• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Vodafone Україна допоміг відсвяткувати день народження британської королеви

Щорічно Британське посольство в Україні організовує свято з нагоди дня народження королеви Великобританії. Подія сталася 17 червня, і в цей день пройшов урочистий прийом, на якому були присутні представники влади, бізнесу, співробітники дипломатичних представництв тощо. Компанія Vodafone Україна стала партнером цього святкування.

Топ-менеджери Vodafone Group, які відвідали Україну з робочим візитом, також взяли участь у святкуванні і обговорили з послом Великобританії подальші плани присутності Vodafone на українському ринку.

Директор з партнерських ринків Vodafone Яцек Пасія зазначив: «Сьогодні наш пріоритет - продовжувати розвивати присутність на українському телекомунікаційному ринку. Ми отримали дуже позитивну реакцію на наше розширене присутність на ринку і мають намір працювати далі з українською командою, створювати нові, більш якісні послуги і продукти для українських абонентів ».

Під час прийому Vodafone гості свята могли безкоштовно скористатися перевагами тарифів Vodafone для українських абонентів і подзвонити в одну з 62 країн світу, де діють спеціальні тарифи Vodafone для міжнародних дзвінків, - хвилини для дзвінків в ці країни включено у вартість в більшості тарифів передплаченої лінійки Vodafone Red.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости