• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Карти Таро в роботі психолога: Вежа

  1. Карта Вежа в Таро Райдера-Уейта Основний світлий меседж карти - успішний порив до свободи, остаточне...
  2. Карта Вежа в Таро 1000 идей: Розбийте кайдани
  3. Вежа в Таро 1000 идей: Розлучіться з ілюзіями
  4. Карта Вежа в Таро 1000 життів: Революціонер
  5. Карта Вежа в Таро 1000 Доріг: Вулкан люті

Карта Вежа в Таро Райдера-Уейта


Основний світлий меседж карти - успішний порив до свободи, остаточне звільнення від нестерпного гніту Основний світлий меседж карти - успішний порив до свободи, остаточне звільнення від нестерпного гніту.

Карта нагадує шлях героя і мудреця: «Через терни - до зірок».

Вежа - це крах і руйнування структур, створених людьми, а тому - штучних, неприродних, анти-природних.

Девіз карти: «Все, що суперечить задумом Всесвіту або ображає його - буде знищено!». Вавилонська вежа - символ цієї карти, обіцяє серію вразила подій тим, хто вперто був сліпий і глухий до м'яких турботливим попереджень і маленьким уроків. Вежа - великий урок.

Мотив карти - раптовість. Але мова тут йде про раптове знищення - всього, що сковує, пригнічує - дух, волю, людську свободу. Може йтися також про раптове прозріння, не селищем нічого хорошого тим, хто зацікавлений в сліпоти в'язнів, збудованої ним в'язниці.

Карта Вежа в Таро Кроулі

Основний меседж карти: «Надмірне прагнення убезпечити себе та інших веде до катастрофи, за якою слідують - руйнування такого неприродного стану речей і хаос» Основний меседж карти: «Надмірне прагнення убезпечити себе та інших веде до катастрофи, за якою слідують - руйнування такого неприродного стану речей і хаос».

Вільна по природі особистість потребує розвитку і не повинна нудитися в ув'язненні. Рано чи пізно будь-який «тюремник» зустрінеться віч-на-віч з бунтом, який буде сприйнятий їм як серія «несподіваних» ударів долі. Однак і це не остаточний крах, а лише суворе умова для можливості подальшого життя і зростання - як самого «тюремника», так і його «ув'язнених».

«Те, що не вбиває нас, робить нас сильнішими».

Карта Вежа в Таро 1000 идей: Розбийте кайдани

Неминучість рішучого вчинку Неминучість рішучого вчинку. Щось йде від вас назавжди. Тому змітайте останні перепони на своєму шляху, навіть якщо доводиться йти на відкритий конфлікт. Якщо ви не можете не відчувати, що настає час радикальних рішень і неприємних виборів - сміливо йдіть назустріч своїй Долі, не ховаючись від неї, не відтягуючи хвилину неминучою зустрічі зі змінами.

Вежа в Таро 1000 идей: Розлучіться з ілюзіями

Повна непередбачуваність. Непередбачуваність подальшого ходу розвитку несподіваних подій. Раптовість і несподіваність досить різких змін. Мотиви карти: «Ніщо не віщувало ...» і «Такого з нами ще не було ...»

Необхідно зрозуміти: «Минулого, в тому вигляді, в якому воно існувало до сих пір, вже не існує». «Вже ніколи не буде по-старому».

Так як будівля руйнується, той, хто зробить крок назад, загине під уламками.

Так як будівля руйнується, той, хто зробить крок назад, загине під уламками

Карта Вежа в Таро 1000 життів: Революціонер

Радикальні заходи, насильницький, прискорений прогрес. Оголошення війни,

Насильницькі перетворення, реформи «вогнем і мечем». відкритий конфлікт - заради змін на краще. Меседж карти: «Добро має бути з кулаками».

Час поступових, еволюційних, природних змін - пройшло. Переворот, раптовий кінець. Ланцет хірурга, розкриває хворобливий нарив раніше, ніж нарив «проходить сам собою» і тим самим запобігає ще більші біди, роблячи можливим повне зцілення.

Карта Вежа в Таро 1000 Доріг: Вулкан люті

Не можна будувати своє селище на вулкані або поруч з ним. Тому що не буває «сплячих» вулканів. Той, хто закриває очі на очевидну загрозу, буває покараний руйнуванням всіх своїх ілюзій і знищенням зібраних сил - в самий невідповідний для цього час. Не можна загравати з насильством і шукати компроміси зі злими.

Олена Назаренко

© www.live-and-learn.ru - психологічний портал центру "1000 ідей"

Авторська розробка центру - методика роботи з несвідомим за допомогою психологічних карт. Детальніше...

Новости