковуються складні господарські ситуації в обліку ПДВ при реалізації із застосуванням ставки ПДВ 0%, при будівництві господарським способом, а також при виконанні організацією обов'язків податкового агента. Суми ПДВ по непрямих витрат відповідно до ст. 170 НК РФ можуть бути розподілені за операціями реалізації, оподатковуваним ПДВ та звільненим від сплати ПДВ.

Помічник з обліку ПДВ контролює порядок виконання регламентних операцій.

Помічник з обліку ПДВ контролює порядок виконання регламентних операцій

Простота і наочність податкового обліку

Дані бухгалтерського і податкового обліку реєструються в одній проводці. Це спрощує зіставлення даних бухгалтерського і податкового обліку і виконання вимог ПБУ 18/02 "Облік розрахунків з податку на прибуток". Правильність розрахунку податку на прибуток можна проаналізувати за допомогою звіту Аналіз стану податкового обліку з податку на прибуток.

Визначення доходів і витрат при УСН

Суми доходів і витрат, визнаних при застосуванні спрощеної системи оподаткування, визначається програмою автоматично. Також автоматично формується книга обліку доходів і витрат та податкова декларація.

ПДФО, податки (внески) в ПФР

Розрахунок ПДФО і податків (внесків) проводиться автоматично. Досить вказати суму щомісячного нарахування працівникам. Автоматично формуються відомості для передачі в ИФНС і податкова звітність.

Функціональність і простота в управлінні стандартних бухгалтерських звітів


 • У стандартних бухгалтерських звітах можна проаналізувати дані бухгалтерського і (або) податкового обліку, а також суми постійних і тимчасових різниць. Крім цього, надається можливість відразу проконтролювати виконання вимог ПБУ 18/02 "Облік розрахунків з податку на прибуток". Для цього реалізована можливість контролю виконання правила БО = НУ + ПР + ВР.
 • Звіти містять нові можливості угруповання, відбору, сортування інформації. Наприклад, в звіти можна вивести не тільки найменування номенклатури, а й інші реквізити - код, ставку ПДВ і ін.
 • Дані звітів можна уявити в графічному вигляді - вивести діаграму. Надається можливість змінити оформлення звітів - застосувати різні кольори і шрифт, виділення сум з негативними значеннями і ін.
 • Звіти відповідають вимогам Федерального закону 402-ФЗ «Про бухгалтерський облік» до бухгалтерських регістрах.

Звіти відповідають вимогам Федерального закону 402-ФЗ «Про бухгалтерський облік» до бухгалтерських регістрах

Прозорість закриття періоду

Операції завершення місяця включають трудомісткі розрахунки нарахування амортизації, розрахунку собівартості і т.д. Ці операції відображаються в обліку в певній послідовності, яку не можна змінювати. За деякими регламентним операціями формується велике число проводок. Крім того, операції одночасно виконуються і для податкового обліку з податку на прибуток.

Помічник закриття місяця:

 • визначить необхідні регламентні операції закриття місяця,
 • проконтролює послідовність виконання регламентних операцій,
 • виявить помилки обліку, які не дозволяють виконати закриття місяця,
 • сформує довідки-розрахунки за виконані операції і звіт про хід виконання закриття місяця.

визначить необхідні регламентні операції закриття місяця,  проконтролює послідовність виконання регламентних операцій,  виявить помилки обліку, які не дозволяють виконати закриття місяця,  сформує довідки-розрахунки за виконані операції і звіт про хід виконання закриття місяця

формування звітності

1С: Бухгалтерія 8 автоматично розраховує більшу частину показників при заповненні бухгалтерської та податкової звітності. Для автоматичного формування багатьох звітів досить вказати організацію і звітний період.

www.v8.1c.ru

(1с бухгалтерія 8)

Купити 1С бухгалтерія

Якщо ви читаєте цю статтю, то це означає що ви або ваші знайомі хочете купити 1С бухгалтерія. Ви напевно вже бачили і багато чули про програмні продукти компанії 1С. Головні завдання, які хоче вирішити користувач, який бажає купити 1С бухгалтерія - скільки коштує такий продукт і як ним користуватися. Всі керівники хочуть бачити відбуваються бізнес-процеси на підприємстві в прозорому світі і отримувати необхідні статистичні звіти, але як цей процес буде відбуватися "зсередини" - поки багатьом неясно.

Розглянемо три основних питання: Як правильно вести облік власній господарській діяльності в 1С? У кого отримувати сервіси і консультуватися? У скільки обійдеться сервіс та придбання програми 1С?

Розглянемо найпростіше - вартість при реалізації програми 1С. Вартість програмного продукту компанії 1С строго фіксована самою компанією. 1С-франчайзі - згідно з умовами партнерської угоди - не мають права змінювати дану ціну ні в велику, ні в меншу сторону.

Виникає певний питання: "У чому полягає різниця франчайзі між собою, якщо вони реалізують одні й ті ж програмні продукти за однією ціною". Відповідь - це надані післяпродажні послуги. Франчайзі конкурують один з одним рівнем обслуговування, яке вони надають своїм клієнтам. Відповідно і купувати програмні продукти 1С слід тільки у тих, хто потім зможе їх повноцінно і правильно супроводжувати.

Купити 1С бухгалтерія, а що далі? Будь-яка програма, яка офіційно куплена у представників компанії 1С, потребує хорошого супроводі. Якщо по мінімуму, то це оновлення. У будь-якому випадку ви будете контактувати з 1С-франчайзі і в майбутньому.

Дамо вам кілька порад, які допоможуть проаналізувати компетентність і рівень професіоналізму продавців 1С. Спочатку зателефонуйте в службу технічної підтримки, бажано в понеділок о 9.30 або в п'ятницю о 18.55, і попросіть технічного фахівця. Якщо вам відмовлять або взагалі в цей час не беруть трубку, працювати з ними не рекомендується. Потім перевірте рівень підготовки фахівців даної компанії. Для цього необхідно задати їм кілька складних питань. Зробити це нелегко, тому що необхідно самому досить компетентно розбиратися в цьому питанні, але зате ви будете точно впевнені в надійності компанії.

Можна спробувати купити 1С бухгалтерія за дуже стрімкий термін. Повна угода купівлі 1С з доставкою і установкою зазвичай займає не більше 2-х днів. Якщо вас умовляють почекати і не можуть надати в дводенний термін повноцінні послуги з продажу та встановлення 1С з такими компаніями краще не зв'язуватися.

Розглянемо три основних питання: Як правильно вести облік власній господарській діяльності в 1С?
У кого отримувати сервіси і консультуватися?
У скільки обійдеться сервіс та придбання програми 1С?
Купити 1С бухгалтерія, а що далі?
Новости